Sari la conținut

Accident pe Bd. Dimitrie Cantemir, Honda Fireblade B-6*-RVN


RvsS
 Share

Postări Recomandate

"brakuLa" poate sa-ti explice tot.... el este OLTEAN , stramutat in prahova, cu tentative esuate de Bucuresti .

Stiu ca nu o sa fie capabil sa lege 2 cuvinte, asa ca iti raspund tot eu. Se discuta "accidentul unui racer, pilot, cu numar inndoit"

BAFTA!

 

 

Sunt doar Oltean amice,am numere de prahova ca nu am vrut sa o trec pe numele meu,nu sunt stramutat nici unde si nu am nici o tentativa esuata desteptule si fata de tine nu ma bag in seama ca un prost intr`un topic de accident si mananc cacao si sa spun k avea "vitezana",numar indoit...cand un om are de suferit poate din chestia asta,poate o sa faci si tu odata un accident si o sa vezi cum e ca altii o sa arunce asa aiurea cu noroi tine fara sa aiba un motiv...se vede clar ca numarul este indoit doar in dreapta si ca e din cauza accidentului...Si sa tii ca nu ai 4 perechi de perisoare daca esti bucuresti stai linistit si decat sa mananci cacao pe aici pe un topic de accident mai bine da`te cu capra ta pe camp pe acolo prin bereceni!

Editat de brakuLa
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Sau mai bine ai renuta la motociclism(caci mototcilismul in sine nu inseamna nu numai o singura ramura motociclistica pe care o practici tu)si ai ramane cu LOGANUL tau MCV.Uite ca am scos un pic mai mult de 2 cuvinte!Ar trebuii o rubrica in forumul asta:DOBITOCI,in care sa scrie multi oameni ca el!

Editat de brakuLa
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

"brakuLa" poate sa-ti explice tot.... el este OLTEAN , stramutat in prahova, cu tentative esuate de Bucuresti .

Stiu ca nu o sa fie capabil sa lege 2 cuvinte, asa ca iti raspund tot eu. Se discuta "accidentul unui racer, pilot, cu numar inndoit"

BAFTA!

 

 

daca te uiti mai bine exista o mica / mare sansa sa se fi indoit nr din accident, e indoit pe partea loviturii numarul. si daca te uiti si mai atent are si rizome miarul pe el, sa mori de invidie si altceva nimic :unsure: :blink: :blink: :lol:

 

numai comentari de rahat se fac pe forumul asta :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Luciane suferi rau mai baiatule,nu am mai vizitat de mult forumul tocmai pentru ca e plin de "atotstiutori" asa ca tine.Sunt curios ce anume iti da dreptul sa "judeci" tu asa pertinent fiecare accident sau post al vreunui membru.Te-ai nascut motociclist?Ai vreun skill iesit din comun si mananci mobrele pe paine?Sau doar un sambure de scandal pe care nu ai unde sa-l plantezi?

P.S.

Asta e pt moderatori,la cum se misca forumul asta in curand se va chema balci.ro.Ca numai motoretisti nu se numesc astea!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Poate sa vada tot prostul ca numarul e indoit NUMAI in coltul din dreapta.deci s-a indoit in urma accidentului.De ce naiba va certati atat ?

Editat de maryan
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Dap, inca "un pilot de vitezana cu numar indoit" . Sper ca nu este grav si o sa revina pe strada calare.

BAFTA!

 

Lucian, nu te conosc si automat... nu-mi permit sa te pun la "colt". Punctul tau de vedere este totusi un pic exagerat. Daca tot s-a ajuns aici, vreau sa punctez un singur lucru: Daca ai vitezana cu numar indoit, murdar... samd, esti catalogat imediat ca fiind racer, cocalar, etcetera. Din cauza frustrarilor unora, eu sunt privit ca un potential infractor. Lucru total neadevarat! Aparentele inseala!

Eu am numar pliabil (nu pliat), neluminat si uneori murdar. In schimb, in trafic, merg regulamentar (cei ce ma cunosc, pot confirma)

 

La o mai mare unitate si fraternitate, tovarasi! :unsure:

Sanatate bikerului!

Editat de GabiButon
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

stai calm, bea tot lapticul si apoi te repezi cu gheara la gat!

Eu consider ca daca era un chopperist sau un endurist , tu inca te uitai la bec si asteptai sa inceapa desenele animate............

Numarul indoit ( clar nu din cauza de accident ) imi provoaca sila. Eu il consider pe calaret un posibil infractor, care incearca sa fuga de "LEGE" ! O sa vi cu replica: "Care lege"... Legea care iti da voie sa mergi " In siguranta pe drumuri publice" " Daca mai sunt "smardoi" ca asta, de unde stii cine mai incalca kktul ala de lege?

 

Ma duc sa duc gunoiul afara, vrei sa te las pe undeva?

 

Din informațiile primite, am înțeles ca motociclistul se afla în afara oricărui pericol, doar cu răni ușoare. Dar probabil asta nu contează pentru cei care aduna kilometri virtuali pe acest forum, permițându-și sa emită păreri fără argumente solide și al căror singur scop pare sa fie acela de a stârni controverse.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Respect the person who has seen the dark side of motorcycling and lived ...asta chiar nu va spune nimic ?! Ok, avea nr indoit, and the point iiiiis ????? (adevarul e ca iti mai da ceva cai in plus treaba asta :unsure: ) Bine ca e ok omul.....

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Lucian, nu te conosc si automat... nu-mi permit sa te pun la "colt". Punctul tau de vedere este totusi un pic exagerat. Daca tot s-a ajuns aici, vreau sa punctez un singur lucru: Daca ai vitezana cu numar indoit, murdar... samd, esti catalogat imediat ca fiind racer, cocalar, etcetera. Din cauza frustrarilor unora, eu sunt privit ca un potential infractor. Lucru total neadevarat! Aparentele inseala!

Eu am numar pliabil (nu pliat), neluminat si uneori murdar. In schimb, in trafic, merg regulamentar (cei ce ma cunosc, pot confirma)

 

La o mai mare unitate si fraternitate, tovarasi! :blink:

Sanatate bikerului!

Yeah right ! Sa traiesc s-o vad si p-asta ! :unsure:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

probabil ca atunci cand politia romana isi va face treaba asa cum trebuie si nu va sta cu mana intinsa atunci voi tine nr-ul la vedere, pana atunci va sta rabatat. toti ne eschivam mai mult sau mai putin, cati dintre cei care condamna asta nu au dat spaga?

daca nu avea numarul indoit nu intra nenea cu masina-n el!

hai sa ne dam pe forum, cu motoretele stim sa ne dam prea bine.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Bai, dar, totusi, esentialul aici este ca soferul incearca sa dea vina pe motociclist, desi e un caz tipic de abuz "conservist", cu depasiri dupa ureche si intoarceri din scurt.

 

@Lucianggg: ai sindrom PMS? e irelevant numarul ascuns sau nu in povestea asta. Esti cumva un conservar frustrat care si-a luat motor fiindca l-a parasit prietena, si inca te simti frustrat ca exista si motociclisti care merg tare? Ti-a spus mama ta ca esti cel mai frumos copil din lume si toti te trateaza ca pe un broscoi? ti-a spus prietena ca o ai mare insa rade de tine pe la spate?

 

Fuck off.

Editat de Phoebus
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Luci, Luci, tu esti chior si mananci mucii ! :unsure:

 

nr e indoit de la accident

Editat de guy.til
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Dap, inca "un pilot de vitezana cu numar indoit" . Sper ca nu este grav si o sa revina pe strada calare.

BAFTA!

gelos???oare???

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

stai calm, bea tot lapticul si apoi te repezi cu gheara la gat!

Eu consider ca daca era un chopperist sau un endurist , tu inca te uitai la bec si asteptai sa inceapa desenele animate............

Numarul indoit ( clar nu din cauza de accident ) imi provoaca sila. Eu il consider pe calaret un posibil infractor, care incearca sa fuga de "LEGE" ! O sa vi cu replica: "Care lege"... Legea care iti da voie sa mergi " In siguranta pe drumuri publice" " Daca mai sunt "smardoi" ca asta, de unde stii cine mai incalca kktul ala de lege?

dute frate pe camp si la-ne in pace..,.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

"brakuLa" poate sa-ti explice tot.... el este OLTEAN , stramutat in prahova, cu tentative esuate de Bucuresti .

Stiu ca nu o sa fie capabil sa lege 2 cuvinte, asa ca iti raspund tot eu. Se discuta "accidentul unui racer, pilot, cu numar inndoit"

BAFTA!

In loc ca acest topic sa genereze urari de genu:''insanatosire grabnica'',''stie cineva cum se simte'' si sa il ajutam cum putem cu sfaturi sau relatii de gen:''cunosc un servis unde te pot ajuta cu un deviz'' sau ''am pe cineva la asigurari care te poate ajuta grabind formalitatile'' inschimb ne pierdem timpul sa raspundem la niste rustratii de care ne putem lipsi.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

sigur!!!!!! si marmota invelea ciocolata!!! ( vezi prima poza, unde se vede clar ca tot suportul de nr este acuns)

Sanatate multa baiatului tembel

 

 

Ce-aveti fratilor??? si daca avea nr indoit ce???

Si eu am avut suportul de nr cu balamale sa-l pot ascunde,asa era de cand am cumparat motoreta. Unde e problema ?? :blink:

 

 

 

Nu aveti de ce sa va luati,Doamne....... :unsure:

 

Lucian, nu te conosc si automat... nu-mi permit sa te pun la "colt". Punctul tau de vedere este totusi un pic exagerat. Daca tot s-a ajuns aici, vreau sa punctez un singur lucru: Daca ai vitezana cu numar indoit, murdar... samd, esti catalogat imediat ca fiind racer, cocalar, etcetera. Din cauza frustrarilor unora, eu sunt privit ca un potential infractor. Lucru total neadevarat! Aparentele inseala!

Eu am numar pliabil (nu pliat), neluminat si uneori murdar. In schimb, in trafic, merg regulamentar (cei ce ma cunosc, pot confirma)

 

La o mai mare unitate si fraternitate, tovarasi! :lol:

Sanatate bikerului!

 

 

Yeap :D :blink:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Eu recunosc ca imimurdaresc numarul intentionat atunci cand ies din localitate.De exemplu pe la Breaza circul cu 100-120 nu cu 70-100 cat ar trebui.Si asa mai bine platesc o amenda ptr nr murdar decat sa imi salte astia permisul sau sa iau puncte la greu.Dar asta nu inseamna ca daca am nr murdar,automat merg cu 200+..Felicitari celor care merg regulamentar.Eu nu pot :unsure:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

bre oameni buni, matematic vorbind:

1. n-am prea inteles daca totul e ok, sper ca va fi, ca atare multa sanatate

2. ce sens are sa-ti ascunizi numarul, nu pricep, mai mult sa speculezi la numarul unuia indoit, care a mai avut ghinion de alminteri e exagerat...

3. daca as acea un 2 "miar" sau 3"miar", eu personal fireste ca i-as da blana; din nefericire bondarul meu poate maxim 240, cu care merg constant pe a2, inclusivi trecand pe langa radare (cu numarul foarte la vedere) n-am avut nici o pb pana acum

4. in loc sa va puneti pb daca totul este ok, dicutati de numarul omului...ma duce cu gandul la otv...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 4 weeks later...

daca nu ma inseel este fostul motor alu Razvan aka DiLLo deasta are RVN la numar, si , nu inteleg de ce la rubrica accidente trebuie sa va certati mereu,, gasiti voi mereu cate un subiect interesant de cearta si de dat cu parerea, in cazul de fatza, daca avea numarul indoit,

Va raspund io, IL AVEA sub sea, cand era motoru, lui razvan dar chiar daca il avea pozitionat normal la locul lui, tot nu aveati cum sal vedeti, ptr ca motorul asta stie si sta numai pe-o roata, RESPECT DILLO

 

insanatosire riderului, si multa atentie la fraeri din trafic

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

daca nu ma inseel este fostul motor alu Razvan aka DiLLo deasta are RVN la numar, si , nu inteleg de ce la rubrica accidente trebuie sa va certati mereu,, gasiti voi mereu cate un subiect interesant de cearta si de dat cu parerea, in cazul de fatza, daca avea numarul indoit,

Va raspund io, IL AVEA sub sea, cand era motoru, lui razvan dar chiar daca il avea pozitionat normal la locul lui, tot nu aveati cum sal vedeti, ptr ca motorul asta stie si sta numai pe-o roata, RESPECT DILLO

 

insanatosire riderului, si multa atentie la fraeri din trafic

 

E fostul motor al lui DiLLO. :D Chiar la doua zile dupa accident, m-am intalnit cu el si zicea ca i-a stricat unu' Repsolul.

Editat de Metal Heart
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...