Sari la conținut

accident mortal bistrita nasaud


pHa_King
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 105
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Bag seama...ca bistritenii sant ..ciobani pe bune .Ce draq cauta ciobanii la volan..?! Oare ei nu tre sa ingrijeasca de mioare? Cand draq o invatat ciobanu ..codu rutier..daca el nu stie decat sa hauleasca dupa mioare..? Fuck...trec pe acolo..dar sant cu ochii-n 4 .De ce..?!

Statistic vorbind..prea multe accidente acolo !!!!! Ori rutiera de acolo da ,,,permisele la ciobani...pe cash ,,,ori pe urda .Nu e corect...!

Nu tot ciobanul are dreptul sa iasa pe strada .Strada lui e sus pe munte..pe carari.Acolo...poate sa iasa fara sa se asigure in fata ursului .Stie cineva un drum ocolitor din Moldova pana in Ardeal..?

P.S. Sa vezi ce vile au ciobanii de p-acolo..!!!

P.S. BN=CUCU-BAU

Nu vreau sa iau partea soferului, dar ideal ar fii sa nu generalizezi. Daca dam un search pe forum, o sa vezi ca sunt putine accidentele soldate cu decedati in Bistrita. Continuam orice alta discutie pe PM. Hai sa lasam topicul "curat".

 

 

 

 

am fost mai-nainte la spital, Atti doarme, inca nu stie vestea tragica... in schimb m-am intalnit cu apartinatorii Veronicai... nici nu vreau sa-mi imaginez prin ce trec ei... sper sa aflam cat de repede de locul si data inmormantarii... maine sa luam neaparat coroane! ar trebui sa ne intalnim toti, sa ne povestim... Voi trece si maine inainte de masa pe la spital, sa vad ce mai aflu despre starea lui Atti...

 

Am fost si noi si am aprins o lumanare la locul accidentului.

Hai sa ne adunam maine (pe la 19:00 zic eu, sa ajungem toti pe acasa) si sa ducem o coroana.

 

Odihneste-te in pace, Veronica! :cheers:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Fratilor..dar bistritenii is ciobani din tata in fiu . Oare ciobanii nu ar trebui sa mane mioarele ...?! Cum draq o invatat ciobanii codu rutier ..cand ei nu stiu decat sa hauleasca pe carari de munte ? Sus la el la stana..daca nu da prioritate de dreapta la urs ...si-o ia ! Jos.....si-o facut vila Nekerman.....dar tot a branza .....pute !!! Oare rutiera din bistrita primeste cash si urda..pentru permise ..?! Trec des p-acolo dar is cu ochii-n 4 .Statistic vorbind..acolo se intampla prea multe ...! .

P.S. Stie careva un drum ocolitor din Moldova in Ardeal ...?!

P.S. BN = CUCU-BAU

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Fratilor..dar bistritenii is ciobani din tata in fiu . Oare ciobanii nu ar trebui sa mane mioarele ...?! Cum draq o invatat ciobanii codu rutier ..cand ei nu stiu decat sa hauleasca pe carari de munte ? Sus la el la stana..daca nu da prioritate de dreapta la urs ...si-o ia ! Jos.....si-o facut vila Nekerman.....dar tot a branza .....pute !!! Oare rutiera din bistrita primeste cash si urda..pentru permise ..?! Trec des p-acolo dar is cu ochii-n 4 .Statistic vorbind..acolo se intampla prea multe ...! .

P.S. Stie careva un drum ocolitor din Moldova in Ardeal ...?!

P.S. BN = CUCU-BAU

 

Te-am rugat aici sa nu generalizezi. La fel, te rog sa postezi statistica despre care vorbesti.

Pe principiul "Daca n-ai nimic de spus, taci!", te rog sa lasi topicul "curat".

Multumesc.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

da, si cine s-ar ocupa de coroana? ca si aia trebuie comandata... ca presupun ca nu la ora 19:00 ne apucam sa cautam...

Editat de pHa_King
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nicu pana la urma ce-i care am ramas acolo cu lumanarile , am zis sa ne intalnim tot asa la 7 la locul accidentului (sau erai acolo cand sa discutat si aspectu asta?).

Daca hotarati alta locatie sa spuneti ca sa ii anunt si pe ce`i care nu stau pe forum .

 

 

Bag seama...ca bistritenii sant ..ciobani pe bune .Ce draq cauta ciobanii la volan..?! Oare ei nu tre sa ingrijeasca de mioare? Cand draq o invatat ciobanu ..codu rutier..daca el nu stie decat sa hauleasca dupa mioare..? Fuck...trec pe acolo..dar sant cu ochii-n 4 .De ce..?!

Statistic vorbind..prea multe accidente acolo !!!!! Ori rutiera de acolo da ,,,permisele la ciobani...pe cash ,,,ori pe urda .Nu e corect...!

Nu tot ciobanul are dreptul sa iasa pe strada .Strada lui e sus pe munte..pe carari.Acolo...poate sa iasa fara sa se asigure in fata ursului .Stie cineva un drum ocolitor din Moldova pana in Ardeal..?

P.S. Sa vezi ce vile au ciobanii de p-acolo..!!!

P.S. BN=CUCU-BAU

Crezi ca are rost sa generalizam?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

OAAAMEENIII!!!! Atti inca nu stie! cel putin la ora 19:00 cand am vrut sa intru la TI ceilalti care o fost acolo mi-au zis ca inca nu i s-a zis... la ora respectiva dormea... si nu stiu daca la ora asta i s-a zis sau nu...

inca era buimac rau de tot si cand l-au dus de la sectia de primiri urgente la Terapie Intensiva...

ma tot gandeam azi, cat am stat in fata urgentelor, inainte sa ne zica doctorita de Veronica, oare de ce nu au chemat astia SMURD-ul? poate poate... o sa ziceti multi ca dupa razboi is multi eroi... dar stateam si ma gandeam in capul meu de unul singur... totusi, de ce nu a venit SMURD-ul?

 

oricum... :cheers: :bounce: Veronica, ai grija de Atti de acolo de sus!

nu te vom uita niciodata...

Editat de pHa_King
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

pai haideti sa ne intalnim macar cativa dintre noi mai devreme si mergem la cineva pe care il cunosc eu sa facem o coroana ............... si cred ca o face in juma de ora sau ceva de genu............., nu vreau sa ma gandesc la ce soc va avea saracu cand va afla...........................

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Dumnezeu sa o odihneasca pe Veronica, iar pe Adi sa-l ajute sa treaca peste necaz. Ti-e ciuda cand afli, ca doi oameni normali se distrug din cauza unui idiot care nu se asigura. Doamne ce durere se afla in familia respectiva . Ajuta-i Doamne sa treaca de moment .

 

RIP :cheers: :bounce: pentru Veronica

Editat de vass_alexandru
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Odihneasca-se in pace :cheers:.

Sper ca se vor face cat mai multe campanii anti-accidente anul acesta. Doamne...nici nu a dat bine soarele cateva zile si au inceput decesele.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ah!, groaznic ce s-a intamplat! Am vazut multe la viata mea dar cand se intampla asa ceva...ma darama...God...

 

:cheers: :bounce: R.I.P. Veronica :D :)

 

Acum baiatul are nevoie de ajutor sa poata sa treaca peste... nu stiu cati ar rezista sa fie in locul lui. Ma rog sa primeasca alinarea de care are nevoie! Dumnezeu sa fie cu voi!

 

In situatii de genul asta ma simt atat de neputincios!...

 

Atti, iti doresc sa ai puterea sa te ridici, sa incepi o viata noua si sa ai parte de tot binele din lume!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...