Sari la conținut

Guzzi !


guzz
 Share

Postări Recomandate

milioane de salutari....mai are cineva in tara asta vreun moto guzzi v 65 lario,ca pe unde-am antrebat au cascat neste ochi la mine de ziceai mama- mama... sunt tare curios doar no-i fi singuru pe meleagurile astea cu un astfel de model care oricum am inteles ca e cam rar.....daca mai aveti careva vreau sa schimbam informatii,pareri ,sugestii intr-un cuvant de toate despre acest model...ma gasiti pe messenger la moto_fane sau mail la moto_fane@yahoo.com,sau......0746189931..va astept cu mare interes :yikes: cam asa arata un v 65 lario....

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 96
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

milioane de salutari....mai are cineva in tara asta vreun moto guzzi v 65 lario,ca pe unde-am antrebat au cascat neste ochi la mine de ziceai mama- mama... sunt tare curios doar no-i fi singuru pe meleagurile astea cu un astfel de model care oricum am inteles ca e cam rar.....daca mai aveti careva vreau sa schimbam informatii,pareri ,sugestii intr-un cuvant de toate despre acest model...ma gasiti pe messenger la moto_fane sau mail la moto_fane@yahoo.com,sau......0746189931..va astept cu mare interes :cheers: cam asa arata un v 65 lario....

 

 

salutare,

am ceva asemanator, v35c si mai am un amic pe la hunedoara, si el are un v65c, cam seamana si cred ca au multe in comun

ph99ynt@yahoo.com

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

off!in sfarsit un semn de viata,hai ca nu esti prea departe de mine eu sunt din teleorman....zimnicea,am notat adresa ta de mail si am sa-ti trimit mail,vreau sa schimbam informatii,ce face ce drege ,unde gasim piese.........etc,mult noroc si ne auzim sau poate chiar ne vedem mai devreme decat crezi...si sa se- invarta cardanul! :cheers:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

off!in sfarsit un semn de viata,hai ca nu esti prea departe de mine eu sunt din teleorman....zimnicea,am notat adresa ta de mail si am sa-ti trimit mail,vreau sa schimbam informatii,ce face ce drege ,unde gasim piese.........etc,mult noroc si ne auzim sau poate chiar ne vedem mai devreme decat crezi...si sa se- invarta cardanul! :cheers:

:D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

scuze ca nu mi-am dat seama pe messenger nu m-am uitat la adresa vezi ca ti-am lasat niste mesaje pe messenger si ti-am trim un mail.... :D :cheers:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

eu zic ca ar fi marfa daca noi toti astia cu guzziste-le am posta aici sa ne cunoastem motoarele,asa ca datii bice la poze ...... :crack:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

aaaaaaaaaaa....... pai dar bine mai fratilor ,dar unde sunt alea 11 modele vandute anul trecut plus altele vandute in anii trecuti, ca sa nu mai zic de cele second-hand.... foarte nasol eu ma intreb din ce mai traiesc oamenii aia de la daytona-twins... :crack:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

aaaaaaaaaaa....... pai dar bine mai fratilor ,dar unde sunt alea 11 modele vandute anul trecut plus altele vandute in anii trecuti, ca sa nu mai zic de cele second-hand.... foarte nasol eu ma intreb din ce mai traiesc oamenii aia de la daytona-twins... :D

:ok: :ok: e buna asta :crack: :crack: :blbl:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

he...he..cand esti mic stii numai de ,ninje,dar cand mai cresti te uiti la......chopere ca de incepe sa iti fie frica de vitezane.... :cheers: :laugh:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

eeeeeeee.....da acuma se pune problema unde sa-ma incadrez ca un posesor de unicat in tara asta sau sa-mi fie greu ca am ales un astfel de model?.....voi ce parere aveti?....

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

offtopic: :laugh:

Ce ma distreaza pe mine cei care cred ca forumul este intr-adevar citit de "toata comunitatea"...de toti motociclistii/detinatorii de motociclete din tara :lol:

 

Ontopic.

eeeeeeee.....da acuma se pune problema unde sa-ma incadrez ca un posesor de unicat in tara asta sau sa-mi fie greu ca am ales un astfel de model?.....voi ce parere aveti?....

Ma rog, daca tot esti "sigur" ca e unicat, iti prezint condoloantele mele. "Un unicat de serie?" - paradoxal :laugh: .

 

Anul trecut am avut deosebita neplacere sa "tratez" impreuna cu un amic, cu cei de la reprezentanta din Bucuresti...100 Eur pentru contactul de la cric, si peste 1 luna de asteptare :cheers:

 

Dar ca sa-ti raspund la intrebarea initiala (daca esti singur sau nu): Daca a fost nevoie de omologare (proces care dureaza destul de mult..deci ar trebui sa stii daca a fost nevoie sau nu) - atunci ai intr-adevar sansa fii singurul...dar daca inmatricularea a decurs normal (intr-o saptamana-doua) sigur nu e singura motocicleta de acest tip inscrisa.

 

URA!

Editat de SRY
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

hm....este posibil,ca un pic mai sus sa-ma fi exprimat gresit cand am spus'''' unicat si nu singurul detinator de astfel de model din tara'''',oricum ca o paranteza fata de un model de serie are mai multe modificari menite sa-i sporeasca atat puterea cat si aspectul,oricum referitor la aspect pot sa-ti spun ca am adaptat o furca asemanatoare cu cea de care ai si tu ad. cbr 1000 f sc 24 hurricane,si te asigur ca nu a fost deloc usor,cad despre performante ....no comment.....si inca nu am omologat-o sper sa fie cat mai curand.... :cheers:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

si a vandut honda aia

E vorba de un Guzzi nu de Honda :cheers:

Vreau o furca absolut completa pt un motoguzzi v65 lario din 87. Poate sa fie de cbr, zzr, fzr, zxr...

 

Al tau parca ziceai undeva ca e din 85 - dincolo e vb de 87. Ce coincidenta, doua Guzzi "rare" cu aceeasi problema?

Editat de SRY
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

no man.... atunci cand daniel 79 a dat anuntul acela era pentru mine furca ptr. guzzi din 85, eu nu aveam internet acasa atunci, si el a avut honda aia cu nr de bucuresti ..nu stiu cat ... cbr,,,,,,,acum pricepu-si?..... :cheers:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 months later...
  • 3 months later...
  • 2 months later...

oricum: sunt tare curios sa ''vad'' cum se aude cu niste tobe sport ,nu stiu pe cine sa pacalesc de proba, sa vad am vreo doi amici p-aici cu doua cbr-uri de 600 cu niste aftermarket. :burnout:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...