Sari la conținut

Mesaje(vorbe)discutii!


GIV 32
 Share

Postări Recomandate

Incepand cu 1 Martie, Dani-fratele lui Adi Avramutiu( Dumnezeu sa-l ierte), redeschide spalatoria-cosmetica auto-moto, la magazinul MOTOEXTREME, C.Radnei 254;

 

In sfarsit o veste SUPER

Pe Dani l-am vazut lucrand si am vazut si rezultatele

Bravo lui ca s-a hotarat s-a pastreze traditia

SUCCES

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 6,2k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Incepand cu 1 Martie, Dani-fratele lui Adi Avramutiu( Dumnezeu sa-l ierte), redeschide spalatoria-cosmetica auto-moto, la magazinul MOTOEXTREME, C.Radnei 254;

Si drumul care il facea saptamanal sau tot la 2 saptamani in Austria la Louis , nu il inlocuieste nimeni? Nu sti nimica? Ar fi pacat pentru ca mergea bine afacerea si multi cumparam regulat prin el multe lucruri din Louis.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Si drumul care il facea saptamanal sau tot la 2 saptamani in Austria la Louis , nu il inlocuieste nimeni? Nu sti nimica? Ar fi pacat pentru ca mergea bine afacerea si multi cumparam regulat prin el multe lucruri din Louis.

Cativa dintre noi vom merge la catedrala de la Podgoria sambata la ora 12 la parastasul lui Adi.Ne vom intalni acolo ptr cine poate sa vina.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nu stiu ce sa zic.Ca sa deschid forumul mi-a luat in jur de 2 minute si ca sa iti postez un reply inca 3-4 minte.Merge jalnic se pare la foarte multa lume.

ÂŞi-a revenit forumul , merge foarte bine acuma! Percutează cum dai clik. ÂŞi mie mi-a mers în ultima vreme foarte rău Âşi greu.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Si drumul care il facea saptamanal sau tot la 2 saptamani in Austria la Louis , nu il inlocuieste nimeni? Nu sti nimica? Ar fi pacat pentru ca mergea bine afacerea si multi cumparam regulat prin el multe lucruri din Louis.

 

Clau de la motoxtreme o sa se ocupe de service si de piese in continuare

Deci magazinul nu se va inchide :o

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nicuuu,... ce ai facut ca peste noapte ti-a scazut consumatia cu 0,4 l ??? spune-mi si mie

Consumul

Consumatia e la restaurant

Am mai introdus niste date, respectiv kilometri facuti anterior

Site-ul e chiar misto, te ajuta sa faci gestiunea realista a consumului si chiar a cheltuielilor aferente (ulei, piese etc)

 

http://www.spritmonitor.de/en/

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Clau de la motoxtreme o sa se ocupe de service si de piese in continuare

Deci magazinul nu se va inchide :o

Fain, asta ii bine! Dacă o să mai afli ceva detalii , de când o să se ocupe de asta sa ne ți la curent. Mai un pic Âşi trebuie consumabile :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Daca , talonul imi este la politie ptr. schimbare de culosre ... pot sa trec granita la unguri cu dovada ?

 

Parerea mea sa nu te risti.

Mai ales daca nu cunosti limba.

 

Cand avea sora Suzuki 3 luni am trecut si io la strand la oroshaza si zambeau vamesii la fetita, dar pe retur mi-au cerut pasaport.

Pana nu le-am pus sticla de lapte pe masa si le-am zis ca las fata acolo pe capul lor si ma duc acasa nu mi-au dat drumul. :o

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Daca , talonul imi este la politie ptr. schimbare de culosre ... pot sa trec granita la unguri cu dovada ?

Dovada e valabila doar pe teritoriul republicii rromâne

De facto esti OK dar de jure esti infractor

Stai pe bucile tale ca stai bine

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Fain, asta ii bine! Dacă o să mai afli ceva detalii , de când o să se ocupe de asta sa ne ți la curent. Mai un pic Âşi trebuie consumabile :D

 

de saptamana viitoare vor fi si consumabile si piese pe stoc :o

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...