Sari la conținut

Mesaje(vorbe)discutii!


GIV 32
 Share

Postări Recomandate

:angryfire: Mai cauta. Astea-s de vre-o 2 ani facute. Deci unde ai fost acum 2 veri?

 

Pozele sunt din vara lui 2009

am si vazut masina de la google prin aradul nou pe la spar, pe unde e pozat cbr-ul Andreei

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 6,2k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Pozele sunt din vara lui 2009

am si vazut masina de la google prin aradul nou pe la spar, pe unde e pozat cbr-ul Andreei

Ia mai reflecteaza. Uita-te prin centru cum sunt liniile de tramvai. De la teatru pana la Podgoria macar. Nici linii puse in totalitate, nici statii de tremvai amenajate. Eu stiu ca anul trecut circulatia a fost ok , statiile amenajate.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Marti dimineata care aveti drum la Timisoara sa la duca si pe mine si sa ma debarcheze acolo. Ii dau liber dupa aia, la intoarcere ma descurc eu ;) . Astept PM . Mersi!

 

trenu... :angryfire:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nici eu nu am termopane aicea :rolleyes: :rolleyes:

mi-am gasit toba pentru motor :D vii cu mine maine sa o vad? 30 de euro cere pe ea ( tigan ) mi-o lasat nr de tel si mi-o zis sa il sun maine dupa-masa sa ma int cu el si nu vreau sa ma intalnesc singur:))

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

mi-am gasit toba pentru motor :D vii cu mine maine sa o vad? 30 de euro cere pe ea ( tigan ) mi-o lasat nr de tel si mi-o zis sa il sun maine dupa-masa sa ma int cu el si nu vreau sa ma intalnesc singur:))

:rolleyes: yahoo messenger. Dupamasa is plin de treaba dar imi fac vreme.Ne sunam(asta in cazul in care ai telu deschis.

Mesaj completat

mi-am gasit toba pentru motor :( vii cu mine maine sa o vad? 30 de euro cere pe ea ( tigan ) mi-o lasat nr de tel si mi-o zis sa il sun maine dupa-masa sa ma int cu el si nu vreau sa ma intalnesc singur:))

:rolleyes: yahoo messenger. Dupamasa is plin de treaba dar imi fac vreme.Ne sunam(asta in cazul in care ai telu deschis.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

mi-am gasit toba pentru motor :rolleyes: vii cu mine maine sa o vad? 30 de euro cere pe ea ( tigan ) mi-o lasat nr de tel si mi-o zis sa il sun maine dupa-masa sa ma int cu el si nu vreau sa ma intalnesc singur:))

Marca ,, Homemade" . Din alea faceam si eu la vagoane cu fix 30 euro. Daca-i Leo Vince mai mult ca sigur ca-i furaciune. In final sunt banii tai in joc. Sapa adanc si vezi de unde are toba ca sa nu te trezesti cu surprize. Spune-i ca vrei sa mergi la el acasa sa vezi ce mai are daca iti da intalnire la colt de strada cu toba intr-un sac.

Editat de kato_arad
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ce motor te intereseaza? daca un transalp am eu unu de vanzare din `97.

Mda...

Mi se pare cunoscut

 

In alta ordine de idei, poate ca se va face in sfarsit dreptate cu autostrada asta

Articol in EvZ

Citez din articol:

"Suma cea mai mare a fost alocată pentru tronsonul de autostradă Sibiu-Nădlac, în lungime de totală de 183 de km, care este construit din fonduri europene. În dreptul acestui proiect se arată că suma alocată este de 1.186 milioane de lei, aproape 270 de milioane de euro. "

Doamne ajuta, le-a venit mintea la cap

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Am si eu o nelamurire, pe drumul national existent distanta Nadlac - Sibiu e de aprox 320 km, cum le da lor doar 183 km??? hai daca era 283 mai ziceam...

o fi greseala de redactare. Cat despre bani... no comment

Editat de branconier
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Am si eu o nelamurire, pe drumul national existent distanta Nadlac - Sibiu e de aprox 320 km, cum le da lor doar 183 km??? hai daca era 283 mai ziceam...

Nu stiu

Poate fi o greseala de redactare, dar poate ca de fapt este vorba doar de portiunea care se va face in 2011

Exprimarea nu e clara (oare de ce nu ma mir?)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nu stiu

Poate fi o greseala de redactare, dar poate ca de fapt este vorba doar de portiunea care se va face in 2011

Exprimarea nu e clara (oare de ce nu ma mir?)

"Senatorul Marius Nicoară, membru în comisia de buget finanțe din cadrul Senatului, a precizat că suma respectivă cuprinde toate sursele de finanțare, adică Âşi banii europeni Âşi contribuția proprie a guvernului. "La acest capitol de infrastructură se arată că în anul 2011 trebuie finalizați 44,5 kilometri de autostradă", a precizat Nicoară. "

 

oricum exprimarea e vaga

 

da' oricum, stati linistiti ca nu or sa faca mare lucru nici in 2011...nu vedeti ca mai marii nostri nu stiu sa faca decat planuri...si si alea de cacao

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

în anul 2011 trebuie finalizați 44,5 kilometri de autostradă", a precizat Nicoară. "

Pai inseamna ca se finalizeaza doar tronsonul Arad-Timisoara

Avantaj noi

De la Szeged (sau in curand Mako), luam elicopterul pana la Arad

Ca sa fiu in asentimentul tau (aka planurile de cacao), va rog sa observati cat de sistematic se fac autostrazile in RRomania: un tronson in Ardeal, altul in Banat, mai vreo doua pe langa Bucale

Fara nicio legatura intre ele

Ungurii fac autostrazi pe banda rulanta, si le fac in continuarea celor incepute, nu aruncate de-a valma prin tara, in functie de interesul ciobanilor de la putere

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

va rog sa observati cat de sistematic se fac autostrazile in RRomania: un tronson in Ardeal, altul in Banat, mai vreo doua pe langa Bucale

Fara nicio legatura intre ele

Ungurii fac autostrazi pe banda rulanta, si le fac in continuarea celor incepute, nu aruncate de-a valma prin tara, in functie de interesul ciobanilor de la putere

 

 

Asa este!Lucrarile la Autostrada Transilvania,tronsonul din jud.Bihor,sunt abandonate de mai bine de 2 ani.Acolo au investit pana acum mai mult decat in tronsonul Gilau-CampiaTurzii.Dupa 2 ani s-au inclinat deja 3 dintre pilonii de sustinere a celui mai lung viaduct din Romania,cel de la Suplacu de Barcau.Au crescut adevarate paduri pe traseu. :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Craciun Fericit va doresc,alaturi de cei dragi si un 2011 mai imbelsugat.Sa ne vedem cu bine la anu'.

 

cu respect

yedutz

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salutare!

Stie careva ceva despre Viktor,tipul din Nadlac care aduce motoare?

Merci anticipat

ultima oara cand am fost la el (recunosc, am fost in vara prin iulie-august) avea in mare parte rable si ruginituri... si cerea foarte mult pe ele.

Singurele motociclete care mi s-au parut in stare bunicica au fost un BMW GS ~1200 la 4k iepuroi si un Transalp de dupa 2000 cu vreo 2.500 euro.

Au mai fost cateva motociclete in stare acceptabila dar majoritatea erau ruginite, coapte etc.

Cel mai bine este sa mergi la el si sa vezi ce si cum... cele bune le vinde si cu restul cam ramane pe stoc

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Singurele motociclete care mi s-au parut in stare bunicica au fost un BMW GS ~1200 la 4k iepuroi

la 4000 primesti doar un cilindru!...gs de 1200 este la mai multi bani!...daca ar costa doar atit mi-as lua eu 2!...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...