Sari la conținut

Semnaturi pentru ALEX


ADMIN
 Share

Postări Recomandate

Cimpeanu Alexandru. TM 346964.Scuze...Nu am avut timp sa citesc tot topicul.In Timisoara unde pot sa semnez?

 

Daca nu aduna nimeni in Timisoara trimite-mi ceva exact ca lui Geo.Ma ofer eu voluntar ca doar in Timisoara am de la cine sa strang o groaza de semnaturi.Puteti sa imi dati PM.

Editat de easybiker
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 394
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

notat. 120 semnaturi.

 

nu vreau sa carcotesc, dar NUMAI 120 de motociclisti sunt in Bucuresti? sa nu mai zicem de tara, dar acolo se descurca local cei ce s-au oferit. nu pot sa cred. asta e solidaritatea comunitatii moto? asta e oare cu adevarat comunitatea moto?

pt numele lui dumnezeu, oamni buni, a murit un motociclist nevinovat si putem ajuta sa se faca dreptate. cred ca daca reusim, cazurile cu motociclisti se vor solutiona cu adevarat pe viitor. putem crea un precedent.

haideti mai, ca nu-i foc. chiar nu suntem capabili sa ajutam familia lui ALEX?

 

Chitimia Ciprian

Carte identitate KT 501690

 

semnati si in numele meu va rog

respecte

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Cornelia Florea

rd 388748

 

Alex era fiul unei colege de a mamei. Astfel, mama mea a fost martora la durerea mamei sale.

.....

Dar ne doare pe toti....

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

stiu ce insemana accident de masina am avut asta vara si binenteles motociclistul a fost vinovat in ciuda faptului ca soferul de dacie era vinovat .

deci sunt pentru semnez dar nu am cum asa ca sa semneze cineva pentru mine Valeriu Dragomir din Eforie.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Condoleante pt. Alex... :cheers:

 

Banuiesc ca si seria de pasaport e ok...

 

CRISTEA LIVIU LUCIAN

P 08169131

 

Incercati sa trimiteti povestea si la ziare din afara Romaniei... Atunci devine problema mai sensibila...

 

Dreptatea vine, mai devreme sau mai tarziu... Si vine pentru toti care ajuta un criminal si isi bat joc de oameni nevinovati...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Imi pare rau dar s-a batut campii.Nu exista raport de cuzalitate intre viteza,modificat motor,frane,greutatea motor si accident.Principala cauza este neacordare de prioritate si din aceasta cauza a murit un om.Vinovatul trebuie sa raspunda pentru faptele comise,indiferent de grad,apatenenta politica religie."Nimeni nu-i mai presus de lege"l

 

..in ce tara? in romania? te inseli 100%!!! scuze,nu vreau sa fiu rau cu tine,asta e realitatea! ...tot 100%.. date pe privat oricum nu are rost...probabil o"legiune"de motociclete cu proprietari hotariti ar face mai mult...

Editat de 13 Todesengel
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...