Sari la conținut

Cine Imi Spune Si Mie Cum Sa Dau Kilometrajul Inapoi?


Heb0
 Share

Postări Recomandate

@hebo ei ei, nu prea recomand sa faci asa ceva,

1 ca e caz penal...

2 sa nu iei cineva tzeapa si apoi tu sa te gasesti cu casa in foc, sau vanat de mafie

:D

 

Nu v-ati gandit ca poate vrea sa il dea prietenei cadou de 8 Martie si nu vrea sa stie ea pe unde a umblat cu el. Kilometrajul asta toti avem probleme cu el. :cheers:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nu v-ati gandit ca poate vrea sa il dea prietenei cadou de 8 Martie si nu vrea sa stie ea pe unde a umblat cu el. Kilometrajul asta toti avem probleme cu el. :baldy:

 

NU AVEM NICI O PROBLEMA CU KILOMETRAJUL!!! :D

 

in cel mai rau caz, poate fi un element important: IA UITE CATZI KM AM FACUT EU ANUL ASTA!!! :cheers:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Incepe sa semene cu "cine imi vinde si mie acte pentru un motor furat?"

 

Unele intrebari chiar nu-si au rostul. La fel de bine poti sa intrebi cine cunoaste arta spartului de locuinte si doreste sa o impartaseasca cu noi toti. Pana la urma tot caz penal e...

 

Ry.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Incepe sa semene cu "cine imi vinde si mie acte pentru un motor furat?"

 

Unele intrebari chiar nu-si au rostul. La fel de bine poti sa intrebi cine cunoaste arta spartului de locuinte si doreste sa o impartaseasca cu noi toti. Pana la urma tot caz penal e...

 

Ry.

:cheers: :baldy: sorry nu ma-m gandit. :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

nu stiam ca e deja caz penal. :cheers: astept sa fiu bagat la parnaie, ca la masina am pus indicator de kilometraj in mile pt ca am schimbat motorul si grupul si cel vechi de la V8 indica acum balarii. cel cu mile are mai putin pe ceas :baldy: .

 

da' iau multi ani? poate intru la cumul de infractiuni ca si la M am vreo 10500 pe ceas, dupa 52 de ani. daca e manarit?! :D

 

on topic: lasa-l naibii asa, nici dreq nu se mai ia dupa ala cand vinzi un vehicul !!!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...