Sari la conținut

Discutii Generale


Postări Recomandate

  • Răspunsuri 1k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

A fost o gluma! Nu exista taxa la motocicletele importate din UE. Si nu o sa se introduca taxa de inmatriculare (a.k.a. de mediu) atata vreme cat mai e Tariceanu la carma, mancal-ar cainii!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

A fost o gluma! Nu exista taxa la motocicletele importate din UE. Si nu o sa se introduca taxa de inmatriculare (a.k.a. de mediu) atata vreme cat mai e Tariceanu la carma, mancal-ar cainii!

Daca ar introduce taxa de mediu la motociclete , Tariceanu nu ar mai vinde niciun Harley la cat polueaza.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Daca ar introduce taxa de mediu la motociclete , Tariceanu nu ar mai vinde niciun Harley la cat polueaza.

 

Very goooooooooood point! El e presedinte APIA dar cand vine vorba de motociclism, e doar motociclist nu oar'ce persoana importanta! Da-l in plm de sclavete. Hai sa traim si sa fim sanatosi! Asfalt uscat all!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

BA COAEEE TE`NNEBUNESC !!!

 

TI-A ACORDAT LUMEA O SANSA! NU MAI SUFERI ATAT ! AI FACUT TOPIC ... ZICEAI CA TE SCHIMBI CA PLM ...

 

HAI PA IGNORE AUZI! PAI BESHI IN PLM CA FACI DE RAS MOTOCICLISTII DE TIMISOARA ...

 

VEZI IN PLM CA EXISTA WWW.GOOGLE.RO

 

Mama ba frate am inceput sa o iau razna...

 

M-a ofticat tupeu` ...

 

Sorry 4 my dirty language :rusinica:

Editat de t.H.u.G.
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Voi "motociclisti" din gategoria 125va-ti nascut invatati???

hai pa ignore.

 

Si tu esti om bah jur ...

 

 

Trebuie frate facultate sa stii sa cauti pe Google ! ! !

 

Si parca ziceai pe ceva topic ca tu iti iei stiu eu ce de 125cc ? Gata , s`a dus clasa ?

 

Bai tata mai bine uita de forumu asta , k te stiu eu k de gura esti bun , da numa perle scoti pe gura mai .

 

Avocatule :banana: :kali: :rolleyes:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

penis=))=))=)) mor de ras fratilor....nu mai pot...ma prapadesc pe jos de ras......PENIS=))=))=))=))denis=penis..........

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Cam cat e un Aprilia Rs 50cc in italia?? adica cat costa unu sh ?

Bai Bendix tu chiar crezi ca se merita sa iti aduci o giubra care aici costa pana in 1000 de euro?

Transportul unei motorete-scuter-suvenir-creier nou, sub 200 euro nu ai sa gasesti,deci ce afacere ai facut?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Bai Bendix tu chiar crezi ca se merita sa iti aduci o giubra care aici costa pana in 1000 de euro?

Transportul unei motorete-scuter-suvenir-creier nou, sub 200 euro nu ai sa gasesti,deci ce afacere ai facut?

 

Pai am un preten care poate sa imi aduca,pana in data de 11.05.2008 sta in italia :| dupaia vine din nou in Lugoj.

Daca gasesc pana in 11 una k-lumea daca nu :laugh:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

salutare.am si eu o intrebare.....pentru ca nu am facut inca R.A.R-ul din diverse motive.....sa zicem ca azi ma duc ii fac R.A.R-ul numerel rosii ti le dau imediat?sau trebuie sa te duci cu acel dosar pentru inmatriculare?zic asta pentru ca cineva mia zis ca ii faci rar-ul azi a2a zi te cheama ca sa iti iei cartea aceea de la ei si apoi iti dau numerele rosii blah blah blah....nu ma prea pricep mai ales ca asta e prima mea inmatriculare:D ast niste rasp MERSI

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ca sa iei numere rosii nu iti trebe RAR iti trebe doar asigurare. Te duci la politie la inmatriculari dupa ce ai facut asigurare si te interesezi unde trebuie sa platesti taxele , apoi faci cerere si iti dau numerele .

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

mersi:D:D:D...sper sa termin odata toata treaba cu R.A.R.-ul ca mam saturat sa stau pe tusa...~X( aaa si inca ceva...daca eu am luat numerele provizorii si termin si treaba cu R.A.R-ul mai pot cirucla cu ele pana mi la iau pe cele negre?:Dsau cum vine? sper ca nu va plictisesc.............salutari cu farul si asfalt uscat....

Editat de Tomek
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

mersi:D:D:D...sper sa termin odata toata treaba cu R.A.R.-ul ca mam saturat sa stau pe tusa...~X( aaa si inca ceva...daca eu am luat numerele provizorii si termin si treaba cu R.A.R-ul mai pot cirucla cu ele pana mi la iau pe cele negre?:Dsau cum vine? sper ca nu va plictisesc.............salutari cu farul si asfalt uscat....

Nr rosii sunt valabile 1 luna daca nu ma insel si nu se dau decat o singura data unui autovehicul,deci daca a mai avut nr. rosii si inainte nu o sa iti dea nimeni numere provizorii.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...