Sari la conținut

Moto-MATRIMONIALE


motoMitelu
 Share

Postări Recomandate

Deschid si eu acest topic luat in ras de multe ori...deh, nu toti si-au gasit jumatatea...

CAUT PARTENERA MOTOCICLISTA, DE PREFERINTA DIN BUCURESTI!

Exemplu: este o motociclista cu o Yamaha Virago la TD-urile de langa strandul Dr.Taberei...esti singura? ai cu cine pleca in excursii cu motocicleta? astept oferte pina la 40 ani...

Care are cu cine dormi la cort sa nu rida...eu nu am!!!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 152
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

uite aici una la ananghie.

da daaaa....si ii place si lejer imbracata pe motor. V-ati scos. Dar repede tre facuta miscarea ca au aparut salvatorii deja pe acolo....si moderatorul e complice. Si el o cauta pasagera?????? :D

Editat de Preacuviosul_Mihail
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

i-am scris fetei la ananghie, dar crezi ca ma baga in seama?... se tine probabil cu nasul pe sus... bine ca mai sunt unii care cauta macar pasagera... poate gasim la vreo intrunire moto! mergem?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

i-am scris fetei la ananghie, dar crezi ca ma baga in seama?... se tine probabil cu nasul pe sus... bine ca mai sunt unii care cauta macar pasagera... poate gasim la vreo intrunire moto! mergem?

 

Eu zic sa veniti la Seth on Fire ca 100% gasiti. Hai noroc :unsure: !

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

astea nu prea umbla singure...ori au cite un iubit motociclist de la care au prins pasiunea de motoare, ori nu le trebuie barbati ?!!

 

da, probabil ai dreptate, dar mai sunt si exceptii, nu se stie niciodata. e bine sa te dai cu prietenii dar parca e cam sec "singur"

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Deschid si eu acest topic luat in ras de multe ori...deh, nu toti si-au gasit jumatatea...

CAUT PARTENERA MOTOCICLISTA, DE PREFERINTA DIN BUCURESTI!

Exemplu: este o motociclista cu o Yamaha Virago la TD-urile de langa strandul Dr.Taberei...esti singura? ai cu cine pleca in excursii cu motocicleta? astept oferte pina la 40 ani...

Care are cu cine dormi la cort sa nu rida...eu nu am!!!

Ahoi!

Pasagere repede faci rost de asta sunt sigur, pentru ca si eu am avut parte de mai multe :P

Dar fete motocicliste nu sunt multe, tocmai am fost la Baile Homorod (jud. Harghita) la intalnire si am vazut 4 fete motocicliste cu motoarele lor, dar erau venite cu baietii dupa ele :cheers: asa ca spor si tie la cautat :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Tare ... :) Eu cred ca fetele care au ajuns la capacitatea de a conduce un motor si-au gasit deja iubirea de o cautau de o viata... :P (motorul) Asa ca iale pe alea de pe trotoar de isi rup gatu uitandu-se dupa tine cand treci... Sau pe alea de ies umpic in strada sa te vada mai bine ... ! Incercare moate `nare ! :cheers:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Tare ... :) Eu cred ca fetele care au ajuns la capacitatea de a conduce un motor si-au gasit deja iubirea de o cautau de o viata... :P (motorul) Asa ca iale pe alea de pe trotoar de isi rup gatu uitandu-se dupa tine cand treci... Sau pe alea de ies umpic in strada sa te vada mai bine ... ! Incercare moate `nare ! :)

Pe toate fetele pe care le-am dus cu motorul au zis ca ele prefera sa fie pasagere si nu au curaj sa umble cu motorul :cheers: asa ca o femeie care deja merge pe doua roti e ceva deosebit si rar! :blink:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Eu caut o muiere foarte frumoasa, cuminte, sfioasa, bine crescuta(la figurat, biensur!), ascultatoare, gospodina, harnica, iubitoare si foarte bogata(dar orfana!).

 

Stiu!Nu exista asa ceva!

Souat?Eu caut in continuare! :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Eu caut o muiere foarte frumoasa, cuminte, sfioasa, bine crescuta(la figurat, biensur!), ascultatoare, gospodina, harnica, iubitoare si foarte bogata(dar orfana!).

 

Stiu!Nu exista asa ceva!

Souat?Eu caut in continuare! :)

Suna a femeia ideala (desigur asa ceva nu exista); cum nici barbatul ideal pentru femei nu exista :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

totusi vreau sa plec cu fata din TD-uri de langa strand...unde esti?

 

O fi deja la mare si te asteapta... :) Hurry up!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

interesant topicu oricum din cate obs yo p`aci doar "domnii" cauta partenere insa din partea "doamnelor" nici un comentariu... in concluzie se pare ca ele deja au sau isi cauta prin alte parti...

gresesc yo pe undeva?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

interesant topicu oricum din cate obs yo p`aci doar "domnii" cauta partenere insa din partea "doamnelor" nici un comentariu... in concluzie se pare ca ele deja au sau isi cauta prin alte parti...

gresesc yo pe undeva?

 

 

 

Nu prea isi cauta...stai linistit. Faza ii ca nici urma de "doamne"..ele au deja pe cineva langa ele sa le aline"motorishk" :D

In timp ce noi mai alinam si noi ce "motorishti"avem :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Eu caut o muiere foarte frumoasa, cuminte, sfioasa, bine crescuta(la figurat, biensur!), ascultatoare, gospodina, harnica, iubitoare si foarte bogata(dar orfana!).

 

Stiu!Nu exista asa ceva!

Souat?Eu caut in continuare! :)

 

 

bine crescuta adica asa...cum e coca de la cozonac?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

bine crescuta adica asa...cum e coca de la cozonac?

:) Da sa fie la fel de gustoasa :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

bine crescuta adica asa...cum e coca de la cozonac?

 

Da, topmodela precum muscata'n glastra! :D

 

D-astea am gasit o gramada, singurul defect pe care il aveau era ca INCA nu erau orfane!Dar, eu mai astept, nu ma grabesc... :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

:) Da sa fie la fel de gustoasa :)

Mai greu gasesti fete asa :D

 

 

 

Da, topmodela precum muscata'n glastra!

 

D-astea am gasit o gramada, singurul defect pe care il aveau era ca INCA nu erau orfane!Dar, eu mai astept, nu ma grabesc...

Asteapta ,asteapta :drink: ai toata viata inainte :lol:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...