Sari la conținut

Mesaje(vorbe)discutii!


GIV 32
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 6,2k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

imi pare rau dar e nevoie de masina care va fii plina de bagaje fiindca nu stim exact cat stam acolo si pentru miscarea in oras ...

Nu neaparat sa fie lacrima drumul , ma refer de asfaltari si/sau drumuri cum a fost "noul asfalt" de langa Zimand Cuz.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Va rog sa imi spuneti care e cel mai bun drum la Cluj ... nu , nu scapati de mine :laugh: ... parintii mei pleaca cu sora-mea pentru niste analize si poate chiar internare . Un drum care chiar daca este putin mai lung sa nu fie ca si dupa razboi (ma refer la gropi) .

 

Multumesc anticipat :love:

 

Sper ca nu sunt probleme prea grave desi daca chiar la Cluj trebuie sa mearga.... Multa sanatate ii urez!!!

Nu stiu cum este drumul Oradea - Cluj dar Arad-Oradea este cam dezastru asa ca o varianta de drum bun ca si asfalt ( desi mai lung) ar fi Arad-Deva-Alba-Cluj. Npo aseara am venit pe ruta Alba-Deva-Arad si este OK iar verisorii nostri au plecat pe ruta Alba-Cluj-Oradea si la fel au zis ca este drumul foarte bun. Deci ruta verificata.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Sper ca nu sunt probleme prea grave desi daca chiar la Cluj trebuie sa mearga.... Multa sanatate ii urez!!!

Nu stiu cum este drumul Oradea - Cluj dar Arad-Oradea este cam dezastru asa ca o varianta de drum bun ca si asfalt ( desi mai lung) ar fi Arad-Deva-Alba-Cluj. Npo aseara am venit pe ruta Alba-Deva-Arad si este OK iar verisorii nostri au plecat pe ruta Alba-Cluj-Oradea si la fel au zis ca este drumul foarte bun. Deci ruta verificata.

 

Multumim frumos

Si noi speram sa nu fie probleme grave , dar a fost operata recent (acum o luna) , acum 3 saptamani a fost din nou in spital si ieri s-a simtit rau asa .

 

Inca o data multumim frumos pentru informatii

Numai bine tuturor

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salutare! Imi trebuie o bucata de plastic de max 1mm ori colorat (maro,gri,violet,etc),dar sa se vada prin el ca la ochelari de soare, ori transparent (pun eu folie) fasie de 5 cm / 30 cm sau daca e mai mare o tai eu. Dar dimensiunile astea sunt minime. Vreau sa fac parasolar la o casca normala. Contra cost bineanteles. Mersi!

Editat de kato_arad
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

buna poanta :)

...nu-i nici o poanta!...e cit se poate de serioasa treaba!...in arad se sta la pinda inca de saptamina trecuta, stau pe linga treceri si pentru filajul la neacordarea de prioritate la pietoni si pentru gaozarii, hahalerele, mirlanii, cocalarii, etc...care trec pe rosu!..

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...