Sari la conținut

Banditmania


hot_wheel
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 15,9k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Man, nu-i timpul pierdut. Poate un wheelie in curba imortalizat cu un DP1. :) Parca Sigma DP1 aveai. :(

dea... oricum nu-i un aparat pt. asa ceva.

i se potriveste f bine ce spuneau unii: aparat de peisaje. obiectiv wide fara zoom, o placere. calitativ is multumit de el da' are limitele lui destul de clare.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

vroiam sa va salut !

de azi am trecut la bandit 600s si sper sa mai fie loc pt un membru in +

eu sunt cata , din bucuresti

va prezint si mobra :(

post-17217-1279136850_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

vroiam sa va salut !

de azi am trecut la bandit 600s si sper sa mai fie loc pt un membru in +

eu sunt cata , din bucuresti

va prezint si mobra :(

 

E model 98-99 ?

La modelul kult predomina culoarea asta, un fel de albastru-verzui din cate am vazut:)

Sa-l stapanesti sanatos..ce model de bandit ai avut inainte, daca a fost model N, poti spune daca se simte diferenta la viteza ?

 

@seagull- Am rezolvat problema cu jocul din acceleratie..ma rog, nu eu, un prieten(cred ca tu il stii pe sica, cel cu zx9r)

Mersi pt. sfaturi..

 

-Am ajustat si farul cum trebuie, lantul l-am strans ca la carte..acum nu mai am ce sa fac..Dar am vazut 2-3 puncte negre pe toba, cred ca o sa frec maine toba sa fie si ea impecabila..

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

salut si bine ai venit printre banditi.

 

ai trecut de la ce la bandit, daca nu sunt indiscret :(!?

Bine v-am gasit!

ultima a fost aprilia pegaso 650

@Banditrider - nu-mi pot da cu parerea deoarece n-am mers cu N , desi sunt innebunit de cum arata , dar intre a-mi incanta mie okiul si a fi practic la drum am ales practic (in sensul ca afara semicarenele isi cam fac simtita prezenta),dar asta o stiti si voi

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

pentru ca e vara, pt ca e frumos afara , pt ca suntem multi banditi , propun sa facem o`iesala` in weekendul asta undeva pe aproape , undeva unde e frumos si drum nu doar drept , adica pe cheia ;)

acum trece sezonu si nu am iesit

* asta daca aveti si placerea sa iesiti

* destinatia nu e asa importanta , ideea e sa iesim

care se baga ?

Editat de gabi88
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

pentru ca e vara, pt ca e frumos afara , pt ca suntem multi banditi , propun sa facem o`iesala` in weekendul asta undeva pe aproape , undeva unde e frumos si drum nu doar drept , adica pe cheia ;)

acum trece sezonu si nu am iesit

* asta daca aveti si placerea sa iesiti

* destinatia nu e asa importanta , ideea e sa iesim

care se baga ?

 

 

M-as baga dar tre sa ajung urgent acasa.

Cat despre crashpad, este luat de la MAC este marca ER si este prins fix de o ureche a cadrului. Si-a facut treaba ok de vreo 2 ori. M-a salvat de la ceva cheltuiala.

Editat de sorinbogdan
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Lasati prostiile si haideti weekendul viitor la Predeal!! SI facem acolo o "iesire" ;)

anu asta zic pas.

 

la mine-n firma sa planuieste o iesire de un weekend cu 5 motoare. planul ar fi un weekend Transfagarasan si inapoi iar urmatorul la mare. teoretic m-as baga si eu la Transfagarasan dar inca nu e sigur.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Super tare. Hai sa facem o lista cumva sa ne putem identifica acolo ...

 

Macke: BC05KNE

 

Cand vreti sa iesiti la predeal ?

Si de acolo se face traseu ceva, sau doar intrunire ? Ca sa vad cum stau si eu cu bugetul..

Numai hotii sunt admisi, sau si alte motoare ?

 

ps. Tocmai am venit de la o tura prin oras, nici nu am iesit bine de pe stradutele din dr. taberei, ca m-a si oprit politia..

Au verificat hotul, actele..a fost ok !

La Romana politie, la Eroilor politie, la Academie iar politie(ne-a urmarit un logan de politie cu luminile stinse, asta a fost tare)..

Aveti grija cu tobele sport, sa nu ramaneti fara talon..parca dl. Gabi avea ceva de gen ;) mult succes

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

nu cred ca e necesara o asemenea lista, recunoastem noi motoarele...

 

 

La cate motoare vor fi acolo, va fi greu, daca nu foarte greu sa ne gasim. Dar...respect si decizia ta!

 

Nu sunt admisi doar banditi ;) .. e o intalnire nationala, ca oricare alta. Asta are avantajul ca e in centrul tarii, si multa lume poate ajunge.

Editat de Macke
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

La cate motoare vor fi acolo, va fi greu, daca nu foarte greu sa ne gasim. Dar...respect si decizia ta!

eu recunosc alte motociclete dupa forum si nu recunosc un bandit rosu cu nr de bacau ? ;)

Mesaj completat

Aveti grija cu tobele sport, sa nu ramaneti fara talon..parca dl. Gabi avea ceva de gen :D mult succes

te referi la mine ?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nu erai tu singurul cu model S de la intrunirea de la arc, sau ma insel ? ;)

am S ,dar nu am fost atunci la arc.

Mesaj completat

patraulea , trandafire dormiti ma ?

hai ca e valabil , maine , soare , drum bun, motociclete , mai merge careva pe la cheia ?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...