Sari la conținut

Carmen Paunescu Nu A Scapat De Puscarie


tro5
 Share

Postări Recomandate

cat de adanc esti ... am ramas mut.Sa intre unu' peste tine in casa si sa te vad ca il rogi frumos sa nu'ti dea in cap ca tu nu vrei sa fii "criminal" si mai vorbim.Sau sa'ti violeze o ruda si tu sa'l rogi frumos sa se dea jos de pe femeie ca e a ta ... La ce ma mai obosesesc,nu'i omoram ca "ie" si ei suflete

Esti extraordinar de limitat,n-am nimic cu tine dar asta e adevarul.Chiar nu intelegi ce spun?Tu crezi ca in tarile civilizate e infractionalitatea asa scazuta pt ca i-au luat pe hoti cu luneta?Nu ma mai fortez sa-ti explic diferenta intre ce spui tu si realitate pt ca n-am chef de cearta si pana la urma acolo se ajunge. Ce sa mai zic despre off topic,suntem demult pe aratura.Toata lumea ii da inainte cu zerotv..uitati-va ce a stabilit ancheta si nu mai vorbiti din auzite.

Oricum...ramai in universul tau stramt si imagineaza-te in continuare justitiarul mult iubitei noastre patrii(manca-o-ar dracii)

Am plecat

Pa

 

@irascibil

Acum ti-am vazut semnatura

Daca vedeam din prima imi dadeam seama ca esti un mare vizionar si deschizator de drumuri si taceam dreaqului din gura

Imi cer scuze

:ok:

Acum chiar pa

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 56
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Esti extraordinar de limitat,n-am nimic cu tine dar asta e adevarul.Chiar nu intelegi ce spun?Tu crezi ca in tarile civilizate e infractionalitatea asa scazuta pt ca i-au luat pe hoti cu luneta?Nu ma mai fortez sa-ti explic diferenta intre ce spui tu si realitate pt ca n-am chef de cearta si pana la urma acolo se ajunge. Ce sa mai zic despre off topic,suntem demult pe aratura.Toata lumea ii da inainte cu zerotv..uitati-va ce a stabilit ancheta si nu mai vorbiti din auzite.

Oricum...ramai in universul tau stramt si imagineaza-te in continuare justitiarul mult iubitei noastre patrii(manca-o-ar dracii)

Am plecat

Pa

 

 

Sunt limitat si nu'mi plac hotii si talharii,te las pe tine care ai orizonturi mai largi sa ii iubesti - eu de cate ori am sa'i prind,am sa'i rad cu luneta,cum spuneai.Nu te tine nimeni cu forta in tara ... exista Australia,sunt sigur ca te'ai simti f bine acolo,ai avea ce sa iubesti.

 

Imi pare rau ca pleci,mi'ar fi placut sa'mi dai ocazia de a afla pe viu cat de limitat sunt.Si mie imi place teribil sa fac misto de ceilalti,dar n'am limitatorul scos si o fac fara sa jignesc pe fata...

 

 

O zi buna!

 

 

 

 

Am vazut ca ai editat : abia astept sa te cunosc Alexutu'.Si daca ti se pare ca suna a amenintare,am o surpriza pt tine:

 

 

 

CHIAR E!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Da,din nou fratia motociclistilor iese la iveala.Se pare ca unii motoristi nu prea stiu sa se exprime civilizat fata de confratii lor si implicit sa-i respecte.Am patit-o si eu pe un alt topic,unde un motorist civilizat si-a facut o clona ca sa poata sa ma faca carlig de rufe,dar nu mai stiu dupa "atacul clonelor" parca urma "imperiul contraataca".Dar nu-i nimic lumea-i mica,ori ori....asta e,unii "e" limitati,la unii le pute mintea nu ca altii,cu valoare.Eu unu' ma opresc aici ca poate mi-o iau peste viziera.Irascibile fa bine si fa la fel...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

De la a-ti exprima parerea personala despre o stare de fapt, la a eticheta calomnios interlocutorii cu care te-ai asezat la masa, aka acest forum, e cale lunga alex123. Si e pacat ca din 2 minti creative (si nu sunt ironic) sa iasa un conflict in loc de o creatie. Parerea ta e una. Parerea lui e alta.

 

E imposibil de pur-si-simplu respectat opinia altuia sau combatut -creativ-?

 

Intreb.

Uite aici combatere creativa:

 

iar tu esti primul dintre ei

gandesti incet chiar de nu vrei

 

iar mintea-ti este prost facuta

nu sa gandeasca ci sa puta

Poti sa zici ca nu e?E chiar in versuri.

/index.php?...ic=19582&st=180

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

De la a-ti exprima parerea personala despre o stare de fapt, la a eticheta calomnios interlocutorii cu care te-ai asezat la masa, aka acest forum, e cale lunga alex123. Si e pacat ca din 2 minti creative (si nu sunt ironic) sa iasa un conflict in loc de o creatie. Parerea ta e una. Parerea lui e alta.

 

E imposibil de pur-si-simplu respectat opinia altuia sau combatut -creativ-?

 

Intreb.

Ai dreptate man,da ma enervasem(si am zis ca nu ma mai enervez pe forum :welcome: ) din cauza amenintarii infantile gen "lasa ca ne duelam noi la apus de soare"

Acum imi pare rau ca l-am facut tampit dar lasa ca ne intalnim noi... :ok:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Personal nu prea vad locul acestui topic cu accidentul lui Pauneasca si Iovan.Cred ca va plictisiti foarte rau.

 

Chiar pe aceasta sectiune v-ati gasit sa va certati.Aici unde unii oameni isi rup oasele sau si mai rau :isi pierd viata. Mutati topicul la motociclisti in timpul liber.Putin respect n-ar strica!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...