Sari la conținut

Off-topic


gn77b
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 3,1k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

cum prind si eu niste bani merg si depun in cont. mi-au dat lacrimile. am zis ca nu mai postez nicioada pe sectiunea iasi... dar am facut-o.

Intr-adevar, emotionanta situatia...

 

 

 

 

 

PS- Da cine te-a suparat asa tare domnu alex?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

PS- Da cine te-a suparat asa tare domnu alex?

 

 

nici prin fundatie nu am sa mai trec si nici aici nu am sa mai postez. motivele... e mai bine asa.

 

 

 

o zi placuta si sa ne revedem pe 2 roti cu bine. :unsure:

Editat de hondafan
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Intrebare: cum pana mea va tine sa mergeti noaptea pe Bucium? Exceptind cazul in care ai xenon, mi se pare un fel de ruleta ruseasca. In seara asta la prima curba deosebit de periculoasa la stinga am auzit un trosc sub roata dar n-am vazut nimic. La intoarcere s-a lamurit: era o craca destul de marisoara.

 

Si inca ceva: verificati-va macar saptaminal toate luminile. In seara asta am iesit pe inserate, ca sa constat sus pe Bucium ca nu-mi mergea pozitia spate.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

adapteaza si tu viteza la vizibilitate si poate nu o sa ai probleme :rolleyes:

Oricit de pensionar oi fi eu, parca 60 la ora nu e viteza. Eu nu vorbeam de dat cu 160 pe acolo, vorbeam de mers in limitele bunului simt.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

In seara asta am iesit pe inserate, ca sa constat sus pe Bucium ca nu-mi mergea pozitia spate.

Pozitia spate iti mergea cu intermitente de cateva luni :huh:

Si nu ca nu ti-am spus, dar tu: betmen, betmen :rolleyes:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Oricit de pensionar oi fi eu, parca 60 la ora nu e viteza. Eu nu vorbeam de dat cu 160 pe acolo, vorbeam de mers in limitele bunului simt.

Pai bunul simt iti dicteaza cat de incet sa mergi. Daca iti dicteaza sa mergi cu 40, mai bine mergi cu 40. Mie imi place sa merg noaptea cu masina, insa cu motorul e un chin si incerc sa evit.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Acum 15 minute, in drum spre serv, undeva pe linga scoala 23, Logan rosu nu-mi da prioritate. Eu ~40km/h. Se baga cu juma de masina pe sens (ca sa vada mai bine), ezita o secunda, apoi isi continua molcom drumul, in timp ce eu veneam inspre el. La semafor il intreb: "ba dobitocule, stii ce-i aia prioritate?" El: "ce ba, dupa ce ca vii cu..." si se blocheaza. :rolleyes:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nu stiu daca e locul potrivit, dar am dat de asta ieri la RAR cind asteptam niste hirtii. Din pacate telefonul meu nu e f performant, dar sper ca greseala sa fie vizibila.

 

Bafta la toti.

post-45131-1249389450_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Intrebare: cum pana mea va tine sa mergeti noaptea pe Bucium? Exceptind cazul in care ai xenon, mi se pare un fel de ruleta ruseasca. In seara asta la prima curba deosebit de periculoasa la stinga am auzit un trosc sub roata dar n-am vazut nimic. La intoarcere s-a lamurit: era o craca destul de marisoara.

 

Si inca ceva: verificati-va macar saptaminal toate luminile. In seara asta am iesit pe inserate, ca sa constat sus pe Bucium ca nu-mi mergea pozitia spate.

 

aseara pe la 12-2 am fost cu uix pe bucium cacaina aeroport :laugh: fain tare, mai ales pe bucium cu licuricii aia ros de pe strada :rock:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

aseara pe la 12-2 am fost cu uix pe bucium cacaina aeroport :laugh: fain tare, mai ales pe bucium cu licuricii aia ros de pe strada :rock:

Ihi, is beton ledurile alea.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

M-am tras cu enduro wai (Honda XL250R). Sa vad si eu ce-i ala kick start :laugh: (si am vazut de vreo 2 ori pin' m-am obisnuit cu ambreiajul). Si in sfirsiiiiiiit am agatat si eu ceva cu motoru'. E drept, doar o capra, da' tot e ceva. Parea vrajita de ce faceam eu prin cimp. Si pe aceasta cale imi cer scuze proprietarului parcelei cu fasole pe care-am calcat-o in mod barbar :|

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vreau sa cumpar un kit bixenon h4 pt vacuta mea,care contine evident 2 becuri,2 balasturi,etc,temperatura de culoare 4300 sau 5000k.Kitul costa 330 ron.asta ar insemna 165ron+jumatate din curier de fiecare. Din cate am inteles eu,balasturile nu sunt slim,dar nu stiu sigur.Se baga cineva?

Anuntul e asta: http://www.daciaclub.ro/-OFERTA-Kituri-Xen...ml#entry1979633 .

Editat de lucescuciprian
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ieri seara in intersectia de la Casa Universitarilor. Baietii buni, valabili, de deasupra, nu se vad in poza, dar va asigur ca erau pe pozitie, cu sepcile in cap :laugh:

 

post-2973-1249566022_thumb.jpg

 

mai nou se fac si carute dizal ? felicitari pentru rapiditatea de care ai dat dovada, astea dizal cica se urnesc repede din loc. :rock:

Editat de grin
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...