Sari la conținut

Semnaturi pentru ALEX


ADMIN
 Share

Postări Recomandate

am incercat si eu aeara sa vb la otv dar nu s-a putut.a vb un politist vecin cu el din tei , nu stiu cum era politist ca habar nu avea....este MUSAMALIZARE pe fata.In absolut orice situatie de genul asta in care a fost clar neacordare de prioritate ala avea permisul suspendat si eliberata dovada fara drept de circulatie Normal mai vedea permisul dupa i-l dobandea inca odata .Daca nu era politist nu avea dovada cu drept de prelungire si pana acum procesul era macar inceput ...acum dosarul nu a ajuns nici macar la procuratura ...fiind in faza de cerceatre.Nu avem dreptul sa-l uitam, trebuie sa facem ceva sa ajutam parintii baiatului ...sunt sigur ca impreuna sunt totul alte sanse ca finalul sa fie cat mai apropape de adevar.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 394
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

protest maine duminica in fata politiei, sau alta locatie.

si petitie semnata de toti.

anuntam si presa si vor veni ca e duminica si nu prea au stiri.

hai care vii?

 

deci?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

petita trebuie semnata in original. nu va grabiti cu mitingeala. sa asteptam o saptamana, maxim 2, sa vedem daca se misca ceva. daca nu, asa cum a spus is Alex Dutu, ne adunam in parcarea din fata Parlamentului TOTI.

post-4956-1141478772_thumb.jpg

Editat de Lizu-ka
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Deci nu, hai sa o facem cu cap de data asta, ca sunt implicatii mai mari. Va trebui sa vorbim cu familia, sa lucram cu aspectele legale pe net (petitii, etc) apoi sa organizam acel miting la Udriste. Care trebuie facut in zi de program cu publicul (sambata au program pana la 2) si chemate televiziuni, etc.

 

Acum e prea in scurt si nu va avea impactul dorit.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

cu familia vorbim eu si alex dutu. nu-i bai. le-am spus de petitie si s-au bucurat enorm ca prietenii copilului lor fac ceva. s-a propus aceasta petite, o vom traduce si in engleza (mercic raptore) si vom aranja cu presa. am ceva contacte bune si vom face totul ca la carte. avem timp 2 saptamani sa ocoacem cum trebuie. se mai incalzeste afara si vom fi mai multi. pana atunci, sa vedem nume si serii de buletin

Editat de Lizu-ka
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

cu familia vorbim eu si alex dutu. nu-i bai. le-am spus de petitie si s-au bucurat enorm ca prietenii copilului lor fac ceva. s-a propus aceasta petite, o vom traduce si in engleza (mercic raptore) si vom aranja cu presa. am ceva contacte bune si vom face totul ca la carte. avem timp 2 saptamani sa ocoacem cum trebuie. se mai incalzeste afara si vom fi mai multi. pana atunci, sa vedem nume si serii de buletin

hai ca incep eu

KONTRATOVICI LUCIAN CI. RD OO3139.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

multumesc ciury, multumesc tuturor. impreuna cu familia lui alex, a mea, personalul razna motors avem in momemtul asta 23 semnaturi. hai oameni buni, ca ne laudam atat marea comunitate moto. hai sa si dovedim ca suntem o comunitate, nu doar sa vorbim. cei ce deja si-au dat datele, sunt rugati sa ma contacteze incepand de luni la 0722-44-22-89 sau service Razna Motors pt a ne intalni pt semnaturi.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

halmeu nr 2, zona lizeanu, vis-s-vie de cimitirul unde e igropat alex. e un service mare, galben, poarta de fier galbena. chiar daca o vezi inchisa, tragi de ea si intri in curte, nu-i bai.

 

 

 

k! thanks! lizu

...HAIDE TI FRATILOR TRIMITE TI NUME ,SERII C.I. CAT MAI MULTI...ASTA INSEAMNA SA FIM UNITI!!!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Al 6-lea GHITA GABRIEL CI seria RR(de la fireblade) nr. 367813 . BUCURESTI.

TEL 07230.040.287 va rog sunati-ma ca eu nu prea am timp sa stau pe net.Trebuie sa fim cit mai multi.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

halmeu nr 2, zona lizeanu, vis-s-vie de cimitirul unde e igropat alex. e un service mare, galben, poarta de fier galbena. chiar daca o vezi inchisa, tragi de ea si intri in curte, nu-i bai.

 

 

Intre ce ore sa venim pentru semnaturi?(si in ce zile)

 

 

Frasineanu Cosmin Aurel RR 257473

Frasineanu Cristina Maria RR 257475

 

Atasez poza cu harta zonei.post-3316-1141485907_thumb.jpg

Editat de ozzy
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Achimoiu Valentin AS 415274

Va rog sa semnati si pentru mine.

Sunt total alaturi de voi. Nu stiu daca voi participa fizic la miting pt ca tata e pe moarte :cheers: si stau mai mult in jegul uman de la Bagdasar, Spitalul 9...

Trebuie sa producem cat mai mare impact cu acasta manifestare..O sa dau si eu niste telefoane pe la prieteni din media, ulterior stabilirii datei mitingului

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

multumesc. 42 semnaturi.

 

la service sunt zilnic intre 12-21. sunati inainte va rog.

 

cei care nu sunt din bucuresti sa faca un tabel cu nume, serie de buletin, semnatura si sa il trimita cat mai repede prin posta. pt adresa, pm.

Editat de Lizu-ka
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Avand in vedere ca tatal baiatului a zis ca a trebuit sa umble sa scoata din nou permis si talon, furate la IML (cu tot cu portofel), oare cei de la IML au fost mana in mana cu politistul care s-a gandit, poate, ca parintii or sa renunte daca n-or sa mai fie actele si trebuie sa umble sa le refaca?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...