Sari la conținut

accident mortal bistrita nasaud


pHa_King
 Share

Postări Recomandate

unii cretini cred ca daca au numere straine la masina ar trebui sa-i doara in paispe' de restul...in fata mea aseara un bmw de austria era sa-l spulbere pe unu pe trecerea de pietoni cu peste 100 la ora...

 

RIP!

 

nici nu vreau sa ma gandesc ca logodnica mea sa pateasca ceva...de acum nu mai merg decat singur, macar imi risc doar pielea mea!

:cheers:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 105
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

pacat de ei saracii ... de ea sa nu mai vorbim se intelege de la sine dar baiatu cum va trai cu constiinta ca ...... nici nu vreau sa ma gandesc . 2 accidente am avut cu prietena pe motor . intr`unu implicata tot asa o duba care nu ne-o vazut .. am scapat ca prin minune o rupt carenele de pe motor si noi am ramas in picioare nu ne-o trantit sub el .... incerc sa imi dau seama ce e in sufletu baiatului :cheers: pacat ... mare pacat ..

RIP - si sincere condoleante

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

:D O mare porcarie... pe mine m-a sunat azi dimineata un prieten ce locuieste in Unirea si a trecut pe acolo avand emotii mari vazand motorul (si eu am tot F4, tot rosu...)... atunci mi-am dat seama ca e vb de Atti :)((((((( (cuvant urat) MASII de treaba da-i-as foc aluia cu busu lui cu tot. Ce senini sunt unii si ce justificat li se pare unora sa opreasca pe toate partile drumului daca au "treaba" prin zona. Si cum mama naibii nu i-a vazut eu tot nu am inteles (soferul era cu fatza catre ei...). A te asigura inseamna a te uita mai mult de 1 secunda sau de 2 ori cu un mic interval intre...pt a lasa ragaz creierului ala prost de a face o comparatie intre pozitia x si pozitia y a celorlalti in trafic. Daca acum e departe si peste o secunda e "cam aproape" atunci inseamna ca vine mai tare, inseamna ca te-ai asigurat corespunzator iar peste o secunda va fi "aici"... Cum era ? "look, look, then look again - THINK" :cheers:

Sunt R0nni pt cei ce nu ma stiu pe forum cu CMYK ... da-ti-mi si mie de stire va rog daca ne intalnim maine.

 

:bounce: Veronica :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Da asa e nu stia,si nici la ora asta inca nu stie e inca la terapie intensiva:( doamne , pt Otti o sa fie un alt soc cand o sa afle,nici nu stiu ce sa mai zic in asemenea situatii.E cumplit ce sa intamplat! de cateva zile am fost cu el la Cluj cu inca cativa prieteni,si am vorbit si cu Veronica.Cine se putea gandi ca se va intampla tragedia asta.

R.I.P Pugyil Veronica :cheers: :bounce: :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

:D O mare porcarie... pe mine m-a sunat azi dimineata un prieten ce locuieste in Unirea si a trecut pe acolo avand emotii mari vazand motorul (si eu am tot F4, tot rosu...)... atunci mi-am dat seama ca e vb de Atti :)((((((( (cuvant urat) MASII de treaba da-i-as foc aluia cu busu lui cu tot. Ce senini sunt unii si ce justificat li se pare unora sa opreasca pe toate partile drumului daca au "treaba" prin zona. Si cum mama naibii nu i-a vazut eu tot nu am inteles (soferul era cu fatza catre ei...). A te asigura inseamna a te uita mai mult de 1 secunda sau de 2 ori cu un mic interval intre...pt a lasa ragaz creierului ala prost de a face o comparatie intre pozitia x si pozitia y a celorlalti in trafic. Daca acum e departe si peste o secunda e "cam aproape" atunci inseamna ca vine mai tare, inseamna ca te-ai asigurat corespunzator iar peste o secunda va fi "aici"... Cum era ? "look, look, then look again - THINK" :cheers:

Sunt R0nni pt cei ce nu ma stiu pe forum cu CMYK ... da-ti-mi si mie de stire va rog daca ne intalnim maine.

 

:bounce: Veronica :)

Pana acum daca nu se schimba locatia , a ramas "astazi" la ora 19:00 la locul unde sa produs tragedia.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nu ii cunosc pe nici unul dintre ei ... dar sincer cred ca e una dintre cele mai triste intamplari pe care le-am auzit vreodata ... :cheers:

 

E definitia concentrata a lui ... "Impreuna la bine si la rau".

 

RIP!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

R.I.P. Veronica, sper ca esti intr-un loc mai bun!

nu am curaj sa ma gandesc ce va fi in sufletul lui cand va afla vestea, Doamne fereste de asa ceva!

sincer va spun, mi s-au inmuiat picioarele cand am vazut stirea la tv, prietena mea a mutit.... am ramas amandoi fara cuvinte.....

 

Sa-i fie tarana usoara si multa putere lui Otti

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ma gandesc numai la cum va reactiona cand va afla tragica veste! ma ingrozeste gandul!

va traii cu povara asta toata viata, chiar daca nu a fost vina lui!

Doamne fereste de asa ceva, ieri cand am vazut stirea la tv am inlemnit si eu si pretena mea!

 

Sa-i fie tarana usoara........ R.I.P. Veronica

Insanatosire grabnica si multa putere lui Atti!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nicu pana la urma ce-i care am ramas acolo cu lumanarile , am zis sa ne intalnim tot asa la 7 la locul accidentului (sau erai acolo cand sa discutat si aspectu asta?).

Daca hotarati alta locatie sa spuneti ca sa ii anunt si pe ce`i care nu stau pe forum .

Eram plecat cand s-a discutat asta. E ok din punctul meu de vedere.

 

 

 

da, si cine s-ar ocupa de coroana? ca si aia trebuie comandata... ca presupun ca nu la ora 19:00 ne apucam sa cautam...

Daca Ariciu` are ceva timp liber (majoritatea suntem la munca acum), ar fi excelent sa mearga sa faca o coroana, dupa care ne intalnim la locul accidentului la ora 19:00 si plecam cu totii s-o ducem.

Ce zici, Ariciule?

pai haideti sa ne intalnim macar cativa dintre noi mai devreme si mergem la cineva pe care il cunosc eu sa facem o coroana ............... si cred ca o face in juma de ora sau ceva de genu
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Cred ca era si linie continua.Undeva,in planul secund se vede indicatorul cu depasire interzisa.Nu avea voie soferul sa intoarca acolo,dar....Oricum,fac pariu ca va primi vreo 2 ani cu suspendare si permisul saltat vreo 6 luni.Mai pe romaneste,scapa lejer.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Cred ca era si linie continua.Undeva,in planul secund se vede indicatorul cu depasire interzisa.Nu avea voie soferul sa intoarca acolo

 

Nu era linie continua. Masina amplasata chiar pe partea discountinua a acesteia. Soferul avea voie sa intoarca, doar trebuia SA SE ASIGURE TEMEINIC inainte sa inceapa manevra.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

..Sa-i fie tarana usoara........ :cheers: :bounce: R.I.P. Veronica :D :)

....Insanatosire grabnica si multa putere lui Atti! ...ajutati-l voi sa treaca cu bine peste vestea mortii sotiei, daca sunteti prietenii lui...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

intr-una din poze se vede ca duba a trecut cu roata peste motor... are rezervorul indoit dupa forma rotii si se vede si traiectoria...

 

Pacat ca in C A C A T U L asta de tara viata nu valoreaza nimic. ...O tara plina de biserici si de credinciosi de carton unde NU exista pic de respect de la om pentru om si viata sa! Forever Hate it to death!

 

Sanatate lui Ati... si Veronicai... sa aiba parte de liniste si, de acolo de unde este, sa ne vegheze pe toti...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

intr-una din poze se vede ca duba a trecut cu roata peste motor... are rezervorul indoit dupa forma rotii si se vede si traiectoria...

 

Pacat ca in C A C A T U L asta de tara viata nu valoreaza nimic. ...O tara plina de biserici si de credinciosi de carton unde NU exista pic de respect de la om pentru om si viata sa! Forever Hate it to death!

 

Sanatate lui Ati... si Veronicai... sa aiba parte de liniste si, de acolo de unde este, sa ne vegheze pe toti...

Nu duba nu a trecut peste motor , pur si simplu (cuvant urat) ala so apucat sa intoarca masina acolo .

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nu duba nu a trecut peste motor , pur si simplu (cuvant urat) ala so apucat sa intoarca masina acolo .

 

da, aia am inteles, dar ma refer ca pana la urma roata dubei separe ca a trecut si peste motor.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...