Sari la conținut

Seawolves Bikers Fest - Mamaia 2009


Seawolves
 Share

Postări Recomandate

Super Tareeee ! :P n-am mai ras in halul asta cam de mult bravos :P :P , in ciuda vremii ploioase de vineri si sambata seara ,parada , concursurile , trupele ce au urcat pe scena si mai ales greii de la " Cargo " , au umplut cu succes reusita intruniri !

 

" RESPECT " ! :D

Editat de rockeru_73
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 203
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Super Tareeee ! :P n-am mai ras in halul asta cam de mult bravos :P :P , in ciuda vremii ploioase de vineri si sambata seara ,parada , concursurile , trupele ce au urcat pe scena si mai ales greii de la " Cargo " , au umplut cu succes reusita intruniri !

 

" RESPECT " ! :D

Super tare,motoare,rock,concursuri belea si multi prieteni,a fost de vis.

Gasca de betivi atletici cu baterii noi pentru mobre va multumeste. :P

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

am fost si eu la intrunire. a iesit fain de tot. gazdele au fost super, primitoare, vremea a fost naspa vineri si sambata seara. cred ca am venit primul joi seara pe la 2 noaptea. ce ma doare e ca nu am vazut si altii din zona mea. bacau-iasi.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Felicitari Seawolves!

A fost un weekend reusit in ciuda ploii care nu ne-a gonit de la voi. Astept sa faceti un fest si la anul si sa speram ca de data asta nu va mai ploua, ca sa putem spune ca a iesit totul perfect.

Respect.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Sa speram ca mai au de gand sa mai faca unul si pe la sfarsitul verii :P nu de alta dar o asha distractie e pacat sa se petreaca doar 1 data pe an :D ... si acum ma mai doare capul ... de la insolatie :P

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

am fost si eu la intrunire. a iesit fain de tot. gazdele au fost super, primitoare, vremea a fost naspa vineri si sambata seara. cred ca am venit primul joi seara pe la 2 noaptea. ce ma doare e ca nu am vazut si altii din zona mea. bacau-iasi.

pai au fost la cluj :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

vreau sa va multumesc ENORM tuturor celor care ati ales sa veniti pe corabia lupilor-de-mare motociclisti sa bem sa cantam si sa ne distram impreuna. se pare ca ne-a cam iesit, nu ? asta datorita voua! nu vreau sa omit pe nimeni din cei prezenti la festival asa ca ma aplec cu tot respectul in fata domniilor voastre si sper sa ne revedem curand pe asfalt sa ne salutam cu farul sau cu cate o bere in mana pe la alte intruniri. multumesc muzicii rock si blues-ului ca exista si acestei minuni care ne uneste in spirit , MOTOCICLETA!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

din pozele care le-ai pus se vede ca unii au motoarele linga cort , pina la urma nu a fost obligatoriu sa fie bagate in parcare ????

 

Pozele cu motoare langa cort au fost facute inainte de plecare (duminica ora 12) pana atunci motoarele au stat in parcare.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

.......................

 

:P Proba de concurs la care am ras cu gura pana la urechii :D

 

 

:P :P :P

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

si eu sunt in mexic ( anul trecut eram in greenland de 1 mai knd a fost intrunirea :D )...se pare k am ratat ceva frumos :P

 

 

va salut si ma bucur k reusiti!

cu respect gogu!

 

 

vad eu aiurea sau mendoza s.a ingrasat km mult? :P):P)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

A fost tare fain! :P Noi am ajuns vineri seara din Bucuresti si drumul a fost fara strop de ploaie. Mi-a placut ca am primit ajutor de fiecare data cand am avut nevoie, mai ales la parcatul pe nisip. :D Conditiile au fost super, toalete curate, dusuri cu apa calda tot timpul... Ce mai! Eu n-am nimic de reprosat. :P

 

Felicitari si la mai mare! :P

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Am programat sa plecam vineri la 10.Ploua cu galeata.Ne-am adunat in peco si abia la 12 am reusit sa plecam 5 motoare si 3 masini.Ne-a plouat tot drumul,dar am ajuns cu bine in camping.Primirea cu un pahar de rom din partea casei a fost la fix dupa atata frig in oase.Am bagat 2 -si pe al prietenei.Am parcat mobrele la locul amenajat si pe o placa de lemn speciala pentru acest lucru.Erau doar 30 de moto la fata locului.Ne-am schimbat pana la piele si am servit masa la un restaurant de langa camping.Mancare calda la un pret bunicel-ciorba de burta si vacuta,potoale si alte cele.Intre timp s-a oprit ploaia.Seara ne-a prins ala terasa dupa ce instalasem cortul in camping.Dusuri,grupuri sanitare excelent intretinute,apa calda,saculet de gunoi.Am baut,am mancat,iar am baut,iar am mancat.Nu ne mai saturam de hamsie si bere rece de tot felul.Seara gratar in loc retras ca sa nu ardem coartele.Intre 2 beri mai bagam si o ureche la concert.La ora 2 am dat stingerea.Am dormit 6 ore-recordf pentru intalneala moto.Din pacate nu mi-am revenit din betiveala si nu am mers la parada ca aveam inca grade in sange de la palinca,bere,vin,rom si multe altele.Iar hrana calda,bere,gratar,hamsie,inghetata,baie in mare.Soarele era pe cer mare deja.Concursuri si iar bere si iar gratar.Deja venea lumea de peste tot.A venit seara.Inainte de concert a inceput ploaia.Nu am simtit-o prea mult.Noi eram aia cu husa de moto in cap si cu berile in nas. Cargo a meritat toti banii.Am stat relax si pe la 3 noaptea dupa o cura de dezalcoolizare cu cafea,sucuri si eugenii am plecat spre casa ca la 7 intram de munca .Am ajuns inghetat ca termometrul arata 8 grade si am stat 1 ora sub dus s ama incalzesc.Pe drum ne-am intersectat la Cernavoda cu un accident frontal cu multe victime.Am mers pe autostrada cu 70 dupa aceea.Concluzia-prima intalnire cu o organizare ireprosabila.Si asta o spune tocmai unul care este critic de obicei.V-am pus si pile la jandarmi sa aplanez conflictele -seful gruparii erA Unbun prieten coleg de liceu cu mine.Singura chestie d ecare am fost deranjat a fost faptul ca a doua zi la terasa impinge tava au scumpit produsele si furau pe fata la calitate,cantitate si casa de marcat.Asta nu apartine insa organizatorilor.Romanul tot roman.O fata a dat 15 ron pe un piure simplu.Fata mea gustat dintr-o portie de tochitura de vier.Pacat insa ca multi nu au venit de teama sa nu fie plouati.Au pierdut insa.Tot raul spre bine.Abia nu ne-am calcat pe picioare.Respect constantenilor.

Editat de emylyo
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Am spus de foarte multe ori ca o intrunire animata, la care se adauga conditii de campare si grupuri sanitare brici, este o intrunire reusita indiferent de nr de participanti care vin acolo.La Costanta lupii au aratat mult Respect ptr toti cavalerii pe doua roti lucru ptr care le multumim.Ideea cu interzicerea motoarelor in camping nu poate sa nu le convina deact celor care nu afost niciodata implcati in organizarea de astfel de eveniment si nu stiu ce responsabilitati implica acest lucru A fost foarte foarte tare! va multumim si va asiguram de toata stima noastra! Bravo! :D

Valahii va saluta!

Editat de bykerkess
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

N-am ajuns...dar fata de anu trecut vad ca nu s-a schimbat nimic - ploaie, lume putina, aceleasi formati in mare...deci n-am pierdut nimic.

 

 

He, he...vulpea cand n-ajunge la struguri zice ca-s acri... :P No offence, man :D

 

A fost super tare! Organizare faina, muzica buna, ploaia nu ne-a oprit sa ne bucuram! Poate data viitoare te vedem si pe tine la mare!

 

Altfel, felicitari organizatorilor! RESPECT!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...