Sari la conținut

Banditmania


hot_wheel
 Share

Postări Recomandate

Am un Bandit 600 din 1998,3500 km,albastru .Vreau sa-l vand!

0742483842 Andrei

 

Salut! Am o mica nelamurie... Detin un Bandit 600 S din '96 si acum cateva zile facut plinul.. Pana acum am facut 160 km, iar azi a trebuit sa rotesc "robinetul" la gaz pt ca benzina era pe duca... Daca nu ma insel in mod normal ar mai trebui sa fie aproximativ 3 litri de benzina in rezervor. Faza este ca dupa calculele mele ar veni un consum de aproximativ 10l / 100 km... Ceea ce, sincer, mi se pare cam exagerat.. Sunt incepator si nu ma duc mai sus de 5000/6000 ture.. Este normal consumul? Voi ce consum aveti? Multam'

Astfalt uscat!

[/quote

Al meu e la fel 600 S din 98 merg circa 220 km si raman pe rezerva 4 litri

Editat de cosmopoker
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 15,9k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Banditilor knd facem o intalneala? Stiu ca am citit mai demult despre o intalnire a proprietarilor de Bandit mai demult (fusese in fata Casei Poporului).

Ce ziceti?...repetam figura?....Mai schimbam un sfat...o impresie.

 

Ne bagam?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Banditilor knd facem o intalneala? Stiu ca am citit mai demult despre o intalnire a proprietarilor de Bandit mai demult (fusese in fata Casei Poporului).

Ce ziceti?...repetam figura?....Mai schimbam un sfat...o impresie.

 

Ne bagam?

 

am inteles ca nu ii primiti pe astia mai mici , cu 4sute :crack:

Editat de spn
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Banditilor knd facem o intalneala? Stiu ca am citit mai demult despre o intalnire a proprietarilor de Bandit mai demult (fusese in fata Casei Poporului).

Ce ziceti?...repetam figura?....Mai schimbam un sfat...o impresie.

 

Ne bagam?

Eu vin numai sa anunta ti din timp :crack:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Orioane, ti-ai gasit aripa?

 

Nu... ai tu? ca deja toate gecile mi-s stropite...

 

cat despre intalnirea Banditilor facem asa :crack:

 

trec prin sibiu duminica dim, il iau pe emppu pana in buc... ne intalnim cu restu', si dupa aia inapoi acasa daca nu are unde sta in Buc :lol:

 

Caline am eu maneta de ambreaj da e rupt capatul (biluta)

Editat de Orion
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

trec prin sibiu duminica dim, il iau pe emppu pana in buc... ne intalnim cu restu', si dupa aia inapoi acasa daca nu are unde sta in Buc :lol:

 

baaa... io numa uichendu trecut am fo in Bucale. M-am intalnit acolo cu fo 2 Hotzi, un 6 si un 12 la o :crack: . Ne vedem la CJ, sper. :lol:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Oameni buni, saptamana asta, incet dar sigur imi iau banii pe motor si in cel mai scurt timp fac upgrade-ul la B12 . Inca nu stiu 100% de care va fi , dar in plan e un N pop(o) din 2002. Mai vedem, dar de venit sigur vine un hotoc. Va tin la curent.

Pt. Emppu :lol: . No bine, asa :crack: , ca tre sa-l ud ala nou cand vine, poate chiar la Cluj la intrunire , cine stie?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Noaaa... ca.cat. :lol: Prea tarziu il iei. Tocmai ce o fo' parada Pop(o). :crack:

Editat de Emppu
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nu... ai tu? ca deja toate gecile mi-s stropite...

 

Caline am eu maneta de ambreaj da e rupt capatul (biluta)

Am, da-i pe motor, si vreau sa-mi tin geaca curata, ca s-a murdarit destul la accident :crack:

Eu speram sa-mi zici c-ai gasit, poate ai dat de-o sursa miraculoasa de pese. La mine problema nu e de gasit, gasesc la orice ora si ultima saiba de pe Bandit, numa' ca e de asteptat si costa. Na, asta-i viata.

Maneta deja mi-am comandat din 2 surse, dupa ce am comandat o data am aflat de cineva care-mi aduce in 2 zile, si ieri am comandat inca una. Nu-i rau sa fie de rezerva, ca-i numai 35 RON.

 

M-am uitat de curiozitate cit e aripa aia, nu-mi vine sa cred. Ar trebui pus flamethrowerul pe ala care ti-a saltat-o. Sper sa gasesti SH.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Emppu refuzi tu o liniuta pe valea oltului cu mine? dezamagitor....

 

:kiss::):lol:

 

Va astept la cluj prieteni

 

Baa... te calc in picioare. Facem oricand. :D Iti dau si 10 m avans. :D Imi permit ca nu ai aripa si nu ti permiti sa-ti iei zboru la 130. Mai adresez odata, pe aceasta cale, multa mue celui care a ciordit-o. :crack:

Stai sa-mi fac ambreiaju ca ultima data am avut putine emotii vs un STi. :lol:

 

Update: am facut rost de janta de 5,5 de pe 12. Momentan este in lucru (polishat marginile). Da nu prea imi vine sa o pun asa stock sus (45) pana nu fac rost de un pinion de 47-48 pt ea. :lol:

Editat de Emppu
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pai pe restu le am cam eliminat. Vad daca-i ambreiaju, mai exact ce din ambreiaj, sapt aviatoare cand il crap. :crack:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Referitor la "intrunire"... Unde? Cum? Cand? Ma bag si eu.. :)

 

Deocamdata nu e stabilita decat ziua...duminica.

Stiu ca s`au mai facut intalniri de genu` in parcarea din fata Casei Poporului. Poate stabilim o ora convenabila tuturor. Veniti cu propuneri.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...