Sari la conținut

Excursii- plimbari- iesiri


ride2live
 Share

Postări Recomandate

  • 2 weeks later...
  • Răspunsuri 436
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Hello la toata lumea :

 

careva intereat de-o excursie vara asta sau daca stiti ca se face vre-o una vreau sa merg si eu sau eventual sa organizam impreuna una ? :D pe vechiul cunoscutul traseu : iasi - durau - sovata - sibiu - curtea de arges - sinaia - lacul sf ana - iasi cu escala de o zi doua sa ne distram oleak vizitam ...

 

dati un mail ceva : daniel.burlacu1983@yahoo.se

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 3 weeks later...
  • 1 month later...

 

Vroiam sa trag o fuga la Agapia sa stau peste noapte la cort, nu mai pot dormi la bloc :) Caldura mare ... As veni si eu cu voi daca ma primiti :) Aveti cumva o pompa pentru o saltea ? E saltea universala de 2 persoane ( albastra), pompa are gura mare, cred ca de vreo 1-2 cm in diametru.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vroiam sa trag o fuga la Agapia sa stau peste noapte la cort, nu mai pot dormi la bloc :) Caldura mare ... As veni si eu cu voi daca ma primiti :) Aveti cumva o pompa pentru o saltea ? E saltea universala de 2 persoane ( albastra), pompa are gura mare, cred ca de vreo 1-2 cm in diametru.

Am eu pompa electrica. Ne vedem acolo.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...

Clubul Moto SOIMII NEMTENI din Tg Neamt va invita in perioada 3-5 august 2012 la "Petrecere Aniversara SOIMII NEMTENI" editia a IV-a, ce va avea loc la pensiunea LA STRUTI. anul aceste avem o colaborare cu HONDA Iasi - HACHI MOTORS cu ajutorul carora va vom oferi o petrecere de neuitat. mai multe detalii si confirmarea participarii pe:

/index.php?/topic/675850-petrecere-soimii-nemteni-editia-a-iv-a/

va asteptam!

 

post-43816-0-12214400-1343135717_thumb.png

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 3 weeks later...

Pic și eu pe aici cu o reclamă...pentru mine. :D

Pe bd. Iuliu Maniu (București), am deschis un magazin acum ceva vreme și am băgat și partea de piese pentru moto și scutere. Lucrez cu 3 importatori de căciulă, deci sper să pot găsi cam orice ar fi nevoie.

Dacă aveți nevoie de ceva aruncați cu mail-uri pe contact@zetmag.com sau sunați-mă la 021.367.48.77 sau 0752.230.399

 

Asfalt uscat!!! :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...

pentru cei interesati de o excursie in Grecia in luna septembrie

click

 

daca e cineva interesat ma poate contacta

Cu draga inima as merge cu voi daca n'as fi deja plecat.

O mica precizare la discutia de pe forumul vostru: in Grecia e cea mai scumpa benzina, luati in calcul 2eur pe litru ca sa firi safe. In plus, va recomand sa alimentati de cate ori aveti ocazia si sa iesiti un 10 km din autostrazi, daca vreti pret sub 2 eur.

Distractie maxima!

 

Ah, inca ceva: asfaltul in toata grecia aluneca si pe uscat, pe ud e jale. Atentie in special in Salonic si atena!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Cu draga inima as merge cu voi daca n'as fi deja plecat.

O mica precizare la discutia de pe forumul vostru: in Grecia e cea mai scumpa benzina, luati in calcul 2eur pe litru ca sa firi safe. In plus, va recomand sa alimentati de cate ori aveti ocazia si sa iesiti un 10 km din autostrazi, daca vreti pret sub 2 eur.

Distractie maxima!

 

Ah, inca ceva: asfaltul in toata grecia aluneca si pe uscat, pe ud e jale. Atentie in special in Salonic si atena!

multam de info

 

update-ul e facut :grinbandit:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Cu draga inima as merge cu voi daca n'as fi deja plecat.

O mica precizare la discutia de pe forumul vostru: in Grecia e cea mai scumpa benzina, luati in calcul 2eur pe litru ca sa firi safe. In plus, va recomand sa alimentati de cate ori aveti ocazia si sa iesiti un 10 km din autostrazi, daca vreti pret sub 2 eur.

Distractie maxima!

 

Ah, inca ceva: asfaltul in toata grecia aluneca si pe uscat, pe ud e jale. Atentie in special in Salonic si atena!

 

cu asfaltul alunecos in grecia am patit-o si eu. am fost pana in cel mai sudic punct al greciei continentale, in pelopones, acolo e problema mai acuta, zici ca mergi pe gresie... am fost nevoit sa dau comanda de cauciucuri sport in tara, acolo imi cereau foarte multi euro... merg destul de des cu masina in grecia si benzina e demult 2 euro.

vacanta placuta!

Editat de cipenyrider
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

cu asfaltul alunecos in grecia am patit-o si eu. am fost pana in cel mai sudic punct al greciei continentale, in pelopones, acolo e problema mai acuta, zici ca mergi pe gresie... am fost nevoit sa dau comanda de cauciucuri sport in tara, acolo imi cereau foarte multi euro... merg destul de des cu masina in grecia si benzina e demult 2 euro.

vacanta placuta!

 

sper cu experienta de la enduro sa nu am probleme :bounce: :P

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Am concediu saptamana viitoare si vreau sa fac o iesire, plecare luni seara sau marti la prima ora cu intoarcere joi. Destinatie necunoscuta. Poate un Rarau, poate ceva mai departe, in functie de companie. Ma gandeam chiar la o Transalpina ? Merg singur, viteza 100-120, stat la cort .

 

Ar fi doritori ?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Am concediu saptamana viitoare si vreau sa fac o iesire, plecare luni seara sau marti la prima ora cu intoarcere joi. Destinatie necunoscuta. Poate un Rarau, poate ceva mai departe, in functie de companie. Ma gandeam chiar la o Transalpina ? Merg singur, viteza 100-120, stat la cort .

 

Ar fi doritori ?

 

La un Rarau vin si eu daca este in weekend :rolleyes:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 1 month later...
  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...