Sari la conținut

Planuri De Excursii...iesiri Organizate...plimbari De Duminica


GIV 32
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 2,5k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

era bine poza... doar e in oglinda!

Toată lumea stie asta... si Korben :rolleyes: Dar păcat că lipseste simțul umorului la tot mai multă lume.

 

PS: Nu luați totul aÂşa in serios. Uitați-vă de două ori, poate ceea ce vedeți/citiți are un sens umoristic :bigstar: (asta am zis asa la modul general)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 1 month later...

Care v-ati trezit mah? Hai mai repede, ca azi iarasi o sa ploua, sa bagam o tura.Eu ma duc sa manc ceva si cam intr-o ora merg sa-mi scot vaca la plimbare.Facem un drum pana la Savarsin si ne intoarcem.Kato nu vine pt ca lucreaza azi, Florian nu stiu daca se trezeste, am vazut ca a fost la ceva chef azi noapte dar tot mai sunt o gramada care nu stau cu mobrele la naftalina.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

pentru cei care s-au saturat de asfalt va invit maine la o Pecica. Eu unul cel mai probabil o iau prin padure pana acolo, sa tzopai putin pe pista de cross. Tot ce are 2 roti, un ghidon si un motoras e binevenit... am auzit ca s-au dat si cu piaggio pe acolo :laugh:

plecarea e pe la ora 3, stam vreo 1-2 ore pana ne rupem vre-un plastic sau un os si dupa aia acasa

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

pentru cei care s-au saturat de asfalt va invit maine la o Pecica. Eu unul cel mai probabil o iau prin padure pana acolo, sa tzopai putin pe pista de cross. Tot ce are 2 roti, un ghidon si un motoras e binevenit... am auzit ca s-au dat si cu piaggio pe acolo :laugh:

plecarea e pe la ora 3, stam vreo 1-2 ore pana ne rupem vre-un plastic sau un os si dupa aia acasa

 

Daca vrei pe sambata facem o iesire la pecica da un semn 0755782042

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Minte ca nu lucreaza, el se bate cu pumnu in piept ca sambata si duminica nu lucreaza ;)

Cred ca ar trebui sa te rectifici. Ce faceam eu cand voi ati venit din tura de la Savarsin, Duminica? Oare cine te pune pe tine purtatorul meu de cuvant in toate cele? Poate ar trebui sa-ti vezi de oalele tale si sa nu dai replici in locul meu.

Editat de kato_arad
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 4 weeks later...

Pai ar fii fain duminica viitoare (15 ianuarie) pe la ora 11, sa ne adunam la UTA. Am postat si pe Timisoara, poate reusim sa o facem la fel de fain ca si acum 2 ani, vremea fiind destul de asemanatoare.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pai ar fii fain duminica viitoare (15 ianuarie) pe la ora 11, sa ne adunam la UTA. Am postat si pe Timisoara, poate reusim sa o facem la fel de fain ca si acum 2 ani, vremea fiind destul de asemanatoare.

 

 

ne vedem!!!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...