Sari la conținut

Off-topic


gn77b
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 3,1k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

sal'tare. am si eu nevoie de sticla pt o oglinda la motor.stie cumva cineva unde as putea sa o tai,sa se potriveasca si sa o lipeasca eventual?

 

Cauta o oglinda de masina sau de motor intreaga, da-i jos oglinda si cauta un geamgiu sa ti-o taie apoi da cu un pic de silicon pe ea (preferabil negru) si gata.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

sal'tare. am si eu nevoie de sticla pt o oglinda la motor.stie cumva cineva unde as putea sa o tai,sa se potriveasca si sa o lipeasca eventual?

te duci in pod de fier la semafor dr cum cobori din tg cucu si iti fac aia acolo

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Reglabila da, incalzita nu !

 

Urmeaza sa-mi schimb suspensia cu una normala (am avut sport pana acum si mi-au sarit plombele plus ca e prea joasa) si sa trec pe jante de otel si pneuri de iarna (un set de Sava luate din metro, 177 ron bucata 185 R 14). Unde pot sa fac unghiul de fuga in Iasi? Un service corect care face treaba buna vrea. Cam cat costa si cat dureaza ?

 

Golf 3 Power !

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Reglabila da, incalzita nu !

 

Urmeaza sa-mi schimb suspensia cu una normala (am avut sport pana acum si mi-au sarit plombele plus ca e prea joasa) si sa trec pe jante de otel si pneuri de iarna (un set de Sava luate din metro, 177 ron bucata 185 R 14). Unde pot sa fac unghiul de fuga in Iasi? Un service corect care face treaba buna vrea. Cam cat costa si cat dureaza ?

 

Golf 3 Power !

 

in nicolina e un moociclst care face acolo 80ron tot

 

hai pe pm ca bruiem treaba pe aici

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ar fi bine ca baiatul cu numarul IS-18-EMO sa-si mute mobra din Alexandru ca am vazut azi vreo 2-3 ciori care ii dadeau tircoale,vorbeau de ea,era ceva in genu:

"Da ba,asta ii trebuie lui Dorel,oglinda pe stinga...":rolleyes:

 

Sunt doi proprietari ai motorului. Luni daca o vad pe tipa in facultate am sa ii zic, ca ar fi prea nasol sa ii ciordeasca motorul.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

sincer nu, si'asa esti cam aÂşchilopat, te mai defectez si eu... faceam conversatie...

uuu, cineva n-a baut cafeaua :kiss: da' de-acuma-i cam tirziu, ca nu mai dormi la noapte. sa stii ca pe-undeva esti chiar funny (dintr-un anumit unghi).

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

uuu, cineva n-a baut cafeaua :kiss: da' de-acuma-i cam tirziu, ca nu mai dormi la noapte. sa stii ca pe-undeva esti chiar funny (dintr-un anumit unghi).

 

Ai tricou alb azi?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...