Sari la conținut

Seawolves Bikers Fest - Mamaia 2009


Seawolves
 Share

Postări Recomandate

La petrecerea aniversara nu am reusit sa ajungem, treburi , agitatie, organizari, stiti voi . Va spun la multi ani si la mai mare.

In ceea ce priveste festivalul o sa fim cu mic cu mare si o sa bem pana o sa cadem lati, Razvan de la H.R. stie de ce.

Sa ne traiti 1000 de ani si ne vedem pe malul marii.

 

 

RESPECT

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 203
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

are cineva idee cat costa cazarea la casute?

 

toate cele bune

 

 

Casuta cu 2 paturi este 100 RON pe noapte, iar cea cu 3 este 120 RON. Nu mai stiuinsa care e situatie locurilor... acum o saptamana si ceva mai erau vreo 3 casute. De casute se ocupa numai propretarii campingului ... daca vreti sa faceti rezervare sunati la unul din numerele:

0241/831.145

0241/831.144

0722 605 930

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Sper sa prind un loc de cort mai la umbra -am un feeling ca o sa ma culc tare tarziu :moto:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

UPDATE:

 

Avem placerea de a anunta in seara de vineri - 29 Mai - prezenta pe scena intrunirii a inca unui mare artist: A.G. Weinberger

Maestrul a promis un show de zile mari si, mai mult decat atat, este posibil sa vedem si un jam session extraordinar cu A.G. Weinberger, Vali Racila si Marcian Petrescu!

 

poster_final_preview.jpg

 

Vom reveni cu noutati.

Numaratoare inversa a inceput!

Editat de Seawolves
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

abia astept sa ne gasim acolo .....sa speram ca ne lasa ploile ca anu trecut nea tot udat

cand ne-am adunat adunat acu 2 sau 3 sapt in urma la tulcea de ne-am betivanit a fost super afara

pacat ca nu ati ramas peste noapte .....s-a incins un chef si acolo de zile mari....

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

au fost si membri Seawolves care si-au rupt capatanile si au si ramas peste noapte. 2 membri, 1 aspirant si alti cativa prieteni motorizati constanteni intr-un numar consistent. intr-adevar, a fost foarte misto acolo. chiar am vb. cu ''rebelii'' si le-am zis sa bage cel putin 3 daramari d-alea pe an.

p.s. te asteptam la fest la mamaia impreuna cu toti cunoscutii tai! :moto:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

se pare ca locuri la casute nu mai sunt destule,noi voiam sa venim un grup mai mare....

 

NISTE DATE DE CONTACT DE LA CASUTELE,PENSIUNILE, DIN JURUL CAMPINGULUI?

 

toate cele bune

 

 

Vom reveni cam intr'o saptamana cu niste informatii despre posibilitatile de cazare din jur.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vom reveni cam intr'o saptamana cu niste informatii despre posibilitatile de cazare din jur.

 

scuze ca ma bag, da' poate ajuta pe cineva

camping holidays, cam 1,5 km (maxim) de la locatia intrunitii, inspre Navodari pe dreapta.

 

Casute 2 locuri + aer conditionat - 100 ron/noapte

fara AC - 750 ron.

 

mai e si hanul piratilor sau campingul pescaresc, da-s cam departe

Editat de ..IcemaN..
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

are cineva idee cat costa cazarea la casute?

 

toate cele bune

noi am fost la petrecerea seawolves de pe 2 mai si am stat in campingul turist... cazati intr-o rulota cu 100 LEI pe noapte 4 persoane... la casute nu stiu ... inca nu erau disponibile. :angry:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

scuze ca ma bag, da' poate ajuta pe cineva

camping holidays, cam 1,5 km (maxim) de la locatia intrunitii, inspre Navodari pe dreapta.

 

Casute 2 locuri + aer conditionat - 100 ron/noapte

fara AC - 750 ron.

 

mai e si hanul piratilor sau campingul pescaresc, da-s cam departe

 

Cred ca ai vrut sa spui 75 ron la cele fara aer conditionat :angry:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

din cate am inteles de la organizatori ar fii ceva posibilitati de cazare ,la cateva zeci de metri de camping... ceea ce ar fii super ok.....

iceman ms pt pont dar noi cautam ceva cat mai aproape de locul cu pricina,pt ca nu e indicat sa te duci la culcare cu motorul cu o bere la bord,la cativa km distanta si ar fii mai safe sa tragi pe dreapta cat mai aproape:d

 

 

dragosman:un nr de tel la care am putea contacta cei ce raspund de rulota?sau depinde tot de campingul turist?

 

 

toate cele bune

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

din cate am inteles de la organizatori ar fii ceva posibilitati de cazare ,la cateva zeci de metri de camping... ceea ce ar fii super ok.....

iceman ms pt pont dar noi cautam ceva cat mai aproape de locul cu pricina,pt ca nu e indicat sa te duci la culcare cu motorul cu o bere la bord,la cativa km distanta si ar fii mai safe sa tragi pe dreapta cat mai aproape:d

 

 

dragosman:un nr de tel la care am putea contacta cei ce raspund de rulota?sau depinde tot de campingul turist?

 

 

toate cele bune

cand am ajuns noi acolo, cel care manevra bariera de la intrarea in camping ne-a explicat ca inca nu e deschis sezonul dar... e o doamna care ne poate caza daca tinem neaparat. dupa o scurta cautare... am gasit-o si ne explicat ca la cort e 10 lei pe zi de persoana...dar...daca suntem interesati...putem dormi si intr-o rulota cu...25 lei pe noapte de persoana. am acceptat si asta a fost. in camping, pe langa casute... sunt si cateva rulote.. de-astea...vechi...care se pot inchiria. alte amanunte nu stiu...ale cui sunt..sau... cine le inchiriaza. :angry:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

cand am ajuns noi acolo, cel care manevra bariera de la intrarea in camping ne-a explicat ca inca nu e deschis sezonul dar... e o doamna care ne poate caza daca tinem neaparat. dupa o scurta cautare... am gasit-o si ne explicat ca la cort e 10 lei pe zi de persoana...dar...daca suntem interesati...putem dormi si intr-o rulota cu...25 lei pe noapte de persoana. am acceptat si asta a fost. in camping, pe langa casute... sunt si cateva rulote.. de-astea...vechi...care se pot inchiria. alte amanunte nu stiu...ale cui sunt..sau... cine le inchiriaza. :eek:

 

Pentru cazare puteti incerca si aici : www.mareaneagracomplex.ro/oferta.php - la 50m de locatia intrunirii.

Editat de dan_s
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Asa cum am promis revenim cu informatii despre alte posibilitati de cazare:

 

Vila Luminita - situata vis'a'vis de campingul festivalului (30 de metri):

130 Ron/noapte - camera dubla cu baie, TV, aer conditionat, frigider.

Rezervari la 0724.548.213 (grabiti-va pentru ca dispune numai de 15 camere)

 

Hotel Selena *** (langa Savoy) - situat pe plaja la 50 de metri de festival:

70 E (12mp) si 84 E,(18 mp) - camera dubla, baie, AC, TV, cu mic dejun inclus

Rezervari la tel: 0241/831958 sau 0740/599386 e-mail: dominic@hotelselena.com. web: www.hotelselena.ro

 

Camping G.P.M. - la aproximativ 800m de locatia festivalului:

TARIFE:

Casuta 2 locuri = 74 lei / casuta / zi

Casuta 3 locuri = 109 lei / casuta / zi

Casuta cu AC 2 locuri = 90 lei / casuta / zi

Casuta cu AC 3 locuri = 135 lei / casuta / zi

Rezervari la tel/fax: 0241/831.001

e-mail: gpm_camping@yahoo.com

 

harta_cazare.jpg

Editat de Seawolves
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Suna tare bine acest festival, asa ca e tare greu sa zici "nu pot sau nu vin"

 

facem pe draq'n 4 si venim sa bem la mal de mare alaturi de voi :P

 

sa traiti la nesfarsit!!!

 

Pai cum altfel?!? O facem cu scantei 'au ba? :laugh: V-asteptam cu drag!

 

Imaginati'va ca avem pregatit si concurs de dat cu banana pe mare... clasica banana trasa de barca :) . Problema e ca nu stim ce conditii de castigare a concursului sa punem: cine ramane neclintit pe banana ... sau cine cade de cele mai putine ori?

 

Vom veni cu mai multe detalii legate de program soon!

Hai ca nu mai e mult si se'anuntza un sfarsit de mai al dreq de calduros.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ce rezervari frate? ce casute? cort cu fata la mare sa te trezesti dimineata cu priveliste frumoasa.

Sa urle rocku" sa duduie motoarele, sa se adune satanistii-sa dispara manelistii din Mamaia-----de-abia astept sa defilam prin statiune in parada sa strige gutanii"Lupii baaaa!" sa bem lupilor! :laugh: mai am niste tuica ramasa de data trecuta de la Targoviste! :P

Editat de bykerkess
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ce rezervari frate? ce casute? cort cu fata la mare sa te trezesti dimineta cu priveliste frumoasa.Sa urle rocku" sa duduie motoarele, sa se adune satanistii-sa dispara manelistii din Mamaia-----de-abia astept sa defilam prin statiune in parada sa strige gutanii"Lupii baaaa!" sa bem lupilor! :P

 

 

 

:laugh:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Hotel LIDO *** ( intre SAVOY si AMIRAL)

 

40 RON/loc AC, TV, baie in camera FARA MIC DEJUN

 

 

TEL 0723/331 156 sau 0241/831 555

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ce rezervari frate? ce casute? cort cu fata la mare sa te trezesti dimineata cu priveliste frumoasa.

Sa urle rocku" sa duduie motoarele, sa se adune satanistii-sa dispara manelistii din Mamaia-----de-abia astept sa defilam prin statiune in parada sa strige gutanii"Lupii baaaa!" sa bem lupilor! :laugh: mai am niste tuica ramasa de data trecuta de la Targoviste! :P

 

 

 

pai....

cortu tata ca de conditii sunt satul......

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...