Sari la conținut

Excursii- plimbari- iesiri


ride2live
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 436
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

pt cei care vor sa vada ceva actiune maine...

start ora 10 fostul poligon auto

 

 

 

mmmda....unii ar fi vrut sa se uite ( daca nu cumva sa participe... :laugh: ...cu autobuze ) dar asa post ascuns...nu am vazut !!! Inainte aceste EVENIMENTE erau evidentiate mai clar intr-un nou topic nu la compartimentul..."excursii-plimbari-iesiri" .

Asadar am ratat EVENIMENTUL....si tare imi pare rau !!!

 

 

 

 

JAK

Editat de Vizitator
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

mmmda....unii ar fi vrut sa se uite ( daca nu cumva sa participe... :laugh: ...cu autobuze ) dar asa post ascuns...nu am vazut !!! Inainte aceste EVENIMENTE erau evidentiate mai clar intr-un nou topic nu la compartimentul..."excursii-plimbari-iesiri" .

Asadar am ratat EVENIMENTUL....si tare imi pare rau !!!

 

 

 

 

JAK

/index.php?...591686&st=0 :D nu te fa ca nu stiai ca doar am vb cu cateva zile inainte :P

de acu la anu:P

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...

Plimbare de sfirsit de sezon.

 

ziua 1

- plecare simbata, 06.11.2010 ora 9:00 Rompetrol Bucium

- traseu: Iasi-Vaslui-Barlad-Tecuci-Focsani-Buzau-Sarata Monteoru-Berca-vulcanii noroiosi (aprox 370 km)

- cazare in zona

 

ziua 2

- plecare ora 8:00

- traseu: Berca-Nehoiu-Lacul Siriu-Sita Buzaului-Covasna-Tirgu Secuiesc-Gresu-Lepsa-Marasesti-Tecuci-Barlad-Iasi (aprox 470 km)

 

 

/index.php?showtopic=601202

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

mmmda....unii ar fi vrut sa se uite ( daca nu cumva sa participe... :moto: ...cu autobuze ) dar asa post ascuns...nu am vazut !!! Inainte aceste EVENIMENTE erau evidentiate mai clar intr-un nou topic nu la compartimentul..."excursii-plimbari-iesiri" .

Asadar am ratat EVENIMENTUL....si tare imi pare rau !!!

 

 

 

 

JAK

 

...sal'tare JAK !!!!!! ai mai ratat ceva.......vizionare placuta!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 months later...

Salut!

 

Asteptam sa se faca cald si bine, sa se deschida Transfăgărășanul si sa-l cucerim. Distractia va incepe (cred) prin iulie. Excursia dureaza cca 4 zile (3 nopti de cazare la pensiuni). Cine doreste sa mearga...tel. 0741723993, sau mesaj.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 months later...

salutari.

 

se arata vreme buna de acum..cel putin o perioada.ce ati spune de o iesire pana la bicaz ? sau daca e prea departe in alta parte.. dar nu as vrea sa ies undeva doar de dragul iesitului. daca mai vad putin munte e mai frumos.. daca sunt amatori si eventual aveti si alte idei pana sambata avem timp sa organizam ceva..

stiu ca unii mai si lucreaza sambata.. veniti cu propuneri..cel putin saptamana asta de miercuri incolo e vreme faina si ar fi frumos o iesire la sfarsit de weekend(chiar si duminica)..

 

saptamana buna...si haideti cu idei.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Din ce-am vazut pe meteo.ro , de miercuri pana vineri inclusiv va fi vreme relativ ok (soare, 9 grade), sambata averse de ploaie,iar duminica innorat.

 

Iar de mers pe ploaie,sincer mie mi s-a cam luat recent..m-am saturat de ploaie. daca nu e uscat perfect, nu ies. M-am saturat sa ies doar de dragul de a iesi,fara sa ma simt bine..

 

Sa vedem,poate se schimba ceva pana sambata in prognoza..

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

eu mereu ma uit la vreme pe vremea.ido.ro ..acolo arata vreme buna toate zilele astea. doar maine(marti) arata ploaie..de miercuri apoi pana miercurea cealalta arata doar maxime de 15-19 grade si soare/soare cu nori.. daca e ploaie nici eu nu ies ca ma ud tot... dar eu sunt optimist sunt sigur ca o sa fie vreme buna :) pe telefon imi arata tot vreme buna pana sambata.. nici un strop de ploaie.

 

pe joi tarziu vom fi deja siguri.. daca te bagi..ne auzim. hai si altii.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

eu mereu ma uit la vreme pe vremea.ido.ro ..acolo arata vreme buna toate zilele astea. doar maine(marti) arata ploaie..de miercuri apoi pana miercurea cealalta arata doar maxime de 15-19 grade si soare/soare cu nori.. daca e ploaie nici eu nu ies ca ma ud tot... dar eu sunt optimist sunt sigur ca o sa fie vreme buna :baldy: pe telefon imi arata tot vreme buna pana sambata.. nici un strop de ploaie.

 

pe joi tarziu vom fi deja siguri.. daca te bagi..ne auzim. hai si altii.

 

 

Il iei pe insider pasager? :D

 

 

Asa flacau, hai ca incepi sa-mi placi, ai initiativa, mai iesi si tu din oras, a.....nu mai sta numai prin fundatie sa te ca.ce vrabiile si sa-si faca randulelele cuib pe la subsuori.

 

Asfalt uscat. :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Il iei pe insider pasager? :D

 

 

Asa flacau, hai ca incepi sa-mi placi, ai initiativa, mai iesi si tu din oras, a.....nu mai sta numai prin fundatie sa te ca.ce vrabiile si sa-si faca randulelele cuib pe la subsuori.

 

Asfalt uscat. :)

 

off topic: cel putin de data asta ai invatat sa fii si tu mai politicos. si nu..nu iau pe nimeni pasager. nu cunosc pe nimeni de prin iasi..desi sunt de 2 ani cu motoru. si nu mai vorbi de parca ma cunosti..ca incep sa ies..ca incep sa`ti plac. fii mai rezervat,asa e frumos. vrei sa iesi la o tura..foarte bine. nu vrei..nu fi din nou carcotas.

 

plus, am detestat din totdeauna terasistii,fenomen comun peste tot - se trantesc cu motoarele sa`i vada lumea undeva...si stau taticule ore intregi acolo.

 

scuze de off topic. vad ca sunt tare multi interesati pana acum de iesire... :baldy:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Hai noroc!

Daca nu-mi pun astia de la ITP bete in roate Joi, ma anunt si eu la o iesire din Iasi...lejer si de dezmortire si ca prima tura din sezon.

Editat de Calin26
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

eu mereu ma uit la vreme pe vremea.ido.ro ..acolo arata vreme buna toate zilele astea. doar maine(marti) arata ploaie..de miercuri apoi pana miercurea cealalta arata doar maxime de 15-19 grade si soare/soare cu nori.. daca e ploaie nici eu nu ies ca ma ud tot... dar eu sunt optimist sunt sigur ca o sa fie vreme buna :) pe telefon imi arata tot vreme buna pana sambata.. nici un strop de ploaie.

 

pe joi tarziu vom fi deja siguri.. daca te bagi..ne auzim. hai si altii.

si eu :baldy:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

am dat cu google maps ca n00b ul, mi-a dat 161 km, cea mai scurta ruta (si cea mai buna). Aia prin Roman

Cred..

 

nu?

 

Da.

De la Roman la Piatra cica au aparut niste gauri mai serioase pe drum, deci atentie.

De la Piatra la Bicaz nu stiu cum mai e.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...