Sari la conținut

Mesaje(vorbe)discutii!


GIV 32
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 6,2k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

cu gumele care le ai nu prea ai nici o sansa sa te dai pe acolo ...

Daca nu merge dupa ploaie sa fie noroi, n-are nici o legatura guma! Mai ales la puterea motorului lui...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

cu gumele care le ai nu prea ai nici o sansa sa te dai pe acolo ...

cam orice gume ai avea... aia nu stiu daca a fost asa si inainte dar cel putin acum i-ai spune mai bine traseu enduro decat pista de cross...

si pe uscat te descurci binisor si cu gumele astea... dar a fost o coborare aproape verticala unde orice gume ai avea, iti mai trebuie inca o pereche de oo pe langa gume :yikes:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Viitorul este aproape... http://www.euractiv.ro/uniunea-europeana/articles|displayArticle/articleID_23084/VIDEO-REPORTAJ-Cum-putem-scadea-numarul-mortilor-survenite-in-urma-unor-accidente-de-motocicleta-si-cum-putem-reduce-poluarea.html

 

Si ce mai fac prietenii de la Arad? :cheers:

Nu asa bine ca voi. Revenind la intrebare ne e dor de voi. Poate cand se mai limpezesc apele pe aici va vom face o vizita intr-un week. In rest sanatosi. Multumim Yedutu ca te mai gandesti la noi. :makeout:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Viitorul este aproape... http://www.euractiv.ro/uniunea-europeana/articles|displayArticle/articleID_23084/VIDEO-REPORTAJ-Cum-putem-scadea-numarul-mortilor-survenite-in-urma-unor-accidente-de-motocicleta-si-cum-putem-reduce-poluarea.html

 

 

Nu asa bine ca voi. Revenind la intrebare ne e dor de voi. Poate cand se mai limpezesc apele pe aici va vom face o vizita intr-un week. In rest sanatosi. Multumim Yedutu ca te mai gandesti la noi.

 

Ma bucur,ca sunteti sanatosi.Asta-i cel mai important.Abia astept sa ne vedem.Dupa ce imi pun mobra la punct( schimb kituri)vreau sa va fac o vizita.Asta inainte de festivalul de la noi.

Sa ne vedem cu bine,prieteni :cheers:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

http://www.aradon.ro/25-de-permise-retinute-de-politisti/935622 Care-i forjatoru ala cu 125 kmh pe Calea Radnei? taman bine-i pica asta. Cum se spune: ce-si face omul cu mana lui e lucru manual. El si-a facut-o singur...

"un motociclist care mergea cu 152 km/h pe Calea Radnei. Motociclistul a fost amendat Âşi a rămas fără permis pentru următoarele trei luni" 152 kato nu 125...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Care-i forjatoru ala cu 125 kmh pe Calea Radnei? taman bine-i pica asta. Cum se spune: ce-si face omul cu mana lui e lucru manual. El si-a facut-o singur...

 

http://www.adevarul.ro/locale/arad/Un_motociclist_a_fost_prins_cu_152_de_km-h_in_cartierul_Micalaca_0_499150364.html

 

Motociclistul vitezoman

 

Cum este deja cunoscut faptul că oraşul vuieşte seara de sunetul motoarelor turate la maximum, poliţiştii au venit de hac unuia dintre vitezomani. Este vorba despre Iosif M., în vârstă de 52 de ani, care conducea o motocicletă, pe Calea Radnei, fiind înregistrat de aparatul radar având o viteză de 152 km/h în jurul orei 23.30. Bărbatul a fost sancţionat contravenţional, iar permisul de conducere i-a fost suspendat pe o perioadă de trei luni.

 

 

E moş ca tine, Kato :friends:

Editat de Korben Dallas
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

cam orice gume ai avea... aia nu stiu daca a fost asa si inainte dar cel putin acum i-ai spune mai bine traseu enduro decat pista de cross...

si pe uscat te descurci binisor si cu gumele astea... dar a fost o coborare aproape verticala unde orice gume ai avea, iti mai trebuie inca o pereche de oo pe langa gume :yikes:

 

Ai ajuns pe acolo? Ca taaare m-as da si eu. E ceva organizat, se inchiriaza? Sau e lasat de mama natura?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ai ajuns pe acolo? Ca taaare m-as da si eu. E ceva organizat, se inchiriaza? Sau e lasat de mama natura?

nu e nimic organizat, nu se inchiriaza... sunt portiuni unde nu este loc de 2 motoare unul langa altul, portiuni cu nisip etc. Mai mult cred ca e lasat de mama natura ca nu pare prea ingrijit...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Aloha,... pt cei curajosi..

in 23 luna asta intentionez sa ma arunc de la cca 3000m.. :moron: eh nu m-am saturat de viata, ci vorbesc de parasutism, de tandem mai exact. Locatia este Szeged, taxa aprox. 130 euro. daca este cineva interesat sa ma contacteze... :eek:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Aloha,... pt cei curajosi..

in 23 luna asta intentionez sa ma arunc de la cca 3000m.. eh nu m-am saturat de viata, ci vorbesc de parasutism, de tandem mai exact.

 

nu uita sa te inclini in curbe :rolleyes:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Aloha,... pt cei curajosi..

in 23 luna asta intentionez sa ma arunc de la cca 3000m.. :moron: eh nu m-am saturat de viata, ci vorbesc de parasutism, de tandem mai exact. Locatia este Szeged, taxa aprox. 130 euro. daca este cineva interesat sa ma contacteze... :eek:

In tandem cu Gabita? :D Sau cauti inca un ,,coechipier" sa impartiti parasuta pe din 2?. Eu nu am experienta cu parasutele alea. Daca prinzi gustul de asa ceva trebuie sa-ti vinzi CBR-ul. 2500:130=19,23. Deci atatea salturi ai asigurate...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

In tandem cu Gabita? :D Sau cauti inca un ,,coechipier" sa impartiti parasuta pe din 2?. Eu nu am experienta cu parasutele alea. Daca prinzi gustul de asa ceva trebuie sa-ti vinzi CBR-ul. 2500:130=19,23. Deci atatea salturi ai asigurate...

 

Tandemul e cu instructorul, nu cu cine vrei

E boală grea asta, mai grea Âşi mai scumpă decât motociclismul

O parapantă m-ar unge Âşi pe mine, dar e scump dom'le

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

.. da am inteles, o sa fiu atenta in curbe :grinbandit:

.. exact, se poate doar cu instructor.. :D eu am vrut sa fac bungee jumping cu gaby ca se poate in 2, dar nu a vrut, am sarit singura :bounce:

.. nu am zis ca nu este scump, chiar este, dar trebuie sa vad cum ii, macar o data.. :rolleyes:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...