Sari la conținut

Incepatorii si motocicletele puternice


Silenti
 Share

Postări Recomandate

Din ciclul ,, Sunt un mucos cu gura mare"...Prietene, poti sa-ti iei si o P**A de fier roz cu luminite. Crezi ca intereseaza pe cineva? baietii au incercat sa-ti dea niste sfaturi. Daca tot esti asa destept ce rahat mai cauti raspunsuri pe forum?

 

Si voi mai baieti, lasati-l sa-si ia R1. O limiteaza si e numai buna de incepatori :haha: :hurt:

Editat de Nocturnus85
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 2,3k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Tu ai dreptate mare. Poti incepe pe ce vrei. La urma ajungem sa vorbim doar de sanse mai mari de a deveni statistica de accident. Si chiar nu cred ca sunt atati invidiosi care o ard cu un SV pe unul care vrea sa isi traga R1. Credit isi poate lua orice taran deci nu e asta o problema.

Problema e ca vorbesti degeaba pe topic la derp trollescu asta.

A deschis topicul doar sa aiba unde pune posturi gramada.

 

Chiar nu il intereseaza daca se poate sau nu din prima pe R1 si ce parerea are oricine aici despre el. In afara de cei al caror idol va deveni cu o epava din 99.

 

E ca si cum ar deschide unu un topic la "in timpul liber" in care zice, bai cwoiashi, eu m-am saturat de teneshi si vreau sa port de acum tocuri de femei. stiu stiu pishatilor, tocurile sunt purtate de femei si travestiti. dar eu sun hetero hetero, si nici rochii nu port deci o fi ok. apar toti forjatorii de forum plictisiti la lucru si baga texte interesante legate de orinetarea lui sexuala si alegerile facute pe plan de feishion. Pe el nu il intereseaza. El stie ca nu ii placea cand a luat ciot la popou de la unchiu-so inainte sa implineasca 18 ani. Nu i-a placut nici violul pe plan oral deci e clar ca e hetero. Ii trebuie tocuri sa il observe pixdele la club ca el e special si tocurile sunt opener mai interesant decat sa te dai cu oja pe unghii cum fac toti gheii etnobotanici hipsteriti de instagram. In mintea lui, tocurile sunt urmatorul pas logic si perfect acceptabil. Cui nu ii place, si arata asta pe un forum public poate sa o suga si sa moara in grota lui cu tastatura si monitor, singur in chinuri. Asta e ideea topicurilor de genul.

 

A adunat tipul 2-3 pagini de la 9 dimineata. Merge bine pravalia de trolling.

 

Si sa fiu on topic: cumpara un 98 ma gigolo ca e piesa de colectie pentru cunoscatori. Si toate is la 23000km, mai fiabile ca o piatra vulcanica. Sa vezi ce condens baga domnisoarele bine educate cu inteligenta peste medie cand aud cum urla animalul si se face pielea de gaina pe ele. Da fa un bine si gaureste toba in 3 locuri cu o surubelnita,altfel pierzi din putere.

 

Nu am vrut sa-ti raspund, ai ceva probleme psihice, modul in care vorbesti si aberatiile pe care le impartasesti cu noi aici nu au nicio legatura cu ce discutam noi,

Hilar.....

 

O zi placuta.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

eu mi'am luat motor in 08, permisul l'am luat in 2010... si am mers doar cu motoare... daca esti pasionat... si traiesti printre motociclisti, nici nu mai ai nevoie de permis... cunosc o persoana de mai bine de 4 ani, conduce doar capacitati mari... e ok, nici acum n'are permis

e ok, nu zic sa nu ai permis, dar daca ai motor... poti conduce o vreme si fara... mai ales sa te acomodezi... eu cat timp n'am avut permis am mers k painea lui Dumnezeu, un incident n'am avut...cand a venit permisu, am inceput sa ma dau mai bine...si in acelas timp au venit si niste accidente...asta e, n'am dat o clipa in spate

 

 

Nenea, nenea,tu esti din ala de o arde in slapi ?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Din ciclul ,, Sunt un mucos cu gura mare"...Prietene, poti sa-ti iei si o P**A de fier roz cu luminite. Crezi ca intereseaza pe cineva? baietii au incercat sa-ti dea niste sfaturi. Daca tot esti asa destept ce rahat mai cauti raspunsuri pe forum?

 

Si voi mai baieti, lasati-l sa-si ia R1. O limiteaza si e numai buna de incepatori :haha: :hurt:

 

esti penal frate, eu am condus doar sportive, si am mers si p r1... nu stiu la ce va bagati voi astia cu Moto: Hornet 600 sau Dragstar Classic 650 =))) i'mi pare absurd... e diferenta intre o sportiva, si una naked sau vre'un chopper...

cred k tu ar trebui sa taci :burnout: ! :bounce:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

bun c-ajungi bine jos.

 

n-am zis ca s-a nascut vreunul pilot, doar ca unii dau de A dupa multi ani de B = avantaj.

 

 

 

nu stii cu cine "avem de-a face". fireste, prima impresie = troll obosit/pusti de 16 ani.

 

situ cazuri de astfel de topicuri sfarsite cu indeplinirea obiectivului, timpul ne va spune.

 

cand ma gandeam si eu ce sa-mi iau si frecam ridichea oamenilor, lumea isi pierduse "credinta" cum ca voi face asta vreodata. e normal.

 

Nu sunt troll si nu am nici 16 ani, nu am facut asta ca o aroganta, din toate paginile astea ti-am mai zis am acumulat cate ceva, rele bune.

 

 

Cred, ca nu mai este nevoie de rautati, vreau doar sa imi continui discutia cu anumiti useri care au fost ok fara rautati si jigniri.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

esti penal frate, eu am condus doar sportive, si am mers si p r1... nu stiu la ce va bagati voi astia cu Moto: Hornet 600 sau Dragstar Classic 650 =))) i'mi pare absurd... e diferenta intre o sportiva, si una naked sau vre'un chopper...

cred k tu ar trebui sa taci :burnout: ! :bounce:

Mi s-a sgribulit un coi...mai povesteste-mi cum te dai in slapi eventual, poate mi se zgribuleste si celalalt.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Mi s-a sgribulit un coi...mai povesteste-mi cum te dai in slapi eventual, poate mi se zgribuleste si celalalt.

 

n'am intrat nici o data in stalpi, cred ca tu ai avut o urmare cu stalpii... eu nu :) ... e ok ;)

 

 

 

cred k mai toti din categoria de aici, puteti invata cate ceva din ceea ce scrie omul aici > http://www.speedbiker.wgz.ro < sau daca stiti topicul, e ok

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

eu mi'am luat motor in 08, permisul l'am luat in 2010... si am mers doar cu motoare... daca esti pasionat... si traiesti printre motociclisti, nici nu mai ai nevoie de permis... cunosc o persoana de mai bine de 4 ani, conduce doar capacitati mari... e ok, nici acum n'are permis :))))

e ok, nu zic sa nu ai permis, dar daca ai motor... poti conduce o vreme si fara... mai ales sa te acomodezi... eu cat timp n'am avut permis am mers k painea lui Dumnezeu, un incident n'am avut...cand a venit permisu, am inceput sa ma dau mai bine...si in acelas timp au venit si niste accidente...asta e, n'am dat o clipa in spate :cheers:

 

eu am mers fara permis o gramada...apoi l-am luat...nu e nici o treaba..dar pe forumul asta daca se aude asta iese cu scandal :))))

 

Nu sunt troll si nu am nici 16 ani, nu am facut asta ca o aroganta, din toate paginile astea ti-am mai zis am acumulat cate ceva, rele bune.

 

 

Cred, ca nu mai este nevoie de rautati, vreau doar sa imi continui discutia cu anumiti useri care au fost ok fara rautati si jigniri.

 

 

 

Ti-am zis frate..ca oamenii astia au probleme mari..adica unii dintre ei..nu are rost sa te enervezi..ignora..stiu ca e greu de ignorat dar ignora efectiv unii chiar au probleme psihice..la ce comparatii fac si etc..parerea mea ca unii sunt retarzi rau..dar exista si baieti foarte smecheri in adevaratul sens al cuvantului care stiu si meserie si inteleg altfel lucrurile . beer.gif

 

esti penal frate, eu am condus doar sportive, si am mers si p r1... nu stiu la ce va bagati voi astia cu Moto: Hornet 600 sau Dragstar Classic 650 =))) i'mi pare absurd... e diferenta intre o sportiva, si una naked sau vre'un chopper...

cred k tu ar trebui sa taci :burnout: ! :bounce:

 

Te aprob..astia cu hornet de 600 se cred zeii pamantului..nu mai exagerati frate k sunteti sub orice critica..in fine..iti zic si tie la fel ca si baiatului care a deschis topicul..nu are rost sa ne enervam pentru toti batranii ruginiti .

Editat de Razvan1
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

eu am mers fara permis o gramada...apoi l-am luat...nu e nici o treaba..dar pe forumul asta daca se aude asta iese cu scandal :))))

 

 

 

 

 

Ti-am zis frate..ca oamenii astia au probleme mari..adica unii dintre ei..nu are rost sa te enervezi..ignora..stiu ca e greu de ignorat dar ignora efectiv unii chiar au probleme psihice..la ce comparatii fac si etc..parerea mea ca unii sunt retarzi rau..dar exista si baieti foarte smecheri in adevaratul sens al cuvantului care stiu si meserie si inteleg altfel lucrurile . beer.gif

 

 

 

Te aprob..astia cu hornet si alte tiganii de 600 se cret zeii pamantului..nu mai exagerati frate k sunteti sub orice critica..in fine..iti zic si tie la fel ca si baiatului care a deschis topicul..nu are rost sa ne enervam pentru toti batranii ruginiti .

 

Mai Razvan, eu am inteles ca tu faceai misto de mine cand ma sustineail sau cel putin asa spunea un alt user pe aici, ( gen ca nu esti tu ) nu stiu cum vine si asta :)))))))

 

Eu nu inteleg de ce unu care merge pe un sv sau hornet sau orice altceva care nu intra in clasa super sport vorbeste el de super sport, inteleg bun bang ai motor sunt 2 roti toate, insa pozitia difera de la una la alta, deci este efectiv altceva, alta putere, alta aerodinamica.....

 

Deci nu sunt singurul cu parerea asta, asta e bine :P

Editat de neBu
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Mai Razvan, eu am inteles ca tu faceai misto de mine cand ma sustineail sau cel putin asa spunea un alt user pe aici, ( gen ca nu esti tu ) nu stiu cum vine si asta :)))))))

 

Eu nu inteleg de ce unu care merge pe un sv sau hornet sau orice altceva care nu intra in clasa super sport vorbeste el de super sport, inteleg bun bang ai motor sunt 2 roti toate, insa pozitia difera de la una la alta, deci este efectiv altceva, alta putere, alta aerodinamica.....

 

Nu faceam frate misto..acest topic cu r1 l-am avut si eu deschis....iar baietii au crezut ca eu am deschis alt topic cu alt user si fac misto de ei...vorbesc si ei sa nu adoarma..o sa auzi tot felul de lucruri pe aici stai calm..asta e doar inceputul friday.gif

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

@mistery am ras cu lacrimi la asemanarea aia :crack:

 

@nocturnus N-ai cu cine ma.

 

@crenwuste, tu am impresia ca nu stii sa citesti. Pai tu dai exemplu articolul ala a lu' Oresti Marmara unde la primul punct iti spune explicit ca esti un idiot daca iti iei bolid ca incepator, pe un topic asemanator. Deci, unde e contradictia?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ieei, si-au dat intalnire cocalarii fara permis...Daca tot sunteti prosti, nu mai strigati...Ne prindem si singuri.

 

In alta ordine de idei, primul trol care mai simte nevoia sa se exprime (ai auzit nea HOtdog?)folosind semne mai mult decat indecente si un limbaj tampit cu tenta de flame,isi va lua un mare Baan.

 

Razvan1...Ciocu mic, esti f neimportant pt cate impresii ai in cap. Ai facut 3 km (dintre care 2 fara permis) cu un jeg de fzr, si acum ne dai lectii de mecanica? Marsi!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Iar faptul ca astia cu d'astea de 600 se cred zeii pamantului, tocmai ca fix invers. Voi va credeti zeii pamantului, si mancati din palma astora cu d'alea de 600.

 

Copii, sa stiti ca experienta in motociclism se calculeaza in numar de km, nu in numar de cmc. Si poate uitati un lucru esential si pentru voi. Ideea e sa ajungi sa te dai si maine :burnout:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ieei, si-au dat intalnire cocalarii fara permis...Daca tot sunteti prosti, nu mai strigati...Ne prindem si singuri.

 

In alta ordine de idei, primul trol care mai simte nevoia sa se exprime (ai auzit nea HOtdog?)folosind semne mai mult decat indecente si un limbaj tampit cu tenta de flame,isi va lua un mare Baan.

 

Razvan1...Ciocu mic, esti f neimportant pt cate impresii ai in cap. Ai facut 3 km (dintre care 2 fara permis) cu un jeg de fzr, si acum ne dai lectii de mecanica? Marsi!

 

Iti dai seama ce ai zis ? :)) sunt la fel de neimportant in viata asta si pe strada la fel cum esti si tu :) sa nu crezi ca ti-a mai crescut vreun coi intre timp sau poate cine stie. roflol.gif

 

P.S: Daca te-ai prins tine-te bine !

 

P.S2: Nu vazusem ultimul cuvant...vorbeai cu tactu ?

Editat de Razvan1
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nu faceam frate misto..acest topic cu r1 l-am avut si eu deschis....iar baietii au crezut ca eu am deschis alt topic cu alt user si fac misto de ei...vorbesc si ei sa nu adoarma..o sa auzi tot felul de lucruri pe aici stai calm..asta e doar inceputul friday.gif

 

Pai am mers si eu putin fara permis si m-au facut cocalar ca nu am permis, habar n-au ei pe langa cate persoane trec in trafic care nu au permis, cat b or a;

Editat de neBu
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pai am mers si eu putin fara permis si m-au facut cocalar ca nu am permis, habar n-au ei pe langa catre persoane trec in trafic care nu au permis, cat b or a;

 

Nu mai baga in seama..sunt retarzi rau..nu ai cu cine..incheie discutia ca sunt prea comunisti.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Topicul asta e distractie. Chiar merita sa citesc 2 replyuri pe pagina de la troll pt restul raspunsurilor concise si la obiect. :grinbandit:

Nu am vrut sa-ti raspund, ai ceva probleme psihice, modul in care vorbesti si aberatiile pe care le impartasesti cu noi aici nu au nicio legatura cu ce discutam noi,

Hilar.....

 

O zi placuta.

Hai mai, chiar nu esti asa victima pe cum pari. Am raspuns doar in acelasi fel cum ai facut tu topicul. Daca aveai ceva neuroni functionali in cap te gandeai si tu ca poate aveau dreptate toti ce au zis sa o lasi mai moale cu visele de aviator. Nu ai A-ul, faci cunostinta deja cu asfaltul si vrei R1. Dar nu esti nici coca, nici troll. Este intelectual. Ce nu se injoseste sa vorbeasca cu oricine.

Un om intreg la cap nu are cum sa gandeasca asa. Variantele raman, prost de puti sau troll. Nu scrii incoerent sa pot zice ca esti prost.

Pe aceeasi idee ramane valabil si ce am zis on topic: R1 98 e baza. Modelul adevarat pt barbati cu mult testosteron. O bestie adevarata. Doar cei cu capul pe umeri o pot controla, cei ce o respecta si au curaj sa o infrunte. Tu esti unul dintre ei. The Chosen One.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

S-a umplut forumul de cocalari. Propun sa va deschidem o rubrica unde sa puteti schimba basini, pardon impresii. :crack:

 

Iti dai seama ce ai zis ? :)) sunt la fel de neimportant in viata asta si pe strada la fel cum esti si tu :) sa nu crezi ca ti-a mai crescut vreun coi intre timp sau poate cine stie. roflol.gif

 

P.S: Daca te-ai prins tine-te bine !

 

P.S2: Nu vazusem ultimul cuvant...vorbeai cu tactu ?

 

Nope, el nu e cocalar ca tine... :crack:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

deci sa facem o lista cu cocalarii confirmati pana acum

nebu

razvan1

cremwurste

 

baieti, va invit sa va luati miarele si sa bagam o cheia, care va tineti dupa mine cu nakedu meu de 80cp si cu frane de moped sunteti valabili, va fac un plin.

nu primesc pe nimeni in jocul asta fara echipament complet.

 

daca de fapt va luati SS-uri pentru bucuresti puteti inchide topicul, nu sunteti motociclisti. mergeti pe cocalari.ro si bagati niste poze.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nu mai baga in seama..sunt retarzi rau..nu ai cu cine..incheie discutia ca sunt prea comunisti.

 

da... hai sa nu mai bagam in seama toti retarzii care vorbesc aiurea ... n'au haz, ba mai mult, ma enerveaza... nush dak osa mai dau vre'un reply la vre'un retard care ma enerveaza, Vorbim de ceva serios dak e... :cheers:

Editat de crenwuste
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

deci sa facem o lista cu cocalarii confirmati pana acum

nebu

razvan1

cremwurste

 

baieti, va invit sa va luati miarele si sa bagam o cheia, care va tineti dupa mine cu nakedu meu de 80cp si cu frane de moped sunteti valabili, va fac un plin.

nu primesc pe nimeni in jocul asta fara echipament complet.

 

daca de fapt va luati SS-uri pentru bucuresti puteti inchide topicul, nu sunteti motociclisti. mergeti pe cocalari.ro si bagati niste poze.

 

 

 

Nu stiam ca e o concurenta intre motociclisti mai nou..sau esti mai interesant daca mergi mai repede pe cheia ca unul cu ss ? Foarte interesant ce pot sa zic..esti un adevarat rege . Nu cred ca e nimeni cocalar din toti cei mentionati mai sus , probabil nu te-ai uitat corect in dex cand ai citit cuvantul cocalar. Pana la urma gusturile nu se discuta si cu asta basta..era greu sa dati o parere simpla ? nu sunt de acord si punct ? trebuie mereu sa va dati voi arama pe fata de john italiano aka valentino rossi ? In ce tara traim...Am crezut ca motociclistii numai prin faptul ca se saluta intre ei sunt superiori conservarilor dar cand citesc forumul asta ma dezgust cand vad cata prostie exista . Daca esti mai smecher ca mine de ce nu ma chemi bai periculosule sa ma inveti meserie ? Daca esti profesor esti profesor pe orice nu vad unde e problema.. ? daca eu vreau sa incep pe 2500 BITURBO si esti profesor de ce nu ma inveti ? Asta e boala mea de exemplu nu vad care e problema ? E greu sa zici..haideti bai sa va invete tata meserie..si poate daca te vad pe tine ma "DESTEPT" si imi aleg si eu un 500-600 sau ce mai aveti voi nu e mai normal asa ? Dar nu domnule ca voi trebuie sa va dati arama ca sunteti unicati sau UNIKT in termeni daia JMekeri de ai vostrii. Hai sictir !

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

deci sa facem o lista cu cocalarii confirmati pana acum

nebu

razvan1

cremwurste

 

baieti, va invit sa va luati miarele si sa bagam o cheia, care va tineti dupa mine cu nakedu meu de 80cp si cu frane de moped sunteti valabili, va fac un plin.

nu primesc pe nimeni in jocul asta fara echipament complet.

 

daca de fapt va luati SS-uri pentru bucuresti puteti inchide topicul, nu sunteti motociclisti. mergeti pe cocalari.ro si bagati niste poze.

 

Game over ! :crack:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...