Sari la conținut

Off-topic


gn77b
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 3,1k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

41 (cobori in intersectia Rond Vechi langa Selgros)

41b (cobori in intersectia Rond Vechi langa Selgros)

42 (cobori in Frumoasa imediat dupa Siraj sau la Selgros)

43 (cobori in Frumoasa imediat dupa Siraj sau la Selgros)

43c (cobori in Frumoasa imediat dupa Siraj sau la Selgros)

27 - Unistil (cobori in Frumoasa imediat dupa Siraj sau la Selgros)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salutari. Are cineva vreo recomandare, eventual din experiente proprii, asupra unui service in Iasi unde sa se poata face o rectificare/reconditionare de injectoare ale unui Ford Mondeo? Multumesc.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator Adrian

Salutari. Are cineva vreo recomandare, eventual din experiente proprii, asupra unui service in Iasi unde sa se poata face o rectificare/reconditionare de injectoare ale unui Ford Mondeo? Multumesc.

 

intreaba la Sermecom

 

http://www.sermecom.ro/

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salutari. Are cineva vreo recomandare, eventual din experiente proprii, asupra unui service in Iasi unde sa se poata face o rectificare/reconditionare de injectoare ale unui Ford Mondeo? Multumesc.

aceleasi probleme le am avut si eu daca vrei profi incearca la sermecom garantie si tot ce vrei dar in schimb te usuca la bani pt garantie trebuie sa dai si pompa jos la verificat,daca vrei carpeala da mi un tel si am sa te trimit la cineva care isi mai baga nasul 0744430484.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salutare,

 

Imi poate spune cineva daca e nevoie pentru inmatriculare moto in Iasi, de traduceri legalizate la actele italiene originale?

Multumesc!

Am inmatriculat eu anul trecut si nu a fost nevoie de traducere,dar poti trage o fuga pana la politie sa intrebi ca sa fii sigur

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salutare,

 

Imi poate spune cineva daca e nevoie pentru inmatriculare moto in Iasi, de traduceri legalizate la actele italiene originale?

Multumesc!

mie mi-au cerut (decembrie 2013), inclusiv o declaratie notariala ca moto nu a fost furat ?!?!?, am refuzat, si am specificat doar ca am luat-o fara numere (ca cica asta era problema, nu ca ar fi fost furata), cu toate ca aveam factura.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salutare,

 

Imi poate spune cineva daca e nevoie pentru inmatriculare moto in Iasi, de traduceri legalizate la actele italiene originale?

Multumesc!

Da un telefon la tablagii ca sa fii sigur. Cind am inmatriculat-o eu (2008) pt. adus din Germania nu era nevoie.
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salutare,

 

Imi poate spune cineva daca e nevoie pentru inmatriculare moto in Iasi, de traduceri legalizate la actele italiene originale?

Multumesc!

 

Salutare!

Eu am inmatriculat mobra adusa tot din Italia in urma cu aproximativ 2 luni. Cei de la RAR nu iti vor cere nici o traducere, in schimb iti vor cere cei de la politie, cand mergi sa scoti numerele si cei de la fianante (primarie) traducerea contractului de vanzare-cumparare. Cel putin asa a fost in cazul meu.

Noroc!

 

le: daca nu ai contract de vanzare-cumparare da-mi un pm cu mail-ul tau si iti trimit un exemplar.

Editat de petrilacocuz
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 3 weeks later...

Salutare,

 

Bai nene, ce anti-sincronizat am fost in seara asta! Am ajuns si eu la Universitate, fix cand ati plecat toti.

 

Spuneti-mi si mie, care e ora obisnuita de intalnire?

Nu stiu cine era cel pe care am apucat sa il salut, dar era tare fain motorul acela, alb camuflat. E folie sau aerograf ? :10:

Editat de AndreiFx
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salutare.

Am si eu o intrebare:

la vara,cand dau prin tara as vrea sa ma duc la o tura prin tara cu motorul.

Aveti ceva recomandari? As vrea in principal Brasovul sa il vizitez,dar accet alte idei de la cei care au facut trasee interesante.

Motorul e un chopper,deci fara macadam va rog:))

Seara buna

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...

Cine ma poate ajuta cu un nr. de telefon a unui motociclist din Iasi? Numele lui este Curcudel Mircea Marius, din Valea Adanca si a avut un Suzuki TL1000 rosu cu nr. de inmatriculare IS-85-MRS? Am nevoie ptr. a face actele cu el, daca doreste sa nu mai mearga juma' din Iasi cu motoreta inmatriculata pe numele lui. Mersi.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator Adrian

Am o rugaminte, pt cine ma poate ajuta: am nevoie de 4 persoane sa-mi mut motocicleta avariata de la politie (Rutiera). Am nevoie doar sa ma ajute sa o incarce/descarce pe o platforma, pt ca motocicleta nu e deplasabila si e mai greu de manipulat.

 

Eu nu pot face nimic fizic pt ca am mana stanga compromisa (placa,suruburi etc)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Am o rugaminte, pt cine ma poate ajuta: am nevoie de 4 persoane sa-mi mut motocicleta avariata de la politie (Rutiera). Am nevoie doar sa ma ajute sa o incarce/descarce pe o platforma, pt ca motocicleta nu e deplasabila si e mai greu de manipulat.

 

Eu nu pot face nimic fizic pt ca am mana stanga compromisa (placa,suruburi etc)

suna-l pe Ciprian. mai gaseste el 3 baieti.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator Adrian

suna-l pe Ciprian. mai gaseste el 3 baieti.

 

 

 

Am rezolvat deja. Multumesc lui Zapp, Purice,petrilacocuz, Ciprian & co.

Editat de Adrian
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Fyi, pentru cei cu care am plecat spre Sculeni in seara asta, 20 Mai, a trebuit sa ma intorc din drum, de asta nu am mai ajuns :D Eram cu vesta verde.

 

Trimiteti-mi va rog un numar de tel pe PM sa pot afla si eu cand se fac intalnirile.

 

Multumesc colegului cu S1000 RR pentru sfat, m-a facut sa fiu cuminte, fiindca nu am inca skillul sa tin pasul cu voi :D

Editat de AndreiFx
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator Adrian

Mai bine mergi singur si te bucuri de plimbare, decat sa-ti complici existenta, ca incepator, cu iesiri in grup sau cu alte persoane...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...