Sari la conținut

Off-topic


gn77b
 Share

Postări Recomandate

Cine stie ... cu ploile astea, or fi vazut boschetarii ca e waterproof si si-au insusit-o ... eu de vre-o 3 zile tin motorul la service :D

sa stii ca nu esti primul care lanseaza aceasta ipoteza.

 

man,zi-mi unde stai, ca si eu am nevoie de o husa si in caz ca-ti iei ca sa stiu.....

 

oh wait, stai ca stiu unde stai ......

 

deci.....cand iti iei husa din nou?

am trecut pe cloaking device. vezi sa nu te-mpiedici :P

Editat de CalinD
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 3,1k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

sa stii ca nu esti primul care lanseaza aceasta ipoteza.

 

 

am trecut pe cloaking device. vezi sa nu te-mpiedici :P

Si odata cu asta s-a dus si rezistenta la apa astfel incat banditu tau e acum ud :))

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

not makin' any sense, dude. u drunk or smth?

 

Nu-s beat, doar mi-am dat cu părerea. Să ști că m-am gândit și eu la varianta cu boschetarii.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

da' ca idee, daca apare brusc si prin absurd pe un motor o husa neagra cu albastru, cu o silueta de motocicleta si inscris "Louis, the fun company" foarte buna de felul ei, si parca nu chiar noua... well, probabil ar fi doar o coincidenta.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

http://www.louis.de/_3038e2c2a46373806cd6a2bf3ae43c036e/index.php?topic=artnr_gr&article_context=detail&grwgr=560&wgr=350&list_total=15&anzeige=0&artnr_gr=10008346

 

cam asta era.

am avut un Oxford de vreo ~100 RON. nu e pont, dupa o vreme a inceput sa treaca apa. apoi o panarama de 50 RON din Carrefour, trecea apa ca prin sita. dupa care asta furata, care a fost cea mai buna, abia gaseam o picatura pe motor dupa ploaie.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

http://www.louis.de/_3038e2c2a46373806cd6a2bf3ae43c036e/index.php?topic=artnr_gr&article_context=detail&grwgr=560&wgr=350&list_total=15&anzeige=0&artnr_gr=10008346

 

cam asta era.

am avut un Oxford de vreo ~100 RON. nu e pont, dupa o vreme a inceput sa treaca apa. apoi o panarama de 50 RON din Carrefour, trecea apa ca prin sita. dupa care asta furata, care a fost cea mai buna, abia gaseam o picatura pe motor dupa ploaie.

 

Ești vânat Căline. Caută pe la oamenii străzii și poate o găsești făcută acoperiș de baracă.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

http://www.louis.de/_3038e2c2a46373806cd6a2bf3ae43c036e/index.php?topic=artnr_gr&article_context=detail&grwgr=560&wgr=350&list_total=15&anzeige=0&artnr_gr=10008346

 

cam asta era.

am avut un Oxford de vreo ~100 RON. nu e pont, dupa o vreme a inceput sa treaca apa. apoi o panarama de 50 RON din Carrefour, trecea apa ca prin sita. dupa care asta furata, care a fost cea mai buna, abia gaseam o picatura pe motor dupa ploaie.

Tocmai am comandat una identica pentru un amic ... cauta-ma pe privat sa iti zic de unde sa iti ridici husa noua :crack:

 

Ești vânat Căline. Caută pe la oamenii străzii și poate o găsești făcută acoperiș de baracă.

Cele dinainte am inteles ca le-a schimbat de "bune" ce erau, deci nu-i chiar asa vanat ...

Editat de ThunderByte
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Tocmai am comandat una identica pentru un amic ... cauta-ma pe privat sa iti zic de unde sa iti ridici husa noua :crack:

 

 

Cele dinainte am inteles ca le-a schimbat de "bune" ce erau, deci nu-i chiar asa vanat ...

 

De-acum începe vânătoarea.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Tocmai am comandat una identica pentru un amic ... cauta-ma pe privat sa iti zic de unde sa iti ridici husa noua :crack:

 

 

Cele dinainte am inteles ca le-a schimbat de "bune" ce erau, deci nu-i chiar asa vanat ...

ca sa vezi soarta primei huse verifica primul post din acest topic. am cirpit-o cu o bucata dintr-o umbrela dar tot si-a dat duhu' (trecea apa).

 

stii cum e cu glumele gen? nu subestima ironia soartei, poate i-o fura si respectivului si intru la bucluc :bounce: daca n-ar fi, nu s-ar povesti.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

deoarece mi s-a parut un moment hallmark, tre' sa va impartasesc si voua.

vad zilele astea o masina din asta cu reclame electorale. stiti cum au toate un intro la "mesajul" electoral, o secventa muzicala. vad una cu muzica "populera". zic, in sinea mea "halal, asta e electoratul". dupa care remarc si masina din spate: BMW cu geamurile date jos, din care rasuna o manea :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

deoarece mi s-a parut un moment hallmark, tre' sa va impartasesc si voua.

vad zilele astea o masina din asta cu reclame electorale. stiti cum au toate un intro la "mesajul" electoral, o secventa muzicala. vad una cu muzica "populera". zic, in sinea mea "halal, asta e electoratul". dupa care remarc si masina din spate: BMW cu geamurile date jos, din care rasuna o manea :)

Asta in cazul in care iti mirosea a Europa...NOOOT.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Fu la Palas Mall astazi, exteriorul arata foarte frumos, scarile de marmura din spatele palatului sunt belea, abia astept sa se deschida restaurantul japonez.

 

Am fost placut surprins de muzica rockerista din difuzoare.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Stie careva daca sunt ceva cinema uri date in folosinta/deschise?

 

Sau unde plm se pot afla informatii cu privire la ce s-a deschis ce e pe acolo etc?

paznicii si secretarele stiu tot.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Fu la Palas Mall astazi, exteriorul arata foarte frumos, scarile de marmura din spatele palatului sunt belea, abia astept sa se deschida restaurantul japonez.

 

Am fost placut surprins de muzica rockerista din difuzoare.

 

Eu am fost noaptea asta la Palas și mi s-a părut cea mai mare tâmpenie deschisa vreodată într-un oraș. În afară de faptul că noaptea îți trebuie lanternă,stroboscoape și girofar ca să vezi pe unde să mergi să nu-ți rupi gâtul pe scări, altceva în afară de magazine, magazine și crâșme nu am văzut. Românii nu știu să investească în ceva durabil și din păcate asta nu se va schimba.

 

Foarte bine mergea o piscină modernă (bazin de înot, jacuzzi, bazin pentru copii, tobogan și piscină pe înălțime variabilă), acoperită și cu un SPA meseriaș ca să aibă omul unde să se ducă să se relaxeze. Era rentabilă, cu profit pe termen lung.

Dar nu frate, la noi se fac mall-uri peste mall-uri și spații de birouri căci, în gândirea lor, astea aduc profit, dar din păcate doar pe termen scurt.

 

Am să merg pe lumină să văd ce tâmpenii mai sunt pe-acolo.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

miine o sa merg EU la Palas si dupa o sa postez PAREREA CORECTA.

dixit.

:wacko:

 

Nici nu-mi imaginam că PĂREREA TA n-o să fie cea CORECTĂ.

Editat de pomo
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

da scarile alea is belea :D

In rest nu ma dau in vant dupa restul mall-ului, dar parcul e super :D, reminds me cand eram pusti si faceam "downhill" pe acolo.

 

 

Merg îndată să văd și eu ce chestii belea ai văzut. Aștept întâi PĂREREA CORECTĂ a lui CalinD și apoi scriu și eu despre ce se poate vedea ziua.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ba cica CalinD s-a pierdut .. asa am gasit niste afise prin oras :lol:

 

 

Aoleu, măicuță, unde ai fugit Căline? Din păcate nu mai avem de la cine să primim părerea corectă asupra Palas-ului.

 

Căline, te rugăm, vino înapoi.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...