Sari la conținut

Iesiri Hot Wheels


Postări Recomandate

  • Răspunsuri 584
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

La vesta cu protectzii si la dopuri in urechi, il deranjeaza acum si zgomotul produs de propria motocicleta. ;)

 

Legenda:

 

P1 - adica pasagera nr. 1

 

P2 - adica pasagera nr. 2

 

P3 - adica pasagera nr. 3

 

P4 - adica pasagera nr. 4

 

P5 - adica pasagera nr. 5

post-5575-1148288800_thumb.jpg

post-5575-1148288855_thumb.jpg

post-5575-1148288892_thumb.jpg

post-5575-1148288948_thumb.jpg

post-5575-1148289003_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Mama cate pasagere!? Numa' una si una! As-ule ai mare curaj sa faci publica lista de mai sus.

P.S. Pentru cei ce nu stiu ... nu va lasati intimidati de nevinovatia celor 5P. Mie mi se pune gol in stomac numa' cand le vad!

 

Mama cate pasagere!? Numa' una si una! As-ule ai mare curaj sa faci publica lista de mai sus.

P.S. Pentru cei ce nu stiu ... nu va lasati intimidati de nevinovatia celor 5P. Mie mi se pune gol in stomac numa' cand le vad!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Copii , iar o dati in off-topic , suntem pe ,,IESIRI HOT WHEELS,,. Poze de la iesirile noastre, cateva comentarii pe marginea lor si cam atat . Daca se doreste mai mult , deschidem un alt topic la alta sectiune .

Ne vedem miercuri la arc. ;)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Copii , iar o dati in off-topic , suntem pe ,,IESIRI HOT WHEELS,,. Poze de la iesirile noastre, cateva comentarii pe marginea lor si cam atat . Daca se doreste mai mult , deschidem un alt topic la alta sectiune .

Ne vedem miercuri la arc. ;)

 

Suntem on-topic.

Pasagerele(rul) fac(e) parte comuna cu motocicleta condusa de un motociclist(a), la iesirile acestora pe soselele patriei.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Suntem on-topic.

Pasagerele(rul) fac(e) parte comuna cu motocicleta condusa de un motociclist(a), la iesirile acestora pe soselele patriei.

 

Foarte frumoasa prezentarea ta asupra pasagerelor : P1, P2, P3, P4 si P5 . Probabil ca ai fi vrut sa continui si cu numele lor . ;)

Editat de bubucaty
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Foarte frumoasa prezentarea ta asupra pasagerelor : P1, P2, P3, P4 si P5 . Probabil ca ai fi vrut sa continui si cu numele lor . ;)

 

Numele pasagerelor raman cunoascute doar de membrii si de prietenii acestora. Deci ..... :lol:

 

ordinea e aleatoare, in functie de numerele de pe tricou, sau in functie de datul in zaruri/carti/zatz de cafia? :ok:

 

Ordinea este din stanga in dreapta.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Numele pasagerelor raman cunoascute doar de membrii si de prietenii acestora. Deci ..... ;)

Ordinea este din stanga in dreapta.

 

si de sus in jos ...daca pozele sunt pe mai mault de 1 rand :P

 

 

 

Numele pasagerelor raman cunoascute doar de membrii si de prietenii acestora. Deci ..... :lol:

Ordinea este din stanga in dreapta.

 

si de sus in jos ...daca pozele sunt pe mai mult de 1 rand :P

 

my new look : post-9606-1148295530_thumb.jpg

 

scut si crash bar .....post-9606-1148295640_thumb.jpg

 

Copii , iar o dati in off-topic , suntem pe ,,IESIRI HOT WHEELS,,. Poze de la iesirile noastre, cateva comentarii pe marginea lor si cam atat . Daca se doreste mai mult , deschidem un alt topic la alta sectiune .

Ne vedem miercuri la arc. :ok:

 

 

cred ca ar trebui sa mai facem o sectiune de prezentare a membrilor "hot weels" cat si a celor de la "hot weels suport" ... cu poze si alte amanunte "picante" despre fiecare ... daca vi se pare interesant ... ii las placerea unui membru sa deschida acest topic

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Levap, a incept sa semene a motocicleta. Aparatorile de manere trebuiau sa vina deja, o sa mai dau un tel astazi. ;)

post-5575-1148296537_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Suntem on-topic.

Pasagerele(rul) fac(e) parte comuna cu motocicleta condusa de un motociclist(a), la iesirile acestora pe soselele patriei.

 

As-ule , din descrierea ta, fetele noastre sunt un accesoriu al motocicletei, folositor doar pe sosele.

Pt. mine Caty inseamna mult mai mult, fie ca e pasager sau conduce propria motocicleta. Iar in descrierea fotografiilor nu ii dau indicative sau numere. Spun doar ca ,, ea este Caty'' si sunt tare mandru! ;)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

As-ule , din descrierea ta, fetele noastre sunt un accesoriu al motocicletei, folositor doar pe sosele.

Pt. mine Caty inseamna mult mai mult, fie ca e pasager sau conduce propria motocicleta. Iar in descrierea fotografiilor nu ii dau indicative sau numere. Spun doar ca ,, ea este Caty'' si sunt tare mandru! :lol:

 

:lol:

Dar nu era vorba de Caty, ea fiind motociclista, era vorba de restul pasagerelor care nu sunt motocicliste. Si pana la urma era doar o gluma buna sau mai putzin buna :lol:

 

Deci pentru P1, P2, P3, P4 si P5 din partea lui AS25 :ok: :P :P :rose: :rose: 5 trandafiri rosii ca focul

 

IAr pt. Caty tot din partea lui AS25 :rose: :eek: :P ;)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

:lol:

:lol:

Dar nu era vorba de Caty, ea fiind motociclista, era vorba de restul pasagerelor care nu sunt motocicliste. Si pana la urma era doar o gluma buna sau mai putzin buna :P

 

Deci pentru P1, P2, P3, P4 si P5 din partea lui AS25 :lol: :ok: :P :P :rose: 5 trandafiri rosii ca focul

 

IAr pt. Caty tot din partea lui AS25 :rose: :rose: :eek: ;)

 

Nu am spus ca ai facut vreo referire la Caty! Incerc sa te fac sa intelegi, ca e mai frumos sa le spui pe nume decat sa le dai indicative.

Asa ca , daca nu le prezinti tu, o sa o fac eu! :lol:

Editat de rocristea
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Incerc sa te fac sa intelegi, ca e mai frumos sa le spui pe nume decat sa le dai indicative.

Asa ca , daca nu le prezinti tu, o sa o fac eu!

 

 

Deci Robert ... faci tu un topic nou cu prezentarea membrilor HOT WEELS ? cred ca este cel mai bine asa :lol:

dar sa nu uitati de "membrii aspiranti" :ok: .... si de cei de la "suport" ... aici intra pasagerii deobicei :P ;)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Deci Robert ... faci tu un topic nou cu prezentarea membrilor HOT WEELS ? cred ca este cel mai bine asa :P

dar sa nu uitati de "membrii aspiranti" :P .... si de cei de la "suport" ... aici intra pasagerii deobicei :rose: ;)

Daca o sa am acceptul tuturor membrilor, o sa deschid si un astfel de topic. Sper in curand sa facem asta pe un site al nostru! :ok: Pentru asta va trebui sa-i multumim lui As 25 si Rocris! :lol:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Daca o sa am acceptul tuturor membrilor, o sa deschid si un astfel de topic. Sper in curand sa facem asta pe un site al nostru! :lol: Pentru asta va trebui sa-i multumim lui As 25 si Rocris! ;)

 

super :ok:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...