Sari la conținut

Mesaje(vorbe)discutii!


GIV 32
 Share

Postări Recomandate

Din informatiile pe care le am eu pana la acasta ora, mitingul este autorizat.

 

Protestul arădenilor nemulțumiți de triplarea taxei de poluare nu a fost aprobat de mai marii Primăriei. În aceste condiții, membrii Asociației «Vox populi», care a dorit organizarea mitingului, susțin că nu vor mai organiza niciun fel de manifestație, pentru că nu doresc să încalce legea.

 

aradon.ro - "pajina principala"

 

eu zic ca nemultumitzii tot se vor aduna, si mai ales cei care nu stiu despre aceasta stire..

:) punem mana de la mana si ne vedem in fata la primarie incalcand legea :laugh:

daca ei au voie sa o faca noi dc am sta pe ganduri..

jos guvernu TARICEANU, ardal jaru si flacara olimpica :D

 

:laugh: bafta si asfalt uscat :P

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 6,2k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Protestul arădenilor nemulțumiți de triplarea taxei de poluare nu a fost aprobat de mai marii Primăriei. În aceste condiții, membrii Asociației «Vox populi», care a dorit organizarea mitingului, susțin că nu vor mai organiza niciun fel de manifestație, pentru că nu doresc să încalce legea.

 

aradon.ro - "pajina principala"

 

eu zic ca nemultumitzii tot se vor aduna, si mai ales cei care nu stiu despre aceasta stire..

:) punem mana de la mana si ne vedem in fata la primarie incalcand legea

daca ei au voie sa o faca noi dc am sta pe ganduri..

jos guvernu TARICEANU, ardal jaru si flacara olimpica :P

 

:laugh: bafta si asfalt uscat

 

da, am vazut....vorbeam cu cineva si zicea ca e autorizat....inseamna ca se insela....e nasol atunci, ca se poate degenera, se poate lasa cu interventii in forta din partea politiei si jandarmeriei, si cu sanctiuni....cat despre CLM: :laugh:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Protestul arădenilor nemulțumiți de triplarea taxei de poluare nu a fost aprobat de mai marii Primăriei. În aceste condiții, membrii Asociației «Vox populi», care a dorit organizarea mitingului, susțin că nu vor mai organiza niciun fel de manifestație, pentru că nu doresc să încalce legea.

 

aradon.ro - "pajina principala"

 

eu zic ca nemultumitzii tot se vor aduna, si mai ales cei care nu stiu despre aceasta stire..

:D punem mana de la mana si ne vedem in fata la primarie incalcand legea :smoke:

daca ei au voie sa o faca noi dc am sta pe ganduri..

jos guvernu TARICEANU, ardal jaru si flacara olimpica :D

 

Putem sa protestam cat vrem ca ei isi vor savura sampania la fel de linistiti facand tot ce vor ei, in interesul lor bineinteles, Tariceanu detine Citroen in Romania, Geoana detine Peugeot ( din cate stiu eu cel putin ) marind taxa auto la masinile second sporeste vanzarea la masinile noi, ghici cine are de castigat ? :D normal ca pe ultima suta de metri incearca si ei sa mai castige ceva, nu ii prea intereseaza nici un fel de act de protest.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

jos guvernu TARICEANU, ardal jaru si flacara olimpica :smoke:

Practic,Tariceanu nu mai este prim ministru

Si din cate am vazut pe la stiri, administratiile financiare din toata tara refuiza sa aplice ordonanta pentru ca nu e nimic clar

Asa ca in acest moment nu prea se incaseaza nimic

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Am gasit undeva pe forum un link catre un site unde erau o gramada de manuale pt o gramada de motoare, dar nu mai stiu unde... :smoke: Care stiti ceva, PM please!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Am gasit undeva pe forum un link catre un site unde erau o gramada de manuale pt o gramada de motoare, dar nu mai stiu unde... :smoke: Care stiti ceva, PM please!

 

 

 

Incearca aici. Ai 70 de foi de lins ...nu promit ca si gasesti dar eu aici parca am gasit site-ul pt fz-u meu in timp ce citeam forumul legat de acest motor si am mai dat jos si pentru un prieten cu pegaso. E site rusesc sau asa ceva. Spor la cautat

 

/index.php?showtopic=53456

 

 

Scuze...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

:smoke:     NASPA   -fara permis

 

                    -fara experienta

 

                    -carosabil umed

 

 

 

http://www.aradon.ro/stiri/arad/articol/mo...081215-05522345

 

 

 

 asa zic astia de la  aradon

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

:smoke:     NASPA   -fara permis

 

                    -fara experienta

 

                    -carosabil umed

 

 

 

http://www.aradon.ro/stiri/arad/articol/mo...081215-05522345

 

sambata treceam prin siria dinspre arad cu robert 900rr si unu cu un suzuki rosu vai de capu lui motoru,fara casca ne depaseste in localitate si merge frate pe contrasens asa lejer si pe urma iese de pe drum in viteza si abia se opreste derapand cu amandoua rotile mai sa cada! nush cat dau dak nu asta o fi artistu!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

...la multi ani si sarbatori fericite tuturor!!...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

UN AN NOU FERICIT SI CAT MAI PLIN DE EVENIMENTE FRUMOASE PENTRU TOTI MOTORISTII!!!MULT ASFALT USCAT SI BINE INTRETINUTE VA DORESC.SA NE VEDEM CU BINE SI ANUL ASTA SI SA FIE CAT MAI PUTINE CERTURI SI CONTRADICTII :o)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...

LA MULTI ANI TUTUROR!

AR77SCV A ADAUGAT IN LISTA DE MESS PE CATIVA DIN CEI CARE S-AU PREZENTAT IN TOPICUL CU CANTEC AL LUI BIGGIGI,ASA CA NU VA SPERIATI SI DATI SI ACCEPT PT CA E PRIETEN NU DUSMAN

SALUTARE SI TOATE CELE BUNE IN NOUL AN

P.S.:HAI VARA ,HAI! :)

 

PT CEI CARE NU MA STIU SI I-AM ADAUGAT IN LISTA MEA DE MESS VINE LAMURIREA:SANT BAIATUL CU MATIZUL ARGINTIU CARE A PARTICIPAT LA ACTIUNEA "MOSUL VINE PE MOTOCICLETA",PRIETEN CU BIGGIGI SI EVIDENT VINGAN.

SALUTARE :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...