Sari la conținut

Mesaje(vorbe)discutii!


GIV 32
 Share

Postări Recomandate

:) ascultati ce zice , multi de aici au primit motor mura in gura , nu au lucrat o zi pentru el

Da, eu si Paul am primit mura in gura corect, si multi altii la fel, si tu daca aveai motor, il primeai mura in gura pentru ca nu ai cum la varsta asta sa iti cumperi unul pe banii tai, cel putin nu pe bani facuti curat.

Editat de swartelf
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 6,2k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Da nu sunt membru.Si nu am comentat nimica.Da sunt primit ca umblu cu acesti oameni de 3 ani de zile.2007 daca nu mai bine. In momentul in care am cunoscut acesti oameni am fost calare.Pot si demosnstra prin pozele pe care le tin si la care ma holb aproape zilnic amintind-umi de vremurile bune. Ah scuze,nu am avut motor de 125 in sus poate chiar 600 ca e la moda,da bine.Am avut un simson de49 cu schimbator la mana WoW.Este vreo problema ca sunt alaturi de oamenii astia?Avusesem discutii de genul.Multi dintre voi NU stiti cum arat calare:1 nu ati fost acolo sa ma vedeti cand bateam drumurile.Acuma,am si eu probleme personale care imi fac viata pe 2 roti imposibila.ba chiar viata de zi cu zi imposibila.2 nu prea accept sa fiu jignit de statutul de pasager pe care il am momentan,deoarece nimeni din cei care ma jignesc nu au fost acolo sa imi intinda o cheie de 10 cand aveam nevoie pt ca nu ma cunosteau,pate nici nu aveau motor pe vremea aceea.In fine chiar tin sa imi deschid din nou sufletul sa va zic,ma dor jignirile acelea pt ca sa am motorul acela am muncit mult sa il reconditionez,sa ii dau ceea ce ii trebuie sa functioneze.Am inceput de jos,de acolo de unde multi nu stiu.Am ajuns la un nivel de la care am ajuns din nou la 0.Acuma trebuie din nou sa ma ridic la un nivel 1,2,3 etc.3 Nu cred ca am deranjat pe nimeni prin prezenta mea si daca am facut-o imi cer scuze.Am incercat sa stau pe langa oameni in primul rand pt a invata lucruri pt care le multmesc.

 

Puiu, stai calm ca am io permis si motor, dar dupa balacareala asta de pe aici si dupa alte cateva faze faine stau serios pe ganduri sa-mi vad de treburi. Alegerea este individuala

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

O my God.... ce-i aici... :crack:

...speram sa terminati cu cearta pana vin acasa... (caci eu mai bine am uzat cauciucurile pana la Budapesta si inapoi in zilele astea... ) .. dar in loc sa se incheie discutia asta si sa se vada fiecare de treaba lui, povestea asta a devenit o telenovela de 92341657 episoade, si sincer, chiar problemele personale... pe MOTOCICLISM.RO ..... :)

 

Ar trebui organizat un meeting, unde sa vine fiecare care are ceva de spus... LIVE... alta solutie nu vad... dar in orice caz... e cam exagerat ce se intampla aici,... haideti sa ne RESPECTAM un pic intre noi... :crack:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Dar intreb si eu de curios : Ce i-ai facut la motor de ti-a fugit 7 luni de-acasa ?

Nu mi-a fugit de acasa, l-am luat cu mine in Italia, iar cand m-am intors, nu era momentul sa-l aduc (din cauza ca era iarna).

Acum trebuie sa ajunga, dar se pare ca nu cand am sperat eu... adica mai sunt vreo 3 saptamani pana atunci.

Oricum, abia astept sa mai fac o plimbare...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ar trebui organizat un meeting, unde sa vine fiecare care are ceva de spus... LIVE... alta solutie nu vad...

 

 

Da ... la ... "Din Dragoste" cu Mirce Radu :lol:

Mesaj completat

 

 

Da , mai , dar asta este , meseriasul meseriasilor ...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nu mi-a fugit de acasa, l-am luat cu mine in Italia, iar cand m-am intors, nu era momentul sa-l aduc (din cauza ca era iarna).

Acum trebuie sa ajunga, dar se pare ca nu cand am sperat eu... adica mai sunt vreo 3 saptamani pana atunci.

Oricum, abia astept sa mai fac o plimbare...

 

;) OK

 

Vezi numa cum ( cine ) il aduci sa nu te trezesti cu el tavalit pe toate partile :lol:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

:kiss: OK

 

Vezi numa cum ( cine ) il aduci sa nu te trezesti cu el tavalit pe toate partile :wave:

Pai banuiesc ca-l aduce in vre-o duba sau platforma... :lol: . Te asteptam printre noi la iesiri! ;)
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pana acum, din 2 drumuri de astea nu a avut decat niste zgarieturi mici pe laterale, sper sa nu fie nevoie sa-l vopsesc ;)

Oricum, abia astept sa ajunga, mi s-au lungit urechile de cat am mers pe jos :lol:

Editat de Ciupri
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Da, eu si Paul am primit mura in gura corect, si multi altii la fel, si tu daca aveai motor, il primeai mura in gura pentru ca nu ai cum la varsta asta sa iti cumperi unul pe banii tai, cel putin nu pe bani facuti curat.

 

:kiss: :lol: :D ;) :wave:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

dupa ce trec de RAR ( cu actele ma refer ) mai is finantele si cec -ul ...dupa aia mai trebuie sa ma duc undeva?

 

cost aprx : finante\cec + unde mai trebuie sa ma duc?

Editat de paul89
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

dupa ce trec de RAR ( cu actele ma refer ) mai is finantele si cec -ul ...dupa aia mai trebuie sa ma duc undeva?

 

cost aprx : finante\cec + unde mai trebuie sa ma duc?

La Politie

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

dupa ce trec de RAR ( cu actele ma refer ) mai is finantele si cec -ul ...dupa aia mai trebuie sa ma duc undeva?

 

cost aprx : finante\cec + unde mai trebuie sa ma duc?

 

 

450 ron daca umbli tu

550 ron prin firma de inmatriculari

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

dupa ce trec de RAR ( cu actele ma refer ) mai is finantele si cec -ul ...dupa aia mai trebuie sa ma duc undeva?

...da!...neaparat in alpi si sa nu cumva sa nu dai turul greciei!.. :lol:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salutare.. am o problema .. maine ( duminica ) ii pot gasi pe baietii de la AllMoto... aveti un nr de tel unde ii pot gasi? Un coleg de la servici a dat cu spatele si mea lovit motoru ( honda 954 , 2003) carena din dreapta crapata si imi ramane acceleratia blocata si as vrea sa mil repar, as vrea sa ii spun faptasului cam cat ar costa nu vreau sa o lungesc prea mult ca nu vreau sa raman cu ochii in patru.. .numaru meu daca cumva are cineva o carena (0745290293) poate sa sune la orice ora

 

Multumesc

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salutare.. am o problema .. maine ( duminica ) ii pot gasi pe baietii de la AllMoto... aveti un nr de tel unde ii pot gasi?

0763488290 ( Sorin )

0766750949 ( Bogdan )

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Care aveti cunostinta de un teren de casa prin oras dati de veste. Front stradal de la minim 16m in sus. Cu facilitati de curent, apa, canal. Exclus Bujac, Gai, Sanicolau. Mersi! Astept PM cu un telefon de legatura!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Am eu unu extern p eUSB

te intere?

 

 

waii da logic :cheers: cat timp pot sa imi reinstalez windowsul da ,cand si unde ne vedem?

Mesaj completat

Uauuuu !!

Ti-ai pus PC pe mobra ????

 

nu,am doar probleme cu pc-ul , am uitat trapa deschisa de la dvd-writer si am cam luat-o din plin ca m-am grabit sa plec

 

La multi ani inca 1 data si iesi odata cu mobra ca plange in garaj :(

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...