Sari la conținut

Accident Baba Novac


gabriel2009
 Share

Postări Recomandate

@ dimitris : hahaha, cata perspicacitate :laugh: punct ochit, punct lovit! Touche! :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 112
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Bati vreun apropo motoci-tristule frustrat care esti tu frustrat si nu mai poti sa dormi de grija scuteristilor.

Baaa e forum public de motociclism imi zici si mie de ce sa nu postez?

Din cate vad ai in profil trecut si KTM, drept urmare poti sa postezi.

De postat poti sa postezi unde vrei, nu m batut nic un apropo.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

eu am voie pentru ca sunt scuterist

 

 

Dar chiar te rog, nu te sfii :laugh:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

eu am voie pentru ca sunt scuterist

Aha, deci daca unu face un dezacord sau ceva, nu mai facem bascalie si ii spunem ca e prost. Dar cand cineva ne arata ca am facut si noi o mica eroare de scriere ( de doua ori apropo in doua posturi diferite) incepem sa facem bascalie. Am crezut ca o sa vezi si tu ca in unele cazuri se intampla. Una e sa fii agramat, analfabet, etc, si alta e sa te grabesti, sa existe lucruri pe care nu le-ai inteles in scoala/liceu/etc...

 

Oricum, foarte slaba replica. ma asteptam sa recunosti ca ai gresit dar se pare ca nu esti mai breaz decat cei pe care ii acuzi...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Aha, deci daca unu face un dezacord sau ceva, nu mai facem bascalie si ii spunem ca e prost. Dar cand cineva ne arata ca am facut si noi o mica eroare de scriere ( de doua ori apropo in doua posturi diferite) incepem sa facem bascalie. Am crezut ca o sa vezi si tu ca in unele cazuri se intampla. Una e sa fii agramat, analfabet, etc, si alta e sa te grabesti, sa existe lucruri pe care nu le-ai inteles in scoala/liceu/etc...

 

Oricum, foarte slaba replica. ma asteptam sa recunosti ca ai gresit dar se pare ca nu esti mai breaz decat cei pe care ii acuzi...

 

 

Eu recunosc de fiecare data si la greseli de scriere sunt campion mai ales cand beau o sticla de vin sau vreo 4-5 beri :D

Gramatica nu este un exemplu de desteptaciune daca iei toti mecanicii de motorete din bucuresti si ii asculti la gramatica........ cred ca mai mult de 3 nu ia nimeni ( nu ca eu as lua mai mult)

Un om poate sa fie intelept si fara scoala chiar daca tu te uiti de sus la un om de 50 de ani analfabet el este de 100 de ori mai intelept de cat tine pentru ca e trecut prin scoala vietii la care vrei nu vrei esti prezent si nu poti sa chiulesti.

 

ps. eu fac exceptie a 50 de ani o sa am tot minte de 20

 

Dar chiar te rog, nu te sfii :D

 

 

 

 

Dar chiar te rog, nu te sfii :)

 

 

Ce ma rogi asa de mult de ai scris de 3 ori? :laugh:

Editat de icv45
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Aveti mai jos poza de la accidentul care s-a petrecut la aceeasi ora dar la urmatoarea intersectie.

 

post-22957-1247207807_thumb.jpg

 

Stiu Gabriele, tu spuneai ca s-a intamplat undeva in zona fostului cinematograf. Trecand zilnic pe acolo, nu am observat nimic. In schimb am vazut accident, politie, scuter si SMURD la urmatoarea intersectie, deci la vreo 200-300 de metri mai incolo.

 

Intersectia...

 

post-22957-1247207865_thumb.jpg

 

Esti sigur ca nu te-ai lovit la cap si ai uitat locatia ?

Esti sigur ca de fapt era un scuter normal si nu o minimotocicleta cum ai spus mai devreme ?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Scuterul se numeste RICH MOTORS NOS rich_nos.jpg arata identic doar ca este pe albastru si textul cu alb dupa accident a fost parcat pana a venit politia si salvarea pe partea dreapta langa intrarea in parcul IOR langa statia de RATB . Accidentul sa petrecut langa cinematograful Gloria.

 

 

Aveti mai jos poza de la accidentul care s-a petrecut la aceeasi ora dar la urmatoarea intersectie.

 

post-22957-1247207807_thumb.jpg

 

Stiu Gabriele, tu spuneai ca s-a intamplat undeva in zona fostului cinematograf. Trecand zilnic pe acolo, nu am observat nimic. In schimb am vazut accident, politie, scuter si SMURD la urmatoarea intersectie, deci la vreo 200-300 de metri mai incolo.

 

Intersectia...

 

post-22957-1247207865_thumb.jpg

 

Esti sigur ca nu te-ai lovit la cap si ai uitat locatia ?

Esti sigur ca de fapt era un scuter normal si nu o minimotocicleta cum ai spus mai devreme ?

 

Bre Cataline, tot nu vrei sa intelegi ca e vorba despre alt accident?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 1 month later...

Astazi doamna care a fost lovita l-a sunat pe acel amic sa se intaleasca.S-au dus in locul unde a avut loc accidentul si a spus ca nici ea nu a fost atenta ca era suparata si ca nu a avut mai nimic doar ca s-a panicat.In schimb cand a auzit ca scuterul a fost furat s-a intristat !!Totul este bine cand se termina cu bine :) !!!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...