Sari la conținut

Asta E Micuta Mea


Kiki
 Share

Postări Recomandate

ea e micuta me.o iubesc si abia astept sa vina vremea buna.nu mo lasat niciodata in drum si orecomand tutror incepatorilor.iam pus tobe sport de inox care ia marit puterea cu inca vreo 10 caluti.de consum sunt foarte multumit.arata si merge foarte bine si nu e de vanzare :finger:

post-8637-1139845327_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

dupa cum am auzit, e un motoras foarte reusit! :10:

 

doare e HONDA :10:

 

sa ai cu ea multi kilometri fara probleme!!!

 

(dar hai sa-ti soptesc ceva: :finger: tobele aia nu ti-au dat 10 cai) dar oricum, motorul e fain! sa fii bucuros si sanatos cu ea! ;)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

deci cel care mi lea confectionat,pt ca au fost confectionate manual asa mia spus ca in jur de 10 cai.daca o fi sau nu asa stiu si eu.tot ce stiu este ca acum cu tobele noi merge mult mai bine.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

fii linistit :finger: nu ti-am spus sa te jignesc! nici vorba! :10:

 

numai ca cei care au facut tobele, au spus prostie. intr-adevar da o putere in plus, dar nu chiar 10 cai.

 

n-am vrut eu sa "ma leg" de tine.

 

sa-l stapanesti sanatos si numai bine i-ti doresc! ;)

Editat de bh99mes
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

deci cel care mi lea confectionat,pt ca au fost confectionate manual asa mia spus ca in jur de 10 cai.daca o fi sau nu asa stiu si eu.tot ce stiu este ca acum cu tobele noi merge mult mai bine.

Din cate stiu eu, schimbarea tobei, nu afecteaza performantele decat cu vreo 2-3 caluti in plus.Daca ai fi largit galeria de evacuare...poate ajungeai la 10 cai, oricum, o toba custom e mai buna pentru ca isi pastreaza integritatea componentelor pentru mai mult timp, pe cand o toba normala, daca o desfaci, dupa vreo 5000 de km e cam deteriorata pe interior.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ea e micuta me.o iubesc si abia astept sa vina vremea buna.nu mo lasat niciodata in drum si orecomand tutror incepatorilor.iam pus tobe sport de inox care ia marit puterea cu inca vreo 10 caluti.de consum sunt foarte multumit.arata si merge foarte bine si nu e de vanzare ;)

Sa o calaresti sanatos si sa aveti grija unul de altul ! :finger:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

S-o stapanesti sanatos si fara evenimente dar .....o sa-ti treaca cu hondita ta in max 1 an sau 2 cand o sa vrei mai multi caluti. Cand o sa-i dai la oase si ai sa vezi ca din ''toba'' nu ies caii asa cum vrei tu s-ar putea sa nu mai zici ''nu este de vanzare'' ci sa o treci la vanzari...in rest bafta multa si iubeste-o cum trebuie...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...