Sari la conținut

Discutii Generale


Postări Recomandate

  • Răspunsuri 1k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Multumesc pentru insanatosirea grabnica urata :D ! De la incident mai resimt doar mana si genunchiul,in rest e ok!

Azi am rezolvat si cu asigurarea CASCO. Am trecut si pe la service,mi-au schimbat semnalul ,oglinda ,scarita asa ca mai pot sa o folosesc daca va mai fii vreme buna!

Se pare ca e mult de lucru la ea...e stramba cu totul ;) :D !

Noi sa fim sanatosi ca restul vine de la sine! :baldy: :P

Bine ba baiatule asa te vreau.......ce repede s-au descurcat baietii de la UM......

Sa iti dau oglinda:))

Furiosule pe noi nu ne inviti??

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator Andr3y

oglinda e la mine :P , vii miercuri la arc sa ti-o dau inapoi? daca nu o foloesti sa o ai amintire totusi :D

 

poate mi-o da mie daca nu o foloseste :baldy: cat iti dau pe ea sorine ? :D bine ca ti-ai revenit ;)

 

si la sfarsit o poza cu un prieten de al meu care frecventeaza cursele ilegale de masini..si cu noile achizitii ale politiei RUTIERE

post-11412-1160165144_thumb.jpg

Editat de Andr3y
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator Andr3y

nu ma nu va invit pt clipacea ... andrei ce ma esti ku mila pe aici sa ceri oglinzi sparte? vrei sa faci upgrade la rs =)))))))) ;)

 

(cuvant jignitor),imi trebuie doar sticla ca am 2 oglinzi ca ale lui,una nu are sticla si daca imi da sorin oglinda contra cost evident imi pun si eu oglinzi 2004...milogule :D fiti-ar minsku al drq :lol: :baldy: :D :P :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator Andr3y

da da....cand ii ziceamc a e epava......ca e praf nu ma credea....zicea ca sunt eu nebbun...na dovada

 

tu nu te mai baga in seama aiurea cu noi :baldy: ca momentan nu esti cunoscator nu ai permis nu ai experienta nu ai muschi :P

 

oglinzile sunt la fel minskuletzzz ,din 2000 pana in 2006 si continua... ;) :D

Editat de Andr3y
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

oglinda se taie la geamgiu si oglinda lui e 2006 nu 2004 si minsku meu e mai bun ca epava ta :baldy: o pot confirma toti care ne cunosc ;) :D

 

tu sti mah..ca u esti zeu

baaaah..e rs nu e minsk...oglinda aia e si ea speciala...nu e ca aia d la tine din casa in care te uiti u sa vezi dak ti-a mai crescut parul sau nu=))))))

OBIECTELE DIN OGLINDA SUNT MAI APROAPE DECAT PAR..crie si la dacie pe oglinzi

 

bah da chiar...dak vreau si eo sa imi pun niste oglinzi de rs pe cbr..ca tot nu am oglinzi...s-ar potrivi???bineintzeles cu nijte adjustari

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Si eu credeam ca e rupta! Ma, tocmai cand ma gandeam sa o pun in vitrina...dar hai ca ti-o dau,ce dreaq sa fac cu ea?? am una noua acu ;) !

Tazzy tot ce se poate in privinta cadrului din pacate,ca este deplasata cam rau, inca nu stiu exact dar sper sa nu fie prea stramb! :baldy:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator Andr3y

Si eu credeam ca e rupta! Ma, tocmai cand ma gandeam sa o pun in vitrina...dar hai ca ti-o dau,ce dreaq sa fac cu ea?? am una noua acu :D !

Tazzy tot ce se poate in privinta cadrului din pacate,ca este deplasata cam rau, inca nu stiu exact dar sper sa nu fie prea stramb! ;)

 

ms sorine :D sa imi zici ce sau cat ma costa :baldy: si oglinda nu are nimik,doar sistemul de prindere este rupt :D asa se intampla la toate rs`urile cand cade oglinda :P

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

pai........legal daca te prinde.....si gaboru vrea sa te arda...iti face dosar penal...iti anuleaza permisu.....si iti da o amenda penala....daca nu ai antecedente penale....sau iti da cu suspendare in cel mai rau caz

in cel mai bun caz...gaborii nu prea ii interesaza...si daca e ceva o ezolvi cu o "mica"atentie la nenea garcea

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator Andr3y

nu uitati ca inca e la mine, poate ma supar si pun (alt) afis pe motor ca vand oglinda de rs ;) :D :P

 

 

vezi ce faci cu ea ca te alerg miercuri la arc.... :D

pai........legal daca te prinde.....si gaboru vrea sa te arda...iti face dosar penal...iti anuleaza permisu.....si iti da o amenda penala....daca nu ai antecedente penale....sau iti da cu suspendare in cel mai rau caz

in cel mai bun caz...gaborii nu prea ii interesaza...si daca e ceva o ezolvi cu o "mica"atentie la nenea garcea

 

si gaborii se uita in primul rand la kw,asa s-au uitat si la mine si la cosmin de fiecare data cand=ne-au oprit..aproximativ de 6-7 ori(umblam numai in gasca),ca ei gandesc : ce pusti coditi au 16 ani si au motoare,inseamna ca au bani,ia sa ii ard eu pe astia" si sa stii ca nu mai merge cu o mika atentie...iti da 2-3 ani pt dare de mita....sa va iasa din cap vorbele astea :baldy:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator Andr3y

am inteles ca poti limita motorul la U.M. ,eu iti dau o hartie prin care demonstrezi ca ai 11kw

daca ai 22kw in talon si o hartie prin care demonstrezi ca ai 11 kw politia mai are ce sati faca?

 

tot iti face,pe ei nu ii intereseaza,ei vor sa vada in talon ;) nu riscati degeaba,daca chiar vrei sa il limitezi,dute la unitez si scoate-i power valve,dute la rar sa ti-o omologheze,si dupa aia la united iar sa il pui la loc :baldy:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator <-BlacK_Killer->

tot iti face,pe ei nu ii intereseaza,ei vor sa vada in talon :D nu riscati degeaba,daca chiar vrei sa il limitezi,dute la unitez si scoate-i power valve,dute la rar sa ti-o omologheze,si dupa aia la united iar sa il pui la loc ;)

power valva se poate decupla foarte usor , are doar o mufa pe care o scoti cand te duci la rar si o pui la loc apoi :baldy:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...