Sari la conținut

Kawasaki Zx 10 R


Mos Craciun
 Share

Postări Recomandate

Esti cam bolnav si inca destul de tare. Ce naiba ti-am spus eu la telefon ,ca am vb 10 secunde doar ai apucat sa-mi dai acel numar de la Umi ,ce ti-am spus eu tie la telefon??!! :cheers: :D ....esti bolnav

 

Vreci citate?!!??!?......hahahahahhaaa......uita-te pe sbz si aici ,cel putin cand era vorba de honda si lui nkz si lui bracio(cand a fost pe la umi) ,NU MAI TII MINTE CE LE-AI SPUS?!??!....uita-te singur....uita-te singur cand spuneai ca ciclistica ca e cea mai tare kawa la ani lumina distanta etc etc

 

Asta a ce dracu suna pt tine mai cracila??! :baldy: ....nu spui pe fata ca aia e cea mai buna?

Ps:exemple mai POT FI O GRAMADA ,dar sincer imi e sila sa le mai caut(de fapt jena pt rusinea ta) ,acum ca ti-am aratat(prin cateva citate de ale tale ,banuiesc ca recunosti ca sant ale tale ,nu?) astept SA-MI ARATI SI TU UN SINGUR CITAT UNDE ZICI TU CA AM ARUNCAT CU CACAO IN ONO ,asta daca ai demnitate ,desi ma indoiesc ,caci ti-am mai cerut citate si te-ai ESCHIVAT...DAR ,TE CARACTERIZEAZA ,asa se pare

 

Da, intr-adevar mi-ai demonstrat si tu ca de fapt creierul nu te-ajuta si nu e rea vointa. Se pare ca nu poti face diferenta dintre gluma si conversatie serioasa, asa ca e de inteles pozitia ta. Si eu, daca as fi halit toate glumele la modul serios ajungeam sa reactionez penibil ca si tine... Acum se explica totul. Dimi, imi esti simpatic si asa imi vei fi intotdeauna insa am sa caut sa nu te mai bag in seama cel putin pe domeniu motociclistic. Fi linistit, nu esti singurul in tabara care nu realizeaza diferentele intre lucrurile obiective si cele spuse in gluma :baldy: :baldy: Dar vorba aceea, nu toti ne nastem la fel. Poate si eu daca ma nasteam ca tine, reactionam la fel, sau daca ma nasteam femeie conduceam prost masina.... deci nu e nici o suparare...

 

PS: Citatele pe care le-ai enumerat mai sus, sunt intr-adevar ale mele, insa asa cum spuneam, numai unii dintre noi isi pot da seama ce conotatii au frazele de mai sus, pe tine se vede ca te-a depasit subtilitatea :P

 

Acum caut citatul in care tu-l faceai pe onoriu un paralel in ale sportului pe doua roti si-l pun aici sa vada toata lumea.... Iar faza cu telefonul iar n-ai priceput-o.... :P

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 143
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Poate si eu daca ma nasteam ca tine, reactionam la fel, sau daca ma nasteam femeie conduceam prost masina.... deci nu e nici o suparare
Ce de prejudecati ai :D :baldy: .Crezi ca nu exista femeie care sa conduca mai bine masina ca tine?!?! :cheers: ..te inseli amarnic. Nu or fi toate ,categoric ca le numeri pe degete ,dar SUNT :baldy: ,dar se pare ca ai cam multe prejudecati si o conceptie foarte comunista :baldy:

 

PS: Citatele pe care le-ai enumerat mai sus, sunt intr-adevar ale mele, insa asa cum spuneam, numai unii dintre noi isi pot da seama ce conotatii au frazele de mai sus, pe tine se vede ca te-a depasit subtilitatea
Stai linistit ca stiu cand se vorbeste serios si cand e la gluma(te mai poti lua si dupa zambareti cand nu te duce capul) si tocmai ca am SELECTAT acele mesaje in care NU glumeai(ai avut intr-adevar si mesaje in care glumeai ,caterinca etc etc) ,dar se pare ca unii ie prosti si altii ie destepti si se eschiveza :P
Acum caut citatul in care tu-l faceai pe onoriu un paralel in ale sportului pe doua roti si-l pun aici sa vada toata lumea....
CHIAR ,TE ROG ....sper sa nu gasesti tot felul de motive ca nu l-ai gasit bla bla etc etc.....astept cu MARE NERABDARE :P
Iar faza cu telefonul iar n-ai priceput-o....
Nu toti sant asa de inteligenti ,dar de ce nu-ti faci pomana pana la capat si imi explici si mie care era faza ,sau gluma in chestia asta ,daca nu cer prea mult
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Dimi daca esti atat de curios cat merge GSXR-ul maxim, suie-te pe el si vezi...eu iti zic ca a mea (ZX6R - 2004) a atins pe bord 290km/h...si mai stiu ca nici un motor de 600 nu sta dupa mine si nu ajunge la viteza asta. Daca nu ma crezi intreaba-l pe Ssst ca a avut GSXR600 cat mergea a lui maxim. Iti spun ca si R6 nu vede 280 pe bord. Honda nu stiu ca nu am avut posibilitatea sa testez top speed-ul. La zx10 cum zice MC am vazut in treapta a 5-a 299...si in a 6-a a mai crescut 1500 de ture. La k5 la fel, in a 5-a 299 si in a 6-a a mai crescut turatia.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Baieti, de ce nu mergeti voi in alta parte sa va rezolvati problemele personale? Topicul s-a numit "Kawasaki Zx 10R, Informatii utile, dar discutiile sunt mult prea personale si nu prea ofera nici o informatie utila.

Nu vad ce e util in afisarea proastei cresteri si spalatul rufelor murdare in public?

Poate ar trebui sa va educati putin din punct de vedere comportare umana civilizata.

Anumite posturi in acest forum arata de ce Romania nu poate progresa repede. Fiecare aici e extrem de destept, are cele mai bune informatii si ceea ce-i place lui trebuie sa placa tuturor, alfel toti ceilalti sunt dobitoci.

V-as recomanda sa vedeti cum se comporta alti motociclisti in forumuri din strainatate. Pentru cei care pot citi in engleza, germana, franceza ar fi interesant sa urmariti modul de comportare al oamenilor civilizati.

Pacat. Forumul acesta, cu foarte mici exceptii, nu face nici un serviciu imaginii motociclismului in Romania.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Dimi daca esti atat de curios cat merge GSXR-ul maxim, suie-te pe el si vezi...eu iti zic ca a mea (ZX6R - 2004) a atins pe bord 290km/h...si mai stiu ca nici un motor de 600 nu sta dupa mine si nu ajunge la viteza asta. Daca nu ma crezi intreaba-l pe Ssst ca a avut GSXR600 cat mergea a lui maxim. Iti spun ca si R6 nu vede 280 pe bord. Honda nu stiu ca nu am avut posibilitatea sa testez top speed-ul. La zx10 cum zice MC am vazut in treapta a 5-a 299...si in a 6-a a mai crescut 1500 de ture. La k5 la fel, in a 5-a 299 si in a 6-a a mai crescut turatia.

Tocmai ca m-am suit pe el si am vazut :D ,dar argumentul era dat pentru cu totul altceva ,dar se pare ca va faceti ca nu intelegeti etc etc ,asa ca imi pierd timpul de pomana. Cea ce voiam sa va demonstrez este ca NU dupa nu stiu ce calcule calculezi ASA DE EXACT viteza maxima(335 ,nici macar 330 si nici 340 ,fix 335 :blbl: si asta din nu stiu ce calcule) . De aceea ti-am cerut sa calculezi cat are un 600 la 16000rpm(dandu-ti cat are la 11000rpm si la 10000rpm viteza) ,ca sa-ti DEMONSTREZ ca ,conform calculelor voastra matematice un 600 ar prinde 300....dar asta in ce film fratioare? Dupa cum spuneam la inceput ,vorbesc de pomana si explic ca voi evitati esenta si o dati in alte treburi si nu vorbiti deloc la obiect. Exact cum i-am cerut lui MC sa-mi arate unde l-am jignit pe Ono si o da in diverse si nu zice nimic...jalnic

 

 

 

@Ion54....ai PERFECTA DREPTATE :ok: .Dar nu pot accepta cand cineva incearca sa ma discrediteze si aici si arunca cu tot felul de minciuni si cand cer sa mi se arate citate etc ,o dau in lambada :crack: .Repet ,ai perfecta dreptate per ansamblu ,dar e vorba de ce minciuni se arunca in mine ,oriunde se poate ,dar asta e caracterul unora si nu-l poti schimba. Scuze inca odata :ok: ,fata de voi ceilalti :crack: ceilalti

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

.......fata de voi ceilalti

Prin "ceilalti" intelegi cei carora li s-a facut lehamite sa mai intre aici dupa ce 3 topicuri s-au transformat in Circul Strutki cu ajutorul unei contributii majore din partea ta, nu? :crack:

Over and out.......

Editat de Taz
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Mai omule doar am pus UN singur topic si vezi si tu cum l-am inceput....citeste si tu inceputul si citeste cine a inceput primul cu comparatiile in cea mai cea ,adica kawa si cele mai proaste ,adica celelalte. Si mai sant cativa care au fost contra acestei reclame agresive ,unde diferenta o face pilotul si nu faptul ca conduce o kawa sau o honda(ma rog ,conteaza si asta ,dar prea putin pe langa cat conteaza pilotul). Eu NU m-am simtit deloc lezat cand a iesit ducati 999 in fata k5-ului ,dar "marii fani" kawa nu au putut accepta acest lucru si au zis ca in nici 1000 de ani un 999 nu se tine dupa un zx10 ,dar dupa cum spuneam PILOTUL face diferenta enorma ,iar motorul are si el contributia lui dar nici chiar asa de insemnata. Deci unde am sustinut eu sus si tare ca suzuki e cea mai tare?!?!Deci unde am sustinut eu sus si tare ca suzuki e cea mai tare .....arata-mi si tu un citat atat :crack: .Dar dupa cum i-am cerut si lui MC sa-mi arate citatul unde l-am jignit pe Ono ,la fel ai sa te eschivezi si tu ,dar vazand ce tip de motocicleta conduci ,te inteleg ca esti din acei fani ai lui kawa si unde celelate modele sant jalnice iar tu ai cel mai bun motor :crack: .Bafta si asfalt uscat si poate imi arati si mie unde am sustinut parte firmei suzuki. Multam :blbl: .Sau daca nu ai nimic de aratat(nici un citat) parerea mea sincera ,sa nu mai pui paie pe foc si sa vorbesti de dragul artei ,iar daca ai dreptate ,scuzele mele ,dar astept sa-mi arati unde am spus eu ca suzuki e cea mai cea :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

......la fel ai sa te eschivezi si tu ,dar vazand ce tip de motocicleta conduci te inteleg ca esti din acei fani ai lui kawa si unde celelate modele sant jalnice iar tu ai cel mai bun motor :D

:crack:

 

 

Din ciclul "Daca te bagi in tarite, te maninca porcii" :blbl:

Scuzati revenirea. :crack:

Editat de Taz
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Baieti, de ce nu mergeti voi in alta parte sa va rezolvati problemele personale? Topicul s-a numit "Kawasaki Zx 10R, Informatii utile, dar discutiile sunt mult prea personale si nu prea ofera nici o informatie utila.

Nu vad ce e util in afisarea proastei cresteri si spalatul rufelor murdare in public?

Poate ar trebui sa va educati putin din punct de vedere comportare umana civilizata.

Anumite posturi in acest forum arata de ce Romania nu poate progresa repede. Fiecare aici e extrem de destept, are cele mai bune informatii si ceea ce-i place lui trebuie sa placa tuturor, alfel toti ceilalti sunt dobitoci.

V-as recomanda sa vedeti cum se comporta alti motociclisti in forumuri din strainatate. Pentru cei care pot citi in engleza, germana, franceza ar fi interesant sa urmariti modul de comportare al oamenilor civilizati.

Pacat. Forumul acesta, cu foarte mici exceptii, nu face nici un serviciu imaginii motociclismului in Romania.

Ai perfecta dreptate, uite-te cum a inceput acest topic. Am postat cateva caracteristici date de un specilist neutru AKRAPOVIC am postat test facut de piloti neutrii ce nu au interes sa scoata o motocicleta in evidenta in fata celorlalte si toate astea avand si un suport de experienta, pentru ca din fericire o calaresc zilnic. Iar Silviu fara nici un fel de argument m-a contrazis. Constiinta nu m-a lasat sa trec nepasator peste nestiinta lui si am incercat sa explic in toate felurile, asa cum am stiut eu mai bine lucrurile. Acum regret ca am avut constiinta de care vorbesc pentru ca omului oricum nu-i intra in cap nimic iar topicul l-am stricat divagand de la subiect prin atacuri personale... Imi cer scuze si promit sa nu-i mai raspund sub nici o forma si sa aduc documentatii noi despre acest model atunci cand mai am ocazia...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ai perfecta dreptate, uite-te cum a inceput acest topic. Am postat cateva caracteristici date de un specilist neutru AKRAPOVIC am postat test facut de piloti neutrii ce nu au interes sa scoata o motocicleta in evidenta in fata celorlalte si toate astea avand si un suport de experienta, pentru ca din fericire o calaresc zilnic. Iar Silviu fara nici un fel de argument m-a contrazis. Constiinta nu m-a lasat sa trec nepasator peste nestiinta lui si am incercat sa explic in toate felurile, asa cum am stiut eu mai bine lucrurile. Acum regret ca am avut constiinta de care vorbesc pentru ca omului oricum nu-i intra in cap nimic iar topicul l-am stricat divagand de la subiect prin atacuri personale... Imi cer scuze si promit sa nu-i mai raspund sub nici o forma si sa aduc documentatii noi despre acest model atunci cand mai am ocazia...

Cuvinte de lauda am pentru toate modelele ,toti producatorii si-au luadat super-tare modelele lansate ,chiar si honda(pe care o hulesc multi ca e cea mai puturoasa ,dar nu stiu cati i-au atins limitele) este extrem de laudata. Dar EU nu am venit aici sa pun diverse articole din diverse reviste ca sa tin partea motocicletei x sau y ,desi DESPRE TOATE modelele sant cuvinte de lauda ,nu numai una e buna si celelalte proaste. NU am fost singurul care s-a sesizat ca faci o reclama foarte agresiva lui Kawasaki ,asa ca...Apropo ,spui ca fara NICI un fel de argument te-am contrazis:acum ii tin partea lui suzuki si spun ce se declara NEGRU PE ALB in cartea motocicletei...gsxr1000 are 178cp si 166kg ,iar zx10 are 175cp si 175kg. Deci nici asta nu e argument ,nu??....dar binenteles ,vino doar tu cu acele teste la roata ,la borcanelul cu frana, la oglinda si zi-mi ca Kawa e cea mai puternica ,nu?....doar stii ca sant foarte relative acele teste si cei de la Akra daca testeaza azi un zx si peste 2 zile il testeaza din nou ,are aceiasi putere?!...asa ca ma iau dupa ce DELCLARA "prostii" aia de producatori si nu dupa testele facute de nea gica in nu stiu ce "mare laborator" :crack: ,de parca cei de la Honda(sau oricare altul) nu ar putea sa dea rezultatele de putere de pe acel "mare laborator" DACA ar fi asa de exacte

 

 

 

MC ,mi-ai promis ca ai sa cauti si imi dai citatul unde l-am jignit pe ono ,vad ca de dat replica ai avut timp ,dar de facut ceea ce ai promis ,nu....EXACT CE ITI SPUNEAM CU ESCHIVATUL :crack:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Au trecut mai bine de 24 de ore de cand tot MINTI ca imi arati citatul acela....JALNIC

Esti setat pe ignore, nivelul tau intelectual este atat de jalnic incat nu pot face nici un efort in ceea ce te priveste. ramai cu cartile si revistele tale si persevereaza in prostia ta... Poate daca eram un nefericit ca tine sa nu pun mana pe nici o motocicleta de top eram si eu la fel sau poate nu... Ti-ai pus vreodata problema ca noi cei care avem si Honda 1000RR ZX 10 K5 R1 le-am pus o data la niste liniute? Cu siguranta nu... Acolo se vede ce motoreta este in fata si care este in spate iar cu revistele tale ne stergem la .... :crack:

 

Stiu ca am trezit frustrari maxime in tine asa ca nu voi mai continua dialogul cu tine cel putin pana cand nu ne vedem. Eu inca nu cred ca esti real.... Daca spun cuiva ce capacitati intelectuale ai nu ma crede.. Asa ca vreau sa vin la Buzau sa fiu atent sa dau mana cu tine si poate atunci am sa mai deschid gura intr-un dialog cu tine... pana atunci... esti redus rau de tot frate, practic esti terminat...

Editat de Mos Craciun
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Esti setat pe ignore, nivelul tau intelectual este atat de jalnic incat nu pot face nici un efort in ceea ce te priveste. ramai cu cartile si revistele tale si persevereaza in prostia ta... Poate daca eram un nefericit ca tine sa nu pun mana pe nici o motocicleta de top eram si eu la fel sau poate nu... Ti-ai pus vreodata problema ca noi cei care avem si Honda 1000RR ZX 10 K5 R1 le-am pus o data la niste liniute? Cu siguranta nu... Acolo se vede ce motoreta este in fata si care este in spate iar cu revistele tale ne stergem la .... :crack:

 

Stiu ca am trezit frustrari maxime in tine asa ca nu voi mai continua dialogul cu tine cel putin pana cand nu ne vedem. Eu inca nu cred ca esti real.... Daca spun cuiva ce capacitati intelectuale ai nu ma crede.. Asa ca vreau sa vin la Buzau sa fiu atent sa dau mana cu tine si poate atunci am sa mai deschid gura intr-un dialog cu tine... pana atunci... esti redus rau de tot frate, practic esti terminat...

 

E real dar a fost afectat de aviara....dimi te-ai facut de catavencu si aici...sa nu uiti sa tragi apa! :crack:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Stai linistit ca nu-mi dai tu sau MC de mancare :D .Santeti aceleasi 2 persoane(ma rog mai multe pe site-ul de "cursieri" :crack: ) ,care se baga INDIFERENT de ce spun si daca dau "buna ziua" trebuie sa comentati ,dar e bine atata timp cat nu se aduc jigniri :ok: .Desi pe forumul vostru ati dat-o in balarii cu jignirile ,iar mie imi stergeti toate posturile (raven in special) si lasati numai ce va convine ,chiar daca santeti si voi TOTAL OFF-TOPIC. Eu nici acolo si nici aici NU am jignit ,dar se pare ca e greu sa vb frumos in ziua de azi si imi place ce fel de oameni promovati pe site-ul vostru ,oameni care abia asteapta sa dea cu piciorul in carenele mele etc etc.Tipul asta il promovati si culmea lor nu le sterge nimeni nimic. Dar binenteles ca s-a zis in "gluma" ,nu?...jalnic

 

 

 

@MC daca m-ai setat pe ignore ,de unde mi-ai luat citatul? :blbl: . Inteleg ca m-ai "setat" pe ignore ,dar sustineai sus si tare ca imi arati unde am aruncat cu cacao in Ono...vad ca o dai in diverse ,ca de 2 zile tot imi spui ca imi arati unde am jignit ,dar mai bine sa te complaci in minciuni ,nu?

 

Ps:MC ,oricand esti binevenit la Buzau :crack:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pai ti-am dat citat unde l-ai jignit pe Onoriu, insa tu din prostie... nu ti-ai dat seama...insa acolo i-ai jignit pe toti nu numai pe Onoriu... Hai sa-ti explic ca poate nu intelegi. Ai zis ca nu ma dau cu crema (adica cu Pascota) ci ma dau cu unii mult mai slabi ca mine ca da bine la fani... Pai in afara de Denis, Iulian, Mistode, Onoriu, NKZ nu m-am mai dat cu nimeni care alearga la SBK. De aici se deduce LOGIC (nu este cazul tau) ca cei mai sus enumerati, sunt mult mai slabi decat mine... :crack: Nu mai exploda ca iti aruncam vorbe in gura tu le spui fara sa-ti dai seama...

 

Abia astept sa ajung la Buzau sa te cunosc mai de aproape, pentru ca eu inca nu cred ca esti adevarat... Cred ca esti un bot ca la Counterstrike care e setat sa spuna cuvinte random cu citate din reviste...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ai zis ca nu ma dau cu crema (adica cu Pascota) ci ma dau cu unii mult mai slabi ca mine ca da bine la fani...
De ce iti place sa -mi rastalmacesti cuvintele? :crack: .Era vorba ca ma PROVOCAI PE MINE SA MA DAU CU TINE PE TUNARI ,iar atunci ti-am recomandat sa te dai cu unii mai buni ,eu in nici un caz nedandu-ma cu tine ,dar dupa cum spuneam ,tie iti place sa rastalmacesti cuvintele. Nu stiu de ce vrei sa te dai cu unul care HABAR NU ARE DE ACEL CIRCUIT ,cand te poti da cu cineva care este MULT mai experimentat?? :crack: Ti-ai lamurit "dilema"?
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Admin

...De la inceput m-a frapat numarul de replici care au fost aici si curiozitatea m-a impins sa citesc tot ceea ce s-a scris.

M-am lamurit:va spalati rufele in public.Daca nu ati realizat inca va spun eu:ati devenit plictisitori!

Un sfat:opriti-va, va apropiati periculos de repede de clipa in care veti fi penibili!

Folositi PM-ul daca mai aveti ceva sa va spuneti si nu (mai) alungati posibilii cititori ai unui topic promitator la inceput!!

Sanatate la toti.

Luigi Vicol

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

De ce iti place sa -mi rastalmacesti cuvintele? :crack: .Era vorba ca ma PROVOCAI PE MINE SA MA DAU CU TINE PE TUNARI ,iar atunci ti-am recomandat sa te dai cu unii mai buni ,eu in nici un caz nedandu-ma cu tine ,dar dupa cum spuneam ,tie iti place sa rastalmacesti cuvintele. Nu stiu de ce vrei sa te dai cu unul care HABAR NU ARE DE ACEL CIRCUIT ,cand te poti da cu cineva care este MULT mai experimentat?? :crack: Ti-ai lamurit "dilema"?

Pentru ca tu erai ala cu GURA MARE si esti doar un gargarist... Daca erai bazat veneai si te dadeai cu mine, tu citesti doar din reviste si iti dai cu parerea...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pentru ca tu erai ala cu GURA MARE si esti doar un gargarist... Daca erai bazat veneai si te dadeai cu mine, tu citesti doar din reviste si iti dai cu parerea...

Tocmai ca eu am RECUNOSCUT ca NU sant bazat ,asa cum NU esti nici tu in fata altora :crack: .Vrei sa-ti spun public?....esti mai bun ca mine ,te incanta cu ceva ,te ajuta sa castigi campionatul ? :crack: :blbl: ...repet ,jenant daca te incanta ca ti-am spus ca esti mai bun ca mine si mai jenant ca incerci sa te masori cu unii sub nivelul tau ,dar se pare ca asta ti-e "nivelul" :D

 

 

@I.u.v-ai perfecta dreptate ,dar nu pot sta deoparte cand sant jignit :ok: ,nici tu nu ai sta ,dar imi cer scuze fata de ceilalti.NU ma incanta sa spal lucrurile in public ,dar daca as vorbi personal si fara sa vada si altii(cum este acest forum) in mod CERT vor exista MINCIUNI...asa ca ,sa vada toata lumea si sa traga concluziile necesare. Eu doar am fost impotriva acestei reclame super-agresive unde doar kawa era cea mai buna si restul erau jalnice ,atat :ok:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

CEVA UTIL pentru cei care ne iarta ca am ajuns la confruntari personale.

 

Din nou un test absolut neutru...

 

http://fullzx12r2001.free.fr/zx-10r%202006..._Tf1_032006.wmv

 

Tocmai ca eu am RECUNOSCUT ca NU sant bazat ,asa cum NU esti nici tu in fata altora :blbl: .Vrei sa-ti spun public?....esti mai bun ca mine ,te incanta cu ceva ,te ajuta sa castigi campionatul ? :crack: :D ...repet ,jenant daca te incanta ca ti-am spus ca esti mai bun ca mine si mai jenant ca incerci sa te masori cu unii sub nivelul tau ,dar se pare ca asta ti-e "nivelul" :ok:

@I.u.v-ai perfecta dreptate ,dar nu pot sta deoparte cand sant jignit :ok: ,nici tu nu ai sta ,dar imi cer scuze fata de ceilalti.NU ma incanta sa spal lucrurile in public ,dar daca as vorbi personal si fara sa vada si altii(cum este acest forum) in mod CERT vor exista MINCIUNI...asa ca ,sa vada toata lumea si sa traga concluziile necesare. Eu doar am fost impotriva acestei reclame super-agresive unde doar kawa era cea mai buna si restul erau jalnice ,atat :ok:

BAH TU ESTI PROST!!!! SA MOR, FAC TOT POSIBILUL SA NU TE JIGNESC DAR NU POT FRATE!!! A spus cineva ca celelalte sunt niste cacaturi? VEZI CUM IMI ARUNCI CUVINTE IN GURA!!! Daca eu aduc argumente referitoare la calitatiile un ZX 10 R, pentru ca in caz ca nu ai observat, este un topic dedicat acestui model, fac reclama agresiva???? ESTI (cuvant urat) FRATE SA MOR... IARTA-MA DAR NU MA POT ABTINE... IN AFARA DE FAPTUL CA NU AI NICI UN ARGUMENT PE NICI O DISCUTIE NICI MACAR NU TII MINTE CE TI SE SPUNE!!!! ESTI CHIAR VARZA!!! Nu mai pun la socoteala ca tu vorbesti fara sa te fi urcat pe el macar o singura data... Dar in schimb esti cel care are cea mai mare gura, nu crezi ca ar fi mai normal sa vorbeasca cei care au K5 sau 1000RR nu un varzar care nu stie sa faca trei viraje consecutive?

 

PS: Iar l-ai jignit pe Onoriu, eu ma dau cu el foarte des pe circuit... De ce spui ca este sub nivelul meu? In cel mai rau caz este cel putin de nivelul meu... Dar la cat esti de :crack: cu siguranta nu-ti dai seama cand jignesti o gramada de oameni. Pe scurt, pentru tine, in afara de Pascota i-ai facut pe toti incepatori si situati mult sub nivelul meu iar dupa ce ca nu este adevarat mai esti si IDIOT si vorbesti ca si cand ai fi fost acolo impreuna cu noi si ai vazut tot ce se intampla... NU ITI CER DECAT ATAT!!! VORBESTE CEEA CE STII NU CEEA CE AI AUZIT!!! EU, daca esti un pic atent asta fac. Daca as face ca tine, nu m-ar mira sa ma jigneasca lumea pentru ca as da dovada de lipsa crunta de respect in fata lor...

 

Am spus ca vreau sa ne cunoastem? M-am razgandit, eu te placeam doar prin prizma lui Onoriu, care sa mor, acum nu mai inteleg cum poate discuta cu tine.... Esti la 10 m sub nivelul marii frate si ce este mai rau este ca nici macar nu vrei sa iesi de acolo....

 

PS: Inca o data imi cer scuze ca te am jignit insa sa mor, m-ai CLACK-at, recunosc ca esti singurul om care a reusit performanta asta, eu fiind o persoana foarte calma si care las prostii in treaba lor, insa privindu-te prin prisma prietenului lui Onoriu am avut pretentii de la tine si n-am suportat gandul ca poti fi atat de idiot...

 

Acum continua cu ineptiile tale, ca si cand nu am spus nimic...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pe scurt, pentru tine, in afara de Pascota i-ai facut pe toti incepatori si situati mult sub nivelul meu iar dupa ce ca nu este adevarat mai esti si IDIOT si vorbesti ca si cand ai fi fost acolo impreuna cu noi si ai vazut tot ce se intampla... NU ITI CER DECAT ATAT!!! VORBESTE CEEA CE STII NU CEEA CE AI AUZIT!!!
Tocmai ,ca AM FOST PREZENT la intrecerea dintre tine si Pascota si dupa cum am mai spus ,am stat chiar langa unul din mecanicii(sau prietenii lui) si am auzit ce se discuta si am vazut cu ochii mei cursa ,asa ca... :crack: :crack:

 

La celelalte "replici" nu are rost sa-ti raspund pt ca ,continui in jigniri iar mie nu imi face cinste acest dialog :blbl: :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Tocmai ,ca AM FOST PREZENT la intrecerea dintre tine si Pascota si dupa cum am mai spus ,am stat chiar langa unul din mecanicii(sau prietenii lui) si am auzit ce se discuta si am vazut cu ochii mei cursa ,asa ca... :crack: :crack:

 

La celelalte "replici" nu are rost sa-ti raspund pt ca ,continui in jigniri iar mie nu imi face cinste acest dialog :blbl: :D

Nu contenesti sa ma uimesti frate... AM SPUS EU CA NU AI FOST ACOLO ATUNCI CAND M-AM DAT CU PASCOTA? Am zis ca nu ai fost cu noi (CEILALTI care mergem pe TUNARI) si vorbesti din AUZITE!!! (iti aduci aminte cand imi spuneai ca dorm pe Tunari, cand tu nici macar nu m-ai vazut acolo de cate ori am-am datt sau ai vazut cat de mult sau de putin se dau ceilalti, dar iarasi vorbesti din auzite ca un .........!!!!)

 

Fa-ne tuturor un bine si sinucide-te.... Esti foarte periculos pentru rasa umana, cand ma gandesc ca tu te poti reproduce ma apuca groaza.....

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Cei care au mai ramas pe afara, puteti discuta cu mine pentru o oferta, repet, irezistibila sa va incalt cu o motoreta adevarata Dupa ce aveti un ZX 10 puteti rade si voi de ceilalti pana atunci ....
Asta e DOAR UN CITAT din multele puse de tine. Vezi ca eu nu vorbesc si nu iti pun vorbe in gura cum pui tu?...eu iti aduc CITAT DIN CE AI SPUS TU CU GURITA TA .Din acel citat ,oare ce se deduce?!....dar binenteles ,ca ai zis in gluma ,iar noi ceilalti santem niste prosti ca nu ne dam seama ,nu?...deci ,chiar nu iti dai seama ca MINTI? Repet e DOAR UN CITAT ,mai sunt :ok:
BAH TU ESTI PROST!!!! SA MOR, FAC TOT POSIBILUL SA NU TE JIGNESC DAR NU POT FRATE!!! A spus cineva ca celelalte sunt niste cacaturi? VEZI CUM IMI ARUNCI CUVINTE IN GURA!!! Daca eu aduc argumente referitoare la calitatiile un ZX 10 R, pentru ca in caz ca nu ai observat, este un topic dedicat acestui model, fac reclama agresiva????
Sper ca-ti recunosti citatul ,nu?...si nu te mai obosi sa-mi spui de "glumele" tale :P .Cine mai vrea sa mai caute ca mai sant "n" citate(de pe sbz luate) ,dar binenteles ca sant "glume" ,iar noi nu ne dam seama :ok:

 

 

Ps: :crack: :crack: :blbl:

 

Am zis ca nu ai fost cu noi (CEILALTI care mergem pe TUNARI) si vorbesti din AUZITE!!! (iti aduci aminte cand imi spuneai ca dorm pe Tunari, cand tu nici macar nu m-ai vazut acolo de cate ori am-am datt sau ai vazut cat de mult sau de putin se dau ceilalti, dar iarasi vorbesti din auzite ca un .........!!!!)
Pe tunari am venit de 2 sau 3 ori si de FIECARE DATA erai acolo. Pe ceilalti nu i-am vazut de fiecare data ,dar pe tine de putinele ori care am fost acolo ,erai PREZENT 100% ,asa ca pot spune ca dormi pe acel circuit :D

 

Ps: :ok: :ok:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

DIMI, imi intaresti cu fiecare post parerea mea despre tine. Chiar esti ..... terminat, deja PROST suna bine.... FRATE, nici nu stiu ce sa mai zic. Ideea este urmatoarea, nu mai vorbi la plural ca jignesti oamenii de pe aici.... Crede-ma ca cine este destupat la cap macar cat un copil de clasa intai a prins gluma si o interpreteaza ca atare...

 

Ma surprind din nou dialogand cu tine si nu inteleg de ce... probabil m-a prins acest dialog cum m-a prins si o emisiune de pe MTV in care unul nu facea nimic... timp de 30 de minute si nu puteam sa cred ca exista o emisiune atat de penibila si cretina. Penibila si cretina m-a facut sa stau 30 de minute lipit de televizor, cred ca si in cazul tau este vorba de aceiasi situatie...

 

Daca ai fost de 2 ori pe circuit si eu am fost acolo inseamna ca ai fost in week-end :crack: Tocmai ce spuneam, in fiecare week-end cand era frumos faceam 2 3 ture alteori si mai multe... Dar ca sa sustii ca eu ma dau cel mai mult acolo ar trebui sa fi in fiecare zi pe tunari si sa vezi cu ochii tai... Gresesc? Abia atunci ai sa poti trage concluzia pe care ai tras-o, asa cum te caracterizeaza, din auzite!!!

 

PPS: Ma intorc iar la subiectul cu citatele pentru ca nu-mi revin, recunosc perfect ceea ce am scris, dar ma intreb cat de idiot sa fi sa nu-ti dai seama frate de o gluma care nu are nici urma de subtilitate... este pe fata.... si totusi existi. Sa mor, mi-ai tras un semnal de alarma si ma gandesc ca nu esti singurul... Si asa ca mai bine tac si mai astept vreo 3, 4 ani pana mai cresti.... si atunci poate o sa radem impreuna...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...