Sari la conținut

Honda AfricaTwin - XRV650/750


Postări Recomandate

  • Răspunsuri 12,4k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Anuntul e de ceva vreme pe net. Am sunat si eu pe la inceputul lunii ca eram curios sa-l vad. Motorul cica s-a vandut cu 700 :))) Tipul este un ciudat care habar nu are de motociclete. Cred ca a fost o furaciune, avand in vedere ca mi-a spus ca daca ma mai intereseaza mai are vreo doua motoare fara acte, unul din ele fiind o Honda Genesis :eek: iar celalalt nu mai stie exact.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Va salut

 

Colegii africanisti din Ungaria, ne invita In perioada 06.09.2013 - 08.09.2013 la intrunirea de pe malul lacului BALATON.

Cazare la cort, sau daca se anunta cineva din timp poate se mai gaseste si la pensiune

Distanta: aprox. 400 km de la Timisoara

 

Pentru a se putea organiza cu mancarea si bautura, suntem rugati sa ne anuntam participarea cat mai curand

 

Pana acuma suntem prezenti 2 din Timisoara

 

Cateva poze de anul trecut: http://www.africatwin.hu/index.php?view=category&catid=65&option=com_joomgallery&Itemid=170

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ce se aude cu Valea Cernei?

Tentant la Balaton, pare a fi genul meu de intrunire (mancare, beutura, balaceala , leneveala) numai ca eu am mobra deaprte si-s busy cu JR.

La anu poate.

Pt. cei interesati, o carte tehnica pt. Afrikana online http://www.motorcycleinstitute.info/honda-africa-twin-xrv750/

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salutare

 

Am schimbat setul de contacte la pompa si tot nu merge. Releul si siguranta sunt Ok, asa ca o sa renunt la pompa electrica in detrimentul celei vacuumatice.

 

Asa ca va rog sa ma ajutati si pe mine cu informatii legate de stutul pe care trebuie sa il montez pt vacuum, daca il gasesc pe la magazinele de instalatii sanitare sau trebuie sa apelez la un strungar?

 

Cum pompa nu mai merge cedez contra cost kitul de reparatie daca e cineva interesat

 

As vrea sa imi mai recomandati si un tip de pompa pe care o aveti montata pe RD07 si care functioneaza ok

 

Va multumesc

Editat de red
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...