Sari la conținut

Iesiri Hot Wheels


Postări Recomandate

  • Răspunsuri 584
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Urata ziua de duminca ..... eu m.am trezit la 10.30 asa ca am ratat mersul pe ploaie :angryfire:

pana una alta mai postez cateva poze de la miting si de la plimbarea de dupa (Belciugatele si Branesti).

 

:angryfire:

 

... vin si celalte poze imediat :hurt:

post-9606-1145205947_thumb.jpg

post-9606-1145206332_thumb.jpg

post-9606-1145207046_thumb.jpg

post-9606-1145207264_thumb.jpg

Editat de Levap
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

O plimbare pe cinste la Dedulesti, Sf. Manastire Cotmeana si dupa care un mic pe Deala Negru. La intoarcere am si spalat motoarele putin prin ploaie.

post-5575-1145206919_thumb.jpg

post-5575-1145206926_thumb.jpg

post-5575-1145206935_thumb.jpg

post-5575-1145206942_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

alte poze .....

Am plecat dimineata la 09:30 de la Mc Donald's Ciurel, ne-a batut vantul rau de tot pe autostrada, iar de gropi ce sa mai zic, bucuria lui AS25, trecea prin ele cu camila lui razand in timp ce noi plangeam. Am aprins cate o lumanare la manastirea Cotmeana( Cata a aprins vreo 30 ), am ascultat slujba foarte frumoasa, dupa care am fugit inapoi la Draganu sa o asteptam pe bubucaty, aceasta preferand sa vina singura, mai tarziu din cauza de ,,ping-pong''

Pe la 15:00 am fugit spre Dealul-Negru dupa mititei de aia mari si pulpe de pui. Am intalnit si 2 baieti cu ceva probleme la unul din motoarele lor. Aveau 2 italience de toata frumusetea! Ii salutam si speram din toata inima ca au rezolvat problema, cerandu-ne si scuze ca nu am putut sa-i ajutam in nici un fel!

Dupa o masa copioasa, inapoi spre casa , dar de data aceasta pe drumul vechi, Pitesti- Titu- Chitila- Bucuresti. Ploaie torentiala tot drumul, ochi iesiti din orbite pentru a vedea ceva, uzi pana la chiloti ( pe bune ), dar una peste alta, o zi plina .

 

LA MULTI ANI TUTUROR CELOR CE-SI SARBATORESC ASTAZI ZIUA NUMELUI, DIN PARTEA ,,HOT WHEELS''!

post-6592-1145213770_thumb.jpg

post-6592-1145213838_thumb.jpg

post-6592-1145213874_thumb.jpg

post-6592-1145213909_thumb.jpg

post-6592-1145213937_thumb.jpg

post-6592-1145213964_thumb.jpg

post-6592-1145213978_thumb.jpg

post-6592-1145213992_thumb.jpg

Editat de rocristea
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

SUPEEEEEEERRRRRRRRR !!!!! Gata ,....promit ca de acum incolo sa nu mai lipsesc...mai avem si noi un pik sa ne rezolvam problemele :hurt: Ce misto cred ca v-ati simtit ! :angryfire:

Dar ala in galben era cu Katana ? :eek: Ca se asortau ! Asule sa nu te superi ,nu m-am putut abtine :angryfire:

si tu Cata sa ma ierti !

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Frumos nene frumos, din pacate altii au avut de muncit si de mers prin Bucuresti pe ploaie.Se pare ca nici saptamana viitoare nu pot veni :angryfire: sper sa termin si eu mai repede treaba de weekend.Bafta si sa ne vedem cu bine!!!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ee asa santem noi..mai bisericosi.Cata e cam suparata ca nu i-au ajuns lumanarile...

Asu a avut onoarea sa plimbe azi printesa(Dede fiica mea de 10 ani) sa-i arate placerile V-strome-lui, si nepasarea fata de gropi. :angryfire: il recomandam tuturor gradinitelor si scolilor 1-4,cu toate ca bietu copil s-a vaitat ca mai mult a durat sa se echipeze decat plimbarea,si a costat-o si o sticla mare da suc.

post-6616-1145215916_thumb.jpg

post-6616-1145215944_thumb.jpg

post-6616-1145215962_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Horia, sa-ti fie rusine, ne-ai dat teapa! Pana si babele de la Dedulesti erau suparate si intrebau de tine:,,Unde-i baiatul ala frumos, cu tobele alea care se aude?'' :angryfire:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Horia m-am imbracat in galben ca de obicei nu se opreste la galben. Daca eram in rosu se opreau toate fetele la mine. :angryfire:

 

Dar una peste alta a fost super frumos astazi, eu personal m-am simtit f.f.f.f bine cu exceptia unui singur lucru pe care il fac acum: BEREEEEEEEEEEEEE cu alcol

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Felicitari pentru plimbarica! Pacat de vreme..

Eu am urmat planul, cel putin la inceput. Am plecat dupa comemorarea lui Alex spre Focsani; la iesire din Bucuresti m-am intalnit cu Stege (voia sa vina si el initial); el zice: bai io ma duc la mare :eek: si dus a fost...

 

Din pacate n-am reusit sa fac prea multi km duminica, la intoarcere...voiam sa ajung si eu la mare, sa-l prind pe Stege din urma dar vremea a fost impotriva noastra. Asa ca am mai lenevit pe-acasa (la parinti) si apoi am plecat inapoi pe acelasi drum (Focsani-Rm.Sarat-Buzau-Urziceni-Bucuresti - 170km).

 

De la Urziceni ne-a prins o ploaie sanatoasaaaa.. :angryfire:

Eu aveam combinezonul, mi-a prins foarte bine (pacat ca nu-mi luasem si protectiile antiacvatice pt cizme...am luat cam 2l de apa in ele pana la sosire :lol:

Booboo insa s-a cam udat... n-a avut decat o geaca de ploaie, a ajuns acasa "muratura" :hurt: sper sa nu te prinda raceala pana la urma :angryfire:

 

Cam asta a fost.. data viitoare promit ca ma alatur grupului, nu mai hoinaresc de unul singur!

Pozele vin mai pe seara

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Horia, sa-ti fie rusine, ne-ai dat teapa! Pana si babele de la Dedulesti erau suparate si intrebau de tine:,,Unde-i baiatul ala frumos, cu tobele alea care se aude?'' :eek:

Ce UAMENI domle ! :angryfire: :angryfire: :hurt:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Mii de scuze ca nu am vazut mai devreme (de cateva luni :angryfire: ) topicul, si cu intarziere pun shi io cateva poze de la iesirea la Turnu!

 

Ma bucur ca ne-am cunoscut si sper ca ne vom revedea...

 

:angryfire:

niciodata nu e pre tarziu.mi-ai adus aminte ce frumoasa iesire a fost la Turnu :eek: :lol:

 

O mica plibarica pina la Arc, dupa care la Buftea la alta mica plimbarica si retur.

care plimbarica?ca a fost ditamai excursia,tu nu vezi ce ochii rosii au unii dintre noi?? :hurt:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Heeeey... nu anuntati si voi nimic??

Altadata dadeam sms la toti sa adun gasca...acu nu am aflat nimic de plimbarica, poate veneam si eu :angryfire:

 

Nu fi suparat , initial eu l-am chemat pe Larry si pe Andrei sa le inapoiez banii imprumutati duminica. Iar Stefan a venit sa vada daca am pus bine tobele lui Horia, pe motocicleta mea. Oricum ne vedem maine, sper , la Arc!

Editat de rocristea
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

O mica plimbarica pana la Larry. Dupa care au urmat alte plibari de la sticla la baie. Si tot asa.

HRISTOS A INVIATA - PASTE FERICIT

 

Citeva poze

 

hot wheels ...am o masinutza cu numele asta... :) ..

super tare iesirea..bravo !

 

Si noi avem mai multe masinutze dar se cheama BMW, VW, Opel, Peugeot, Burago si chiar si Hot Weels.

post-5575-1145813655_thumb.jpg

post-5575-1145813701_thumb.jpg

post-5575-1145813710_thumb.jpg

post-5575-1145813722_thumb.jpg

post-5575-1145813731_thumb.jpg

post-5575-1145813743_thumb.jpg

post-5575-1145813755_thumb.jpg

post-5575-1145813765_thumb.jpg

post-5575-1145813779_thumb.jpg

post-5575-1145813790_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...