Sari la conținut

Excursii- plimbari- iesiri


ride2live
 Share

Postări Recomandate

Vreau sa merg si eu pe Transfagarasan :X, cu cine tre sa iau legatura pentru plecare ???

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 436
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Vreau sa merg si eu pe Transfagarasan :X, cu cine tre sa iau legatura pentru plecare ???

suna-l pe dom` secretar Jiji (0743168112) si te informeaza el....doar ca timpul e cam scurt...plecare e maine dimineata....la ora 7 ne intalnim in fundatie, bem cafeaua si la 8 motoarele sunt in miscare

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

am venit de la cabana capra prin pasul oituz, ploaie pana acasa...

sa va echipati bine si distractie placuta

sa speram ca se schimba vremea in weekend ca sa nu ne strice excursia

multumesc

 

sa speram ca se schimba vremea in weekend ca sa nu ne strice excursia

multumesc

am avut doar vreme buna...urmeaza pozele

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

vreme buna ... drumuri bune ...distractie si voie buna (mai putin aia 5 km prin Jina :)) )

dupa ce ne-am despartit eu am avut un drum super. soseaua foarte buna , si niste curbe de imi venea sa nu mai plec din zona :)

 

si dupa tot drumul asta ieri am fost sa vad un V-strom :))

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

vreme buna ... drumuri bune ...distractie si voie buna (mai putin aia 5 km prin Jina :)) )

dupa ce ne-am despartit eu am avut un drum super. soseaua foarte buna , si niste curbe de imi venea sa nu mai plec din zona :)

 

si dupa tot drumul asta ieri am fost sa vad un V-strom :))

:lol: v-ati convins ce motorete va trebuie pt drumurile patriei noastre ???

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

vreme buna ... drumuri bune ...distractie si voie buna (mai putin aia 5 km prin Jina :)) )

dupa ce ne-am despartit eu am avut un drum super. soseaua foarte buna , si niste curbe de imi venea sa nu mai plec din zona :)

 

si dupa tot drumul asta ieri am fost sa vad un V-strom :))

si pe partea noastra am avut un drum superb!!! despre motoare ... daca am reusit sa urc pana la "sfinx" cu el ... nu il schimb! :banana:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

/index.php?/topic/666082-excursie-organizata-de-ice-age-riders-iasi/page__st__20

 

uitati aici cateva poze

 

am mai gasit cateva...

 

Editat de manutza
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

au fost ... compilate aproape toate pozele!

 

maine se definitiveaza ... albumul! :burnout:

 

sa mai aduca si restul fotografiile lor!

 

cine nu a adus pozele aseara?

 

photo.php?fbid=136817833074931&set=a.135445646545483.30422.100002401442961&type=1&theater

 

My link o simpla poza!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 1 month later...

Nu stiu daca ne încadram in timp.nu as vrea să merg noaptea.

In jur de 10:30 voi fi la Petromul de la ieÂşirea din Pacurari, daca vrea cineva sa meargă in plimbare voi fi acolo si stabilim impreuna .

Editat de mrrlr
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 3 weeks later...
  • 5 months later...

Plecarea pe 27-28 aprilie ?... Si intoarcerea cand?

Te-ai gandit la o ruta ?

Ma gandeam la plecarea pe 27 si daca am cum sa-mi iau liber de la munca sa ma intorc luni pe 30 .Iasi-Bacau-Focsani-Braila -Constanta- Vama sau Iasi-Barlad-Galati-Braila- Constanta- Vama. Toate astea depind de vreme( nu-mi place sa merg pe ploaie)si binenteles de bani.

:burnout:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ma gandeam la plecarea pe 27 si daca am cum sa-mi iau liber de la munca sa ma intorc luni pe 30 .Iasi-Bacau-Focsani-Braila -Constanta- Vama sau Iasi-Barlad-Galati-Braila- Constanta- Vama. Toate astea depind de vreme( nu-mi place sa merg pe ploaie)si binenteles de bani.

:burnout:

As fi interesat si eu de plimbare, insa ramane sa vad si eu daca imi aproba "concediul" si , la fel ca si tine, daca vremea se anunta buna.

Daca mai sunt persoane care vor sa mearga la mare cu motocicleta in aceasta perioada ii rog sa posteze aici si poate stabilim o zi sa ne intalnim dupa Paste....

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...

Cu cortul sau cazare?mai multe detalii... sincer as merge dar nu am mai fost cu cortu la mare si nu prea stiu pe unde sa ma duc... Sau daca nu e mare, macar ceva prin apropriere...vad ca nu se anunta nimeni de o iesire.

Editat de armandot55
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Sal eu merg cu cortul in Vama veche insa nu stau pe plasa , caut ceva la camping si esti si mai ferit de vantul dinspte mare iar viteza de croaziera va fi 80-100 ca nu ma grabeste nimeni sa-i dau mai mult si vreau sa intru si peste tot unde zaresc un punct turistic , imi place sa profit de orice ocazie de a vizita tara si frumusetile pe care inca le mai putem vedea :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...