Sari la conținut

Off-topic


gn77b
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 3,1k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

vreau o adresa pentru IS 24 EUG ford focus lung argintiu, numar spate din carton si lamaie galbena in geam

adresa pe PM va rog.

multumesc anticipat

 

n-avem. sa-l cautam?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Enjoy!

 

 

 

Mesaj completat

 

 

 

Si aropos de sala si muschi artificiali:

 

 

Cumpotisa-tiieitzeapa.jpg

 

sunt singur in casa, dar cred ca m-au auzit toti vecinii cand am inceput sa rad ca un retardat in ultimele secunde ale filmuletului

HAHHAAHAH. e grozav

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

n-avem. sa-l cautam?

 

daca nu e prea mare deranjul, va rog o adresa in cazul in care il observa cineva

Mesaj completat

sunt singur in casa, dar cred ca m-au auzit toti vecinii cand am inceput sa rad ca un retardat in ultimele secunde ale filmuletului

HAHHAAHAH. e grozav

:)) that is so funny

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

wa in p mea prima data in p mea am crezut ca faza cu femeile in p mea se refera la in p mea la clipul cu ciinele in p mea si-am zis ca in p mea Alveola asta a prea subtil pt. mine in p mea :) da' dupa aia-n p mea mi-am dat seama-n p mea ca de fapt e un link in p mea la un' punkist tzapan de bat in p mea :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ar fi bine ca baiatul cu numarul IS-18-EMO sa-si mute mobra din Alexandru ca am vazut azi vreo 2-3 ciori care ii dadeau tircoale,vorbeau de ea,era ceva in genu:

"Da ba,asta ii trebuie lui Dorel,oglinda pe stinga...":)

Nu-i baiat, e o domnisoara... cine are nr ei s-o instiinteze. Sper ca vb-im de Hornet-ul de 600 S negru care sta pe trotuar in Dacia. :) E o zona f aiurea, plina de primitivi de astia... :D

Editat de sorin_ush
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salut, daca tot e off-topic p'aici vin si eu cu o rugaminte, cine ma poate indruma catre o oglinda de Golf 3 sau Vento, de unde o pot cumpara. Mentionez ca ma intereseaza doar sticla care mi-a fost furata in parcare (oglinda in sine e ok, cu tot cu motorasele electrice si mai am una acasa in aceeasi stare adica oglinda-less). Pe oglinda intreaga cu tot cu motorase am dat 150 ron, aftermarket insa nu as mai vrea sa cumpar una deoarece nu fac colectie si am nevoie doar de sticla respectiva.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salut, daca tot e off-topic p'aici vin si eu cu o rugaminte, cine ma poate indruma catre o oglinda de Golf 3 sau Vento, de unde o pot cumpara. Mentionez ca ma intereseaza doar sticla care mi-a fost furata in parcare (oglinda in sine e ok, cu tot cu motorasele electrice si mai am una acasa in aceeasi stare adica oglinda-less). Pe oglinda intreaga cu tot cu motorase am dat 150 ron, aftermarket insa nu as mai vrea sa cumpar una deoarece nu fac colectie si am nevoie doar de sticla respectiva.

piese auto contact at sprintmtors.ro

plus ca sunt posesor de g3 :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...