Sari la conținut

Iesiri Hot Wheels


Postări Recomandate

Mah, nu va certati asa, ca e pacat. N-are rost sa ne certam intre noi, mai bine ne pastram pentru conservarii nebuni :eek: IraSciBil are un stil mai ciudat de-a glumi, dar e baiat de treaba, aparent trebuie sa te certi un pic cu el inainte ca sa-l intelegi :lol: Lasati-o moarta, hai mai bine la niste :angryfire: :angryfire: :hurt:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 584
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Mai dragilor, ce-ati patit? De cand lipsesc eu sunteti mai aiuriti? Of, of, of, trebuie sa am grija de voi tot timpul :hurt: .

Stati cuminti, ca nu aveti motive sa va purtati asa. Stefan (Irascibil) e un baiat de treaba, doar ca are un mod mai ciudat de a glumi. Ati interpretat gresit totul datoritat faptului ca nu il cunoasteti si nu sunteti obisnuiti cu stilul lui.

 

Mai bine, haideti, mai puneti poze aici sa vad si eu pe unde va plimbati. :angryfire:

 

:angryfire:

 

 

P.S. Stefan, nici tu sa nu te superi, ca nu exista motive.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vreau sa va spun clar despre ce este vorba,acum ceva timp un urma am avut un schimb de replici cu Ninja...NU AM JIGNIT PE NIMENI..Ninja daca cumva am intrecut masura scuze,dar nu cred ca te-am jignit cu ceva ! :angryfire:

Dupa 1 zi primesc pe privat un mesaj de la irascibil,care suna cam asa :bai las-o in pace Ninja ,sa nu ii mai scrii niciodata,si ca sa nu ma repet,in caz ca iti pui intrebarea daca te amenint,DA TE AMENINT !

Daca asta este stil de glumi,nu ne mai jucam ! Eu nu am nimic cu nimeni nu jignesc,el daca are acest stil sa jigneasca pe cine ii permite ! EU NU ! Acest lucru se poate sfarsi,daca are destula minte,cu scuze pe forum,daca nu, e alegerea lui !

Asta e !

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vreau sa va spun clar despre ce este vorba,acum ceva timp un urma am avut un schimb de replici cu Ninja...NU AM JIGNIT PE NIMENI..Ninja daca cumva am intrecut masura scuze,dar nu cred ca te-am jignit cu ceva ! :angryfire:

Dupa 1 zi primesc pe privat un mesaj de la irascibil,care suna cam asa :bai las-o in pace Ninja ,sa nu ii mai scrii niciodata,si ca sa nu ma repet,in caz ca iti pui intrebarea daca te amenint,DA TE AMENINT !

Daca asta este stil de glumi,nu ne mai jucam ! Eu nu am nimic cu nimeni nu jignesc,el daca are acest stil sa jigneasca pe cine ii permite ! EU NU ! Acest lucru se poate sfarsi,daca are destula minte,cu scuze pe forum,daca nu, e alegerea lui !

Asta e !

 

 

Da,ai dreptate,chiar te'am amenintat pt ca ai jignit.In schimb eu nu te'am jignit,tu ai facut'o in public.Asteapta cat vrei scuzele,de la mine n'o sa le vezi orice ai face.

 

 

 

P.S.:am destula minte incat sa va urez "O zi buna!".Ne vedem deseara dragilor

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Horia, astampara-te!! Si terminati cu discutiile astea aici. Pe langa faptul ca nu este indicat sa purtati astfel de discutii in public, discutiile sunt si fara sens.

Nu este nevoie de nici un fel de amenintari. Doar ati interpretat gresit.

Iar daca vreti sa continuati asa, continuati, e alegerea voastra, dar faceti-o in alta parte.

Va cunosc pe amandoi si stiu ca sunteti oameni maturi, cu capul pe umeri. De ce va purtati ca niste copii?

Editat de Josephine
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Aici e vina mea, i-am zis mai demult lui Stef ca e unul (adica horiabt) care nu stiu ce are cu viata mea si ma calca pe sistem, scrie peste tot in urma mea numai ca sa ma enerveze. Asa ca el s-a simtit dator sa ma protejeze.

 

Daca eu am provocat asta regret, eu imi port razboaiele singura, cand si cu cine e cazul.

Asa ca imi pare rau daca am ofensat sau deranjat pe cineva, dar cred ca exagerati doar pentru ca sunteti masculi.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Si ca sa nu uit: La Multi Ani Jo! :angryfire:

 

 

Sar'manaaaa :angryfire: M-am facut mare :eek: . Din pacate petrecerea la iarba verde planificata impreuna cu Apasu pentru week-end-ul asta, cu ocazia zilelor noastre de nastere s-a anulat din motive nu foarte placute.

Dar vor mai exista si alte ocazii. :hurt:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Sar'manaaaa :angryfire: M-am facut mare :eek: . Din pacate petrecerea la iarba verde planificata impreuna cu Apasu pentru week-end-ul asta, cu ocazia zilelor noastre de nastere s-a anulat din motive nu foarte placute.

Dar vor mai exista si alte ocazii. :hurt:

 

OOOOOOOOOO LA MULTI ANI! Sa te faci mare si sa fii cea mai tare motociclista.

 

Deci diseara bere in Etrusco. Glumesc bineinteles. :angryfire:

 

Vorba aia mai bine mai tarziu decit niciodata.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Gata. e vorba de plimbari acum!

 

Ce faceti dupa miting????

 

Eu am urmatorul plan: ma voi duce la Focsani, dorm o noapte la ai mei, a doua zi urmand sa o iau spre Onesti - Tg.Secuiesc - Brasov - Bucuresti. Un circuit Romania mai mic sau o excursie obisnuita.. mai lunga.

 

Puteti sa veniti spre Focsani duminica dimineata, si sa plecam impreuna din Focsani, sau puteti sa veniti de sambata seara, gasiti cazare pe undeva, si pun la bataie un vin bun de Vrancea :angryfire:

 

 

Bucuresti - Focsani: 170 KM

 

http://www.viamichelin.com/viamichelin/gbr...ice=2&x=26&y=13

 

Focsani - Adjud - Onesti - Oituz - Tg.Secuiesc - Brasov - Bucuresti : 379 KM

 

 

 

Mai am in vedere un traseu... acum alegeti si voi! Primul e mai lung si mai "serpentinat" :angryfire:

 

Focsani - Tecuci - Galati - Braila - Slobozia - autostrada - Bucuresti, cam 368 KM

 

http://www.viamichelin.com/viamichelin/gbr....x=23&image.y=7

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

La 2 am ajuns azi-noapte,super plimbare da cam frig.Asule mai lasa pozele nu vezi ca nu sant fotogenic. :angryfire:

 

 

 

 

poate reusiti sa nu-l mai bagati atat in seama pe irascibil mare subiect.. :angryfire: :hurt:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Este Larry ,Caty , Cata,As25 ,si mesterul Dark _Evil !!! Binenteles sef de sala....RoCristea ! :angryfire:

Mai faceam ceva poze dar m-a lasat bateria la telefon :hurt:

Pe la 1 noaptea Larry cu Ro si cu As jucau ping pong la Stefanesti ! :angryfire:

post-8524-1145124044_thumb.jpg

post-8524-1145124075_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Excursii pe 2 roti

Ai facut poze in ultima ta excursie cu motocicleta ? aici este locul lor

 

Scrie foarte clar pt ce e sectiunea asta. Va rog ca eventualele planuri sa le discutati aici -> Comunitati Moto Regionale - Bucuresti iar impunsaturile si promisiunile de vitejie sa le faceti pe PM.

 

Aici postati poze si eventual comentarii pe marginea lor.

 

:angryfire:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Scrie foarte clar pt ce e sectiunea asta. Va rog ca eventualele planuri sa le discutati aici -> Comunitati Moto Regionale - Bucuresti iar impunsaturile si promisiunile de vitejie sa le faceti pe PM.

 

Aici postati poze si eventual comentarii pe marginea lor.

 

:hurt:

Multumim sefu, acum sper sa inteleaga toata lumea si mai ales persoanele neavizate :angryfire: .Bafta si asfalt uscat!! :angryfire:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Scrie foarte clar pt ce e sectiunea asta. Va rog ca eventualele planuri sa le discutati aici -> Comunitati Moto Regionale - Bucuresti iar impunsaturile si promisiunile de vitejie sa le faceti pe PM.

 

Aici postati poze si eventual comentarii pe marginea lor.

 

 

 

 

:angryfire:

Editat de rocristea
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

:angryfire: :angryfire:

Scrie foarte clar pt ce e sectiunea asta. Va rog ca eventualele planuri sa le discutati aici -> Comunitati Moto Regionale - Bucuresti iar impunsaturile si promisiunile de vitejie sa le faceti pe PM.

 

Aici postati poze si eventual comentarii pe marginea lor.

 

:hurt:

 

dupa comemorare am incercat ceva la Belciugatele(mi-a soptit Cata) si am incheiat cu un concert.Pozelee..

 

 

AA si unii mureau de foame in timp ce la altii le ardea de edureala..

 

M-am uitat pe harta dar nu vad.......................pe unde e Dedulesti asta ?

 

 

Pitesti spre Valcea= Dedulesti LA 8.30 PLECAREA

post-6616-1145132288_thumb.jpg

post-6616-1145132325_thumb.jpg

post-6616-1145132360_thumb.jpg

post-6616-1145132537_thumb.jpg

post-6616-1145132561_thumb.jpg

post-6616-1145132625_thumb.jpg

post-6616-1145132644_thumb.jpg

post-6616-1145132660_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...