Sari la conținut

Off-topic


gn77b
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 3,1k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

au luat-o doar sa se plimbe. bine ca a fost gasita, ca de obicei astea mici nu le mai gasesti, decat inmatriculate pe primarie printrun sat indepartat.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

stie cineva un service de aparate foto in Iasi? am o sapuniera jenanta dar buna de frecus, care periodic se incapatineaza sa nu merge. avind in vedere ca a costat 300 de roni, cred ca e evident ca tre' sa fie ieftin :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

S-ar putea tocmai din cauza ca a costat 300 de lei sa fie de unica folosinta si sa nu prea mai ai ce sa ii faci ...

 

P.S. La persoane care citesc topic-ul nu apare si bec ca fiind online ...

Editat de ThunderByte
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

S-ar putea tocmai din cauza ca a costat 300 de lei sa fie de unica folosinta si sa nu prea mai ai ce sa ii faci ...

 

P.S. La persoane care citesc topic-ul nu apare si bec ca fiind online ...

panarama de 300 de RON e buna de pus in buzunar la geaca, plus ca face si macro si citeodata ajuta. pt. altele e GF2-ul. daca o repar cu < 50 e ok.

 

bec are multi saci de carat in port miine, e la nani :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Mah care mergeti cu mobra in viteza intai pe rosu la ora 2-3 noaptea, bagati si voi un silencer pe toba, sau macar schimbati viteza. Majoritatea au mai mult de o viteza, pe bune, trebuie doar sa trageti in sus schimbatorul de vreo catea ori, o sa fiti uimiti.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

poate le e frica sa nu dea pe N

=))))

 

Cum pateam eu primele sedinte in scoala, dadeam doar o data in sus spre a2a si ramanea pe N. :)))

Asa ai patit si tu acum.

Editat de Radu_Toretto
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

=))))

 

Cum pateam eu primele sedinte in scoala, dadeam doar o data in sus spre a2a si ramanea pe N. :)))

Asa ai patit si tu acum.

 

it's called sarcasm mah, nu cred ca purice are probleme cu schimbatu vitezelor :lol:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Mah care mergeti cu mobra in viteza intai pe rosu la ora 2-3 noaptea, bagati si voi un silencer pe toba, sau macar schimbati viteza. Majoritatea au mai mult de o viteza, pe bune, trebuie doar sa trageti in sus schimbatorul de vreo catea ori, o sa fiti uimiti.

Sa mai trec ?

 

 

 

 

 

 

Glumeam, stii ca nu-s (cuvant urat) ...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Sa mai trec ?

Glumeam, stii ca nu-s (cuvant urat) ...

 

Lasa man ca tu tii vfr-u numai de la a 3a in sus pe rosu, eu ziceam de reisarii care merg cu 1a.

Ori suntem golani, ori nu mai suntem.

 

Ah si Ionut sa stii ca te aud de fiecare data cand treci pe langa podu Alexandru si-mi vine sa-mi bag unghiile in gat pana termin cu licenta. Growl Growl :cheers:

Editat de robertd
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Lasa man ca tu tii vfr-u numai de la a 3a in sus pe rosu, eu ziceam de reisarii care merg cu 1a.

Ori suntem golani, ori nu mai suntem.

 

Ah si Ionut sa stii ca te aud de fiecare data cand treci pe langa podu Alexandru si-mi vine sa-mi bag unghiile in gat pana termin cu licenta. Growl Growl :cheers:

:rusinica: Nu chiar de la a 3-a in sus ...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Sau aia cu scuterele in 2T "modificate". Se aud din departare, dupa 1 minut tot se mai aud si inca nu au trecut in dreptul geamului tau. Macar la motociclete le auzi pentru cateva secunde nu minute inainte si dupa ce au trecut.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

it's called sarcasm mah, nu cred ca purice are probleme cu schimbatu vitezelor :lol:

Apoi stiu, doar nu-ti imaginezi ca as fi crezut asa ceva despre Purice. :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

are cineva asa ceva de vanzare SH?

pot fi si alt model, ma intereseaza sa fie in stare buna si cat mai ieftine

http://www.louis.de/...tnr_gr=10025335

 

 

Daca gasesti,sunt curios sa le vad si eu live. De mult am pus ochii pe un setup de genu asta.......M-am saturat de rucsac.

 

Sunt curios cum se comporta pe ploaie si daca au husa de ploaie,cum se comporta.........si cat de eficienta e.....

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...