Sari la conținut

Planuri De Excursii...iesiri Organizate...plimbari De Duminica


GIV 32
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 2,5k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Pai ar fii fain duminica viitoare (15 ianuarie) pe la ora 11, sa ne adunam la UTA. Am postat si pe Timisoara, poate reusim sa o facem la fel de fain ca si acum 2 ani, vremea fiind destul de asemanatoare.

 

?nimic?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

la inceputul lunii iulie plec 2 capre din oradea in grecia (prin arad - timisoara), zona paralia, daca sunt doritori sa ma anunte pt detalii traseu, pret cazare sau idei.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

la inceputul lunii iulie plec 2 capre din oradea in grecia (prin arad - timisoara), zona paralia, daca sunt doritori sa ma anunte pt detalii traseu, pret cazare sau idei.

 

Interesanta vacanta asta. Mergeti intr-un singur loc sau va mutati zilnic dintr-un loc in altul? Sau va cazati intr-un loc si faceti iesiri? Cazare hotel sau? Cate zile...cam cati km...cam asta ar fi cel mai interesant. Eventual un buget minim. Danke:)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Interesanta vacanta asta. Mergeti intr-un singur loc sau va mutati zilnic dintr-un loc in altul? Sau va cazati intr-un loc si faceti iesiri? Cazare hotel sau? Cate zile...cam cati km...cam asta ar fi cel mai interesant. Eventual un buget minim. Danke:)

 

Ne cazam intr-un loc, apartament, (studio - are bucatarie, tot ce ai nevoie), si pe urma vizitam locurile din imprejur, kilometri de la oradea is cam 1100 depinde pe ce ruta o luam, dar cel mai sigur e prin serbia si macedonia, in studioul respectiv am mai fost de 2 ori, are piscina, abc in apropiere, deci noua ne place, e prima data cand mergem cu moto, dar dupa cateva calcule, aparent iesim mai ieftin sa vizitam cu moto meleagurile din paralia. noi am rezervat deja 2 studiouri, pana in 1 martie este valabil early booking, si am platit 130 de euro, pt 7 nopti (sambata pe la ora 12 cazare - pana sambata urmatoare la ora 9-10 check-out ul) pun si un link cu vila respectiva sa vedeti cum sunt preturile si cum arata... in mod sigur si la voi gasiti agentii care au in oferta lor aceste sejururi http://www.atlantistravel.ro/turism-extern/Paralia-Grecia-c260/Vila-Crystal-Aura-Paralia-221

 

.... am uitat sa mentionez ca am rezervat din data de 6 iulie....

Editat de Norbyke
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...

Pai mas cam baga.sti ceva de cazare?mai sant locuri?

 

Mai sunt 3 camere cu cate 3 locuri pret de pers 25 de lei, gasiti nr de tel si info mai multe pe topicul dedicat intrunirii.

Noi suntem deja 5 care mergem :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

sincer am tot cautat dar nu dau de nici un nr de tel.ma poti ajuta tu te rog?

 

Pretul la cazare va fi la fel ca si anul trecut , mancarea si bautura sesizabil mai ieftine.

 

 

 

- 25 lei / pat / noapte

 

- mic dejun 6 lei (oua, cascaval ,sunca)

 

- ciorbe - 6 lei (cu detoate smantana , ardei , paine)

 

- pranz max 12 lei (cu salata , paine)

 

- cina 6 lei

 

- berile 3,4,5 lei

 

- cafea 2 lei

 

 

 

 

Pentru rezervari sunati la: 0723299485 - Tibi

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...

Salut...daca aveti chef am putea merge 4 cu masina...si o zi putem "fugi" pana la straja la ski:)...asa e impacata si capra si varza...vreti careva?

 

Ms,

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 1 month later...

Ca sa fie proaspata discutia purtata la Moto Joi:

Ce ziceti Duminica 18.03.2012 sa facem o iesire "inaugurala" pentru noul sezon pana in Bai la Lipova? Am putea sa luam cu noi ceva carne, carnati, cartofi, etc...sau dupa gustul fiecaruia poate si o "ciorba de burta" la caserola:P ; luam cu noi o paturita, facem un foc, bem o bere fara alcool sau un suc, ne mai povestim si apoi ne intoarcem acasa. Vremea se anunta buna (pana la 19 grade), cu soare si fara nori...asa ca haideti sa iesim la plimbarica.

Daca mai sunt si alte idei, veniti cu propuneri.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

 

Daca mai sunt si alte idei, veniti cu propuneri.

Si Sambata? :rolleyes:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ca sa fie proaspata discutia purtata la Moto Joi:

Ce ziceti Duminica 18.03.2012 sa facem o iesire "inaugurala" pentru noul sezon pana in Bai la Lipova? Am putea sa luam cu noi ceva carne, carnati, cartofi, etc...sau dupa gustul fiecaruia poate si o "ciorba de burta" la caserola:P ; luam cu noi o paturita, facem un foc, bem o bere fara alcool sau un suc, ne mai povestim si apoi ne intoarcem acasa. Vremea se anunta buna (pana la 19 grade), cu soare si fara nori...asa ca haideti sa iesim la plimbarica.

Daca mai sunt si alte idei, veniti cu propuneri.

 

..Nu vreti duminica pe valea cladovei la un gratar? am vb si cu Sorin din Timi , vin si ei cativa cu noi.Ne intalnim in fata la Bila pe la 1 ..

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...