Sari la conținut

Off-topic


gn77b
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 3,1k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

s-a dus pe p..a forumul asta...defapt e dus de mult =>

Ce vezi tu rau in faptul ca se posteaza la o sectiune numta "Off-topic" papagali si caini care danseaza pe deadth-metal? Sau la ce te-ai referit exact?

Oricum daca esti nemultumit de felul cum merge forumul e mai bine sa bagi observatii pe la sectiunea de administrare, si daca ai observatii puctuale depre o anumita replica baga un click pe butonul de "Report!" ca primesc email o gramada de oameni acum si sigur se va ocupa cineva...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ce vezi tu rau in faptul ca se posteaza la o sectiune numta "Off-topic" papagali si caini care danseaza pe death-metal?

Oricum, sunt mai inofensivi papagalii decat colegul asta

:)

Mesaj completat

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

e bun dracu....stie sa faca spagata.....e bun

 

 

Omu e bun, da' saracul copil ce vina are ca are un tata prost? Eu sunt sigur ca la varsta lui habar n'are ce il pune taica'su sa faca.

Editat de pomo
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

s-a dus pe p..a forumul asta...defapt e dus de mult =>

 

 

Da, si eu sunt foarte dezamagit de forumul asta, ce tot atatea poze cu pisici, catei si papagali, vreau sa vad si eu discutii si fotografii cum e pe : hi.5, facebook, netlog, neogen, alea forumuri, nu asta.

 

P.S. Topicul de offtopic pe aici e destul de simpatic, forumul e destul de interesant, rar am cautat informatii utile si nu am gasit.Parerea ta e si subiectiva si neargumentata, parerea mea.

P.S.Iti recomand forumurile de pe siturile prezentate mai sus (iti impulsioneaza latura erotica si-ti limiteaza gandirea), te regasesti perfect, si e tot ce-ti trebuie.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nu-i nici o gluma... ci doar o adaptare a citatului "abia astept sa-mi moara p..a ca sa ma dedic in totalitate bauturii."

 

Dar chiar daca era gluma.... ;)

 

Sorine, nu te ataca, ca nu e cazul ...

 

Era un post in spiritul topicului. Nu inteleg atitudinea ta viz-a-viz de vreme-moto-bautura. Toti abia asteapta sa iasa cu motoreta, tu te bucuri ca ninge.

 

Oricum, nu e loc de disputa, :wacko:

Editat de horiajam
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Sorine, nu te ataca, ca nu e cazul ...

 

Era un post in spiritul topicului. Nu inteleg atitudinea ta viz-a-viz de vreme-moto-bautura. Toti abia asteapta sa iasa cu motoreta, tu te bucuri ca ninge.

 

Oricum, nu e loc de disputa, :wacko:

 

Departe de mine gandul acesta stimabile... da pana la urma am terminat sticla si am sunat "mai sus" sa opreasca robinetii si sa dea drumu la climatronic. Ceva preferinte? 20-25 grade? ;) si fie vorba intre noi, drumurile-s numa bune. Doar unde mai gasesti trasee de enduro cu atatea benzinarii si fastfood-uri

exact pe langa tine... :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Alveola, vad ca circuli cu motorul mai mult pe forum decat pe sosele

'ai sa mori tu ;)

 

daca ai nevoie de costumatie sa te deghizezi in motociclist pentru carnaval

Pe acelasi principiu, vezi sa nu ramai mai putin motociclist daca imprumuti costumatia ta (asa cum propuneai in raspunsul tau catre Valtro), care oricum nu e de motociclist. Alea reale, de motociclist, sunt facute din materiale speciale, nu din musamaua de pe masa bunicii, ca ale tale.

 

poti apela cu incredere la serviciile de stilist care le-am pus gratis la dispozitie pe topic

Pastreaza-ti "calitatile" pentru Gay Parade :)

 

Cum o sa dai tu cu mopul si o sa debarasezi dupa petrecere nu ma intereseaza.

Daca tu asa faci, e OK. E si asta o meserie si daca ai ales calea asta, te felicit. Numai ca daca-mi iei berea din fata inainte sa o termin, nu-ti mai dau ciubuc :wacko:

 

 

 

 

 

Si ca sa revenim la Off-Topic,

ENJOY!

 

Editat de Alveola
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Man, cred ca esti membru pe forumul asta mai vechi decat mine, nu inteleg de ce raspunzi la provocari din astea de la pusti de 38 de ani cand tu ai deja 27 de ani (dupa profil la amandoi) si asta clar posteaza doar ca sa te enerveze.

Daca va dati amandoi pe vitezane e treaba voastra, daca prin Moldova acolo inca nu exista autostrada si legea spune ca si cu vitezana trebuie sa mergi cu maxim 100km/h desigur nu e vina mea, dar eu nu inteleg pe ce va bateti? Teritoriile intre Iasi si Barlad sau ce?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...