Sari la conținut

Iesiri Hot Wheels


Postări Recomandate

Horia ... poate vii ca pasager cu Andrei, desi nu cred ca te incanta ideea .... de fapt este ca la fumat ... te lasi ori nu e lasi .... nu poti sa spui ca mai tragi din cand in cand. :lol:

 

Ideea era ca vraoiam sa vad daca facem ceva in wkndul asta ..ca se anunta foarte soare cica 27 de grade Duminica. :blink: B)

Propuneri ?

:lol:

 

Levap propune tu ceva pt. Weekend. :lol:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 584
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Stiu ca voi regreta dar cateodata trebuie sa iei unele decizii....mama ei de viata ! nu exista probleme de ordin material,stati linistiti !

 

Horia, ia-ti o mica vacanta, concediu, ce vrei tu, stai departe de ori ce influenta, stai pana te plictisesti si ai sa-ti aduci aminte ce bine era cu motoru'. Incuie-l fai ceva si dup'aia mai vezi daca ai nevoie de el sau nu!

 

Acum poate esti :blink: (indecis), dar nu ne mai B) (speria) asa, te :lol: (vrem) in gasca,

:lol: (gandeste-te) si la asta!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Sambata am plecat spre Cheia, am urcat la cabana Muntele Rosu unde am mancat impreuna cu gasca vesela din Brasov si la final am oprit si la barajul Maneciu.

Duminica, plimbare iar, Sinaia, Predeal - unde o parte am urcat si am mancat la cabana Susai ( drum infernal, ne-am rupt motoarele ) iar ceilalti au poposit la cabana Trei Brazi. Ne-am regrupat la Castelul Bran si am ales ca drum de intoarcere Rucar, Targoviste. Drumul a fost plin de gropi in mare parte. Una peste alta , a fost frumos B) dar si obositor :blink: .

Japonezii, asteptam pozele!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

eu nu mai vin la "endureli" din astea gen Muntele Rosu sau Barajul Maneciu.

Sa fi vazut azi ,, endureala '' nene, pe drumul spre cabana Susai , dar platoul cu aperitive si gratarul de dupa au meritat cu ,,varf si indesat''! Multumim gazdelor!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Azi am mancat motor pe paine. Dupa ce am jucat vreo 4 ore tenis de masa in IDM , m-am suit pe suza si m-am oprit fix in Predeal ,de unde m-au preluat ro cu baietii . Peisajele superbe, drumuri in serpentine . Ce-i mai placea lui suzi , parca era pe circuit :blink: .

La intoarcere a trebuit sa merg cu faza lunga, pt ca cea scurta era absenta .... :lol: , asa ca pe aceasta cale tin sa-mi cer scuze celor care au fost in fatza mea si poate ca i-am ,,deranjat,, cu lumina mea :lol: . Azi am invatat cateva lectii bune cu suzi.

Multumim Razvan pt consecventa ta de a ne filma in timp ce mergi pe motor, in toate conditiile posibile si imposibile, prin gropi si prin hartoape :lol: . De-abia astept sa vad filmuletele de azi si de ieri . Suntem buni de cinste B)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Sambata am plecat spre Cheia, am urcat la cabana Muntele Rosu unde am mancat impreuna cu gasca vesela din Brasov si la final am oprit si la barajul Maneciu.

 

Japonezii, asteptam pozele!

 

in calitate dubla de japonez (a'propretar de suzi si pozar non-stop) ... o sa pun multe, mult poze dar deabia joi pana atunci sunt departe de tastatura B)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Imi plac pozele voastre f. mult. Ma luatzi si pe mine intr-o plimbare data viitoare. Am un scuter Aprilia de 125. Merge max 120 km/h, dar am inteles ca voi nu mergetzi peste suta. Asa ca m-as putea tine dupa voi. Bravo inca o data pt. excursie B)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Imi plac pozele voastre f. mult. Ma luatzi si pe mine intr-o plimbare data viitoare. Am un scuter Aprilia de 125. Merge max 120 km/h, dar am inteles ca voi nu mergetzi peste suta. Asa ca m-as putea tine dupa voi. Bravo inca o data pt. excursie :blink:

 

 

..........nici o problema, te luam , dar honda mi-o ,,imprumuti,, mie la urmatorul drum ??

Refa-ti datele din avatar , ca apari cu honda in loc de aprilia B)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ei nu merg peste suta merg peste doua sute . Cum vrei sa te tii cu scuterul dupa motocicletoaiele lor ? Du-te cu fratii scuteristi sau 125 - isti .

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ei nu merg peste suta merg peste doua sute . Cum vrei sa te tii cu scuterul dupa motocicletoaiele lor ? Du-te cu fratii scuteristi sau 125 - isti .

Te inseli! Viteza noastra de croaziera rar depaseste limita legala. De obicei mergem cu 50-70 in localitati si 100-130 in afara lor, motocicletele noastre sunt toate de clasa medie (400 - 600 cmc) si in mare parte suntem incepatori.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Daca primiti si brasoveni m-as prezenta si eu la Arc saptamana asta... numai ca nu stiu in ce zi si la ce ora. B)

Miercuri-ora 19:00! :blink:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vazut filmuletele de la Cheia si Bran. Acum le prelucrez!

Am si acum aceeasi emotie, placuta, ca atunci cand au fost facute :blink:

Incalziti DVD player-ul, in curand vor fi gata de prezentare B)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vazut filmuletele de la Cheia si Bran. Acum le prelucrez!

Am si acum aceeasi emotie, placuta, ca atunci cand au fost facute :lol:

Incalziti DVD player-ul, in curand vor fi gata de prezentare B)

 

OK. deabia astept sa o mai facem un gratar, sa avem motiv sa vedem DVD-ul SAU poate invers??? Oricum tot e bine :blink:

 

Dar de data asta sa adaugam pe meniu si cirnatzi de Plescoi

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

si binenteles finalu,rupti de oboseala....

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

poate ne strangem miercuri dupa arc,si vedem dvd.. B)

post-6616-1147713064_thumb.jpg

post-6616-1147713099_thumb.jpg

post-6616-1147713129_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...