Sari la conținut

Intalnirea Transilvania Bikers Mc Cluj 1990


Xtreman
 Share

Postări Recomandate

Sper sa va vizitez si eu... Dar numai daca ma" amenintati" cu o palinca... :moto:

 

Later edit:

 

am uitat sa completez... eu vreau sa plec cu o saptamana inainte sa fac o pauza in sibiu una la Sarmisegetusa Regia si una in Alba. Mai e timp pana atunci dar daca exista careva cu o moto asemanatoare(chopper,cruisser) si vrea sa bage traseul asta atunci vb.. eu am intrebat.S-ar putea sa fie sanse sa fim 2 motoare, dar nu ma pronunt. Poate venim in aceeas formula in care am fost la mare, daca nu... solo. Clujul are ceva special!!!

 

ASFALT USCAT!

Editat de spire
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

:moto:(

 

eu, din pacate, nu cred ca ajung anu' asta... :ok: anul trecut am fost si a fost super! anu' asta, cred ca inca voi mai fi in ghips in perioada aia... :) numa' daca cumva am norocu' sa scap de ghips kiar inainte de intrunire shi daca gasesc o mashina sa ma ia ca pasager...

 

cu regret, DDC

 

PS.: distractzie super celor care ajung acolo.... shi betzi o bere shi pt. mine

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

:moto:

Voi raspunde prezent pt prima data la Cluj, sunt convins ca nu o sa fiu dezamagit. Bafta multa la organizare si vreme. :ok:

Editat de egobrain
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ABIA ASTEEEEEEEEEPT!!!!!!!! Toata lumea Cluj...Abia astept...Cati or sa fie cati or sa fie, Doamne, ce ne mai bucuram... :moto: :ok: :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

inca nu am participat la nici o intrunire, sper sa vin desi ma cam ameninta stresiunea. bafta

 

Las-o dreq de stresiune! Un weekend poti sa te rupi de la scoala asta de c...t! Sa bem si noi o berica, doua, trei... :moto: :ok:

:)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Anuntau ei daca nu se mai tinea,stiu doar ca Sibiul nu se mai tine

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

V-as ruga daca puteti sa mai asteptati inca vreo 2 zile...dupa aceea sper sa putem veni cu toate detaliile si anume pret intrare, program....si alte chestii de genul....Multumesc pt intelegere...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

LOCUL intrunirii organizata de clubul Transivania Bikers 1990 din Cluj S-A SCHIMBAT.

 

Noua locatie este pe Valea Ierii la pensiunea Asklepyos! (locul unde s-a desfasurat si anul trecut) Atasez si o poza cu harta.

 

Pentru mai multe detalii va rog intrati aici: /-ATENTIE-a...UJ--t45533.html

post-636-1147759424_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...