Sari la conținut

Planuri De Excursii...iesiri Organizate...plimbari De Duminica


GIV 32
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 2,5k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

...Maine pe unde?...

 

 

Helo all.

Duminica - 25 Sept, ora 12, intalnirea pe mobre la Petron Mikalaka. Destinatia Savarsin, poate chiar Deva. Este bine venit oricine la plimbare. Va asteptam, ca nu se stie cand se termina sezonul si am zis sa profitam pana se poate...

 

Salutare tuturor.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Helo all.

Duminica - 25 Sept, ora 12, intalnirea pe mobre la Petron Mikalaka. Destinatia Savarsin, poate chiar Deva. Este bine venit oricine la plimbare. Va asteptam, ca nu se stie cand se termina sezonul si am zis sa profitam pana se poate...

 

Salutare tuturor.

...No ashe.. :michael:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

O fi fost pe jos ...de are febra.. :D

O fi luat gripă, de are febră :rolleyes:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

A nu se confunda aroganta cu delimitarea, mai ales ca tu esti de vina laugh.gif

Daca nu fac o iesire de minim 500 km nici nu ma obosesc sa ies din oras

 

ba delimitatule,,,,,niciodata nu te-ai plans ca fac ture prea lungi......ce yo-s de vina ca duminica am facut 803 km ???....fascisti care fabrica BMW.....yo numa am tzanut de ghidon si m-am aplecat stanga dreapta

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

O fi fost pe jos ...de are febra.. :D

 

 

:crack: :crack: :crack:

 

Lauda-te ca ai fost in Cehia...nu cred c te-a intrebat cineva:)

 

Salutare all.

 

Mai tinere, nu fi rau la tine!, sau doar acestea sunt conversatiile pe care la purtati....sau nu sti cum sa-l inviti la o :cheers:

Asfalt uscat, ...pana se poate .Ciao, ciao.

Editat de Gaby K77
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ar fi fost mai util daca ii scriai asta pe PM

Nu de alta, dar nu cred ca e un topic de injurii si atacuri la persoana

Sau este?

 

 

NICHOLAUS..............NU FI JUSTITIAR YO TE-AM INVATZAT SA TE DOARA-N P,,,, DE LOOSERI/////DECI UNDE POOLA IESIM PESTE 500 KM ,,,,DUMINICA/

 

NICHOLAUS..............NU FI JUSTITIAR YO TE-AM INVATZAT SA TE DOARA-N P,,,, DE LOOSERI/////DECI UNDE POOLA IESIM PESTE 500 KM ,,,,DUMINICA/

 

 

COMPLETARE................LABARII CARE SE INCOARDA PE SITE,,,SI CARE SUNT MUCLES FACE TO FACE ASA CUM M-AM CONVINS DE NENUMARATE ORI ....AR FII BINE SA O FACA LIVE,,,,,,,RESTUL ESTTE POEZIE............

 

Una mica !... o parte din poze restu le gasiti pe FEISBUC !

post-47525-0-39512100-1316985845_thumb.jpgpost-47525-0-87138400-1316985776_thumb.jpgpost-47525-0-59367900-1316985737_thumb.jpgpost-47525-0-42696000-1316985678_thumb.jpgpost-47525-0-26647400-1316985666_thumb.jpgpost-47525-0-02720100-1316985644_thumb.jpgpost-47525-0-86437200-1316985584_thumb.jpgpost-47525-0-58520200-1316985522_thumb.jpgpost-47525-0-63110800-1316985487_thumb.jpgpost-47525-0-67969000-1316985935_thumb.jpg

P.S CULCAT ! :crack:

 

 

Nu esti asa de idiot precum vorbeste lumea, esti mult mai idiot :wave:

 

PUSTIU ....CRED CA AI UN ANUS FT STAINLESS STELL.........DIN MOMENT CE TZO TRAG ASTIA FOREVER

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ar fi fost mai util daca ii scriai asta pe PM

Nu de alta, dar nu cred ca e un topic de injurii si atacuri la persoana

Sau este?

Da-i paci...atata scoala are...ce sa-i faci...asta e...incet incet va ramane singur in "lumea lui"

 

 

PUSTIU ....CRED CA AI UN ANUS FT STAINLESS STELL.........DIN MOMENT CE TZO TRAG ASTIA FOREVER

 

 

Te referi la care? "pustiu"

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

NICHOLAUS..............NU FI JUSTITIAR YO TE-AM INVATZAT SA TE DOARA-N P,,,, DE LOOSERI/////DECI UNDE POOLA IESIM PESTE 500 KM ,,,,DUMINICA/

Astia nu mai sunt looseri, se incadeaza in alta categorie, dar ma abtin ca sa nu le ridic mingea la fileu

Si ca sa iti raspund la intrebare, mai vreau la Muntele Mic

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salutare. Pentru cei care nu vor sta la ceaun weekendul acesta:P...propun o iesire la Arieseni la Ghetarul...nu am apucat sa ma duc anul acesta si daca vremea se strica nu se mai poate urca:(...eventual alta destinatie daca nu va palce la frig...dar vreau ceva "barlog" pestera:D:D:D

 

Putem merge de sambata cu somn la o cabana...25-30 ron de caciula. Ce ziceti?:D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...

vineri eu cu micutu dam o tura pana in Szeged, bem un suc, mancam , ne plimbam ..etc... cine mai vine la 12 la petrom (vis-a-vis de strandul Bidi aka Baile Naimon :lol: ) :bandit: :smoke:

Editat de paul89
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

vineri eu cu micutu dam o tura pana in Szeged, bem un suc, mancam , ne plimbam ..etc... cine mai vine la 12 la petrom (vis-a-vis de strandul Bidi aka Baile Naimon :lol: ) :bandit: :smoke:

 

Mai, mai asteapta pana saptamana viitoare, ca trebuie sa am duc sa-mi fac revizia la motor, si mnah. sa ne plimbam impreuna prin szeged :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...

vai de mama ei :disappointed: ...cat de aglomerata e

bine era inainte de "marea asfaltare"...si doamne ar da sa tina "romaneste" :wink:

 

agree with that!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...