Sari la conținut

Suzuki V-Strom Dl 650/1000


Postări Recomandate

iata lista actualizata cu posesorii ..din ce stiu eu, or mai fi si altii

1 As25 Bucuresti 2 Novix Bucuresti 3 EricDraven Bucuresti 4 Levap Bucuresti 5 Catalin 6 LEON Bucuresti 7 Stomer 8 Comieu 2005 Iasi 9 CATAREPLY 10 Pretorian Bucuresti 11 Talpamare Bucuresti 12 Bogdan Harea Bucuresti Parbrize 13 Alex man Bucuresti 14 SPD Lugoj 15 Marele alb Arad-Timis 16 Andrei I Bucuresti 17 Marele mosier Bucuresti 18 Mit zone Bucuresti 19 Ovidua Timisoara 20 Boxitoth Miercurea Ciuc 21 Atw Bucuresti Indicator viteze 22 Senior Jax Bucuresti 23 Florin Radu Ploiesti 24 Marcone Bucuresti 25 90Rik 26 Iraque Galati 27 Drqescu Bucuresti 28 MKI79R Bucuresti 29 Vrajitoru Sibiu 30 Jhon-n Bucuresti 31 Johann Timisoara 30 Jhon-n Bucuresti 31 Johann Timisoara 32 Nyky Petrila 33 A.Andy Bucuresti 34 Vladvalah Ploiesti 35 Adrian Cerches Topoloveni 36 D3leicuie Bucuresti 37 Iqi Tarnaveni 38 Babicu Ploiesti 39 Drrr Miercurea Ciuc 40 Xdxanny Galati 41 Sebi dr Bucuresti 42 Iacomia Bucuresti 43 Alex4 Bucuresti 44 Iustys Bucuresti 45 Jhon Paul Maramures 46 Smire Bucuresti 47 Lenoyy Bucuresti 48 blue-nightwishx 49 transilvania72 Bistrita 50 andumi Bucuresti 51 Edutzu 52 emilian rks Timisoara 53 John-Paul Maramures 54 Akuno Timisoara 55 Rul Brasov 56 Mionutz Marinescu Ion Ploiesti 650 57 ideal Bucuresti 58 bozoro Bucuresti 59 univet Constanta 60 sorinv-strom 61 danelutu cel de la care am cumparat mobra 62 Adrian Cristea Bucuresti 63 Licuriciul Bucuresti 64 R600 (Florin) Timisoara 65 VladN Bucuresti 66 Skullz Bucuresti 67 Zeros Iasi 68 Metamorphosis Bucuresti 69 Madalin74 Cernavoda 70 Petrucostin Ajud 71 Sorindas Constanta 72 Ovideo Brasov 73 Andumi Bucuresti 74 Mmerlucius Bucuresti 75 Chiruvirgil Iasi 76 Mihai Iasi 77 Dragon tech Cluj 78 Bbc marius Pitesti 79 Ddr2d2 Bucuresti 80 Saint Bucuresti 81 Danio ? 82 Gaxel Bucuresti 83 BaspriBucuresti

sa vedem citi vor dori sau pot sa vina la intrunire :D

 

pai si io....nu va jucati si cu mine? :laugh:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

bre oameni buni... da cu saitu nostru vstromania.ro ce se mai intampla?

odata era in constructie si acu ma trimite la plimbare pe google...

poate rezolva vlad problema suim si lista asta cu posesorii eventual si cu pozna :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

"bogdan harea" sper ca nu esti plecat la data aia,stiu ca pleci in alpi pentru vreo 2 saptamini dar nu mai stiu cind :D decit sa lipsesti tu "taticul v-stromistilor" mai bine schimbam data,da si tu de stire...baieti nu ma injurati :laugh:

Mesaj completat

asa ii cunosc ,asa i-am trecut pe lista...cind o fi site-ul gata facem corecturile necesare.

madaline e o pozitie interesanta, nu fi si tu mofturos,nu pot impaca pe toata lumea :laugh:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

multa "sanatate" baietilor de la ELF WORK SHIT care mi-au luat 80e pe o oglinda stanga de DL1000 inainte dandu-mi mail ca e 35e fara tva...

repet: -- ..- .-.. - .- / -- ..- .. .

vezi daca si tu esti mofturos...daca aveai dl650 te costa 35+tva :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

"bogdan harea" sper ca nu esti plecat la data aia,stiu ca pleci in alpi pentru vreo 2 saptamini dar nu mai stiu cind :D decit sa lipsesti tu "taticul v-stromistilor" mai bine schimbam data,da si tu de stire...baieti nu ma injurati :laugh:

Mesaj completat

asa ii cunosc ,asa i-am trecut pe lista...cind o fi site-ul gata facem corecturile necesare.

madaline e o pozitie interesanta, nu fi si tu mofturos,nu pot impaca pe toata lumea :laugh:

 

la pozitia 80 rog adauga Sebastian Dragomir si Locatie Gruiu Ilfov(langa Snagov) - abandonez Bucurestiul :laugh:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

in sfarsit cineva care vrea ce vreau si eu...

io am tot intrebat pe vrajitoru daca e vreun post de taiat bilete la bradul de 500 de ani si nimic..

damn!

 

aer curat liniste .... urasc bucurshit-ul

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

multa "sanatate" baietilor de la ELF WORK SHIT care mi-au luat 80e pe o oglinda stanga de DL1000 inainte dandu-mi mail ca e 35e fara tva...

repet: -- ..- .-.. - .- / -- ..- .. .

 

pai atit face ... 35 E + tva = 80 E :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Daca tot e vremea corecturilor... eu eram la pozitia 19, dar "am tradat" V-Strom-ul cu un Z750 '09 :D Numai bine si multi kilometri frumosi in acest sezon! :laugh:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Daca tot e vremea corecturilor... eu eram la pozitia 19, dar "am tradat" V-Strom-ul cu un Z750 '09 :D Numai bine si multi kilometri frumosi in acest sezon! :laugh:

 

Imi pare rau sa aud asta, mai ales ca vad ca esti din Timisoara. Oricum, asfalt uscat si numai bine, poate ne vedem la o bere in sezonul asta...

 

Stromeri2010.txt

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

 

 

cateva comentarii :D

 

crash bar si scut: orice s-ar zice, crashbarul la v-strom sufera de o mare mare problema: nu are nici o prindere pe centru si face parghie foarte mare. se indoaie usor (usor in comparatie cu alte modele). scutul protejaza de pietre si celelalte. le am pe amandoua si merita, dar nu sunt la fel de rezistente precum cele de la transalp/africa twin de exemplu. in fine, e bine sa fie pe mobra.

presupun ca astea usureaza de 350e amandoua.

suportii de bagaje: 200

adaptoare: 20

antifurt 35

genti laterale 500

incuietori genti 20

(FARA TOPCASE metalic, prefer de plastic eu)

 

geanta rezervor + sistemul de prindere 150 (mai mult daca o vrei tank-bagul eledctric)

cric central 150

 

mai sunt mici chestii pe acolo dar eu nu le am pe mobra.

 

socoteala : cam 1500e niste maruntisuri.

 

pana acum nu am pus la socoteala handguard, topcase metalic+suport, lumini/faruri, scartite, manere incalizte, cruise control, si ce mai e acolo.

toate insumate estimez ca ajungi la 2000-2500. si bagi 2500 in accesorii

 

si asa ajungi sa faci o mobra aparent ieftina sa coste mai mult decat o masina :laugh:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...