Sari la conținut

vacaresti


AlecZ
 Share

Postări Recomandate

baetzeii, aveti mare grija , hai sa va arat ce am patit azi.. invatasem sa o dau pe o roatamai bine de ceva timp ... numai ca la un moment dat :lol: am dat-o prea sus .... aveti grija de voi !.. si nu fiti egoisti,,, ganditi-va si la cei apropiati voua !

 

 

fotografii0004a.th.jpg

fotografii0003.th.jpg

 

respect

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 60
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

plm, you know what they say : purtati echipamentul intotdeauna.

 

de curiozitate , ce echipament aveai ?

 

tricou, pantaloni scurti, chiloti, sosete & adidasi / slapi SI CASCA

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

tricou, pantaloni scurti, chiloti, sosete & adidasi / slapi SI CASCA

 

Aham...nici manusi nu avea,ca altfel nu mai avea juliturile in podul palmei.

 

@AlecZ ce te costa daca purtai echipament?Iti spun eu nimic...macar erai mai mult ca probabil safe acum.Ups am uitat...dar cu echipament nu te mai recunosc pipitzele....right nu? :) :lol: Nu sunt in masura sa te judec,dar se spune ca prostia doare...sorry pentru tine :)

Editat de WickedAssHell
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

a oprit un tip caruia ii multumesc (pe aceasta cale) era cu masina... a mentionat ca este si el motociclist si un tip cu scuter.... foarte de treaba amandoi .. au sarit cu trusele de prim ajutor pe mine ...si m-au ajutat sa scot motorul de pe strada .... numai ca eram prea panicat ca sa reactionez intr-un fel diplomat si sa le iau numerele de telefon sa-i scot la o bere fara alcool --mersi mult !

 

:) veneam de la munca ..aveam blugi .un tricou ( a fost cam scurt tricoul se pare ) si protectie... doar casca .. :lol: ..mi-am pus geaca pe mine de dimineata dar am transpirat instant asa ca am dat-o jos gandindu-ma ca vor fi iar 50 grade ( proasta alegere ) daca aveam geaca si manusile ... era cu totul altceva,,,,( sau daca stateam cu ambele roti pe "partea carosabila" :) .... smecherie ieftina ... care costa scump,,, abia ma tin .. nici sa dorm nu pot....nu vorbim de durere.... e 2:57 am........

purtati echipamentul de protectie fratilor ... indiferent cat e de greu de cald ..de ...incomod...

respect ! si aveti grija de voi !

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

purtati echipamentul de protectie fratilor ... indiferent cat e de greu de cald ..de ...incomod...

respect ! si aveti grija de voi !

 

sau nu va dati pe o roata ca din 50 de incercari 49 sunt reusite si una se lasa cu piele pe asfalt ... acu depinde care piele ... de geaca sau de om

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

dap.... eu am facut prostia sa ma incadrez la a doua varianta ( cu pielea de pe mine )

si dimineata trebuie sa plec la mare.... voi sta in camera... de dorimit ,nu cred sa pot (cu dormitu azi nu mi-a iesit ) soare .. NU .. baie ....NU.....

 

ma tot gandesc la geaca aia :lol:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

dap.... eu am facut prostia sa ma incadrez la a doua varianta ( cu pielea de pe mine )

si dimineata trebuie sa plec la mare.... voi sta in camera... de dorimit ,nu cred sa pot (cu dormitu azi nu mi-a iesit ) soare .. NU .. baie ....NU.....

 

ma tot gandesc la geaca aia :lol:

 

Baie nu? De ce? Bine ca nu e sarata apa de mare... Ca daca era, te ustura un pic.

Multa bafta la lins ranile.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

multumesc pentru urarile de insanatosire.... stiu ca nu le merit... dar... :lol: m-am gandit sa deschid threadul asta in ideea ca poate cineva isi va schimba parerea despre echipamentul de protectie ( macar ) ......

Multa Baftah sa aveti ! si aveti grija de voi... mai am o ora si plec la mare :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

a oprit un tip caruia ii multumesc (pe aceasta cale) era cu masina... a mentionat ca este si el motociclist si un tip cu scuter.... foarte de treaba amandoi .. au sarit cu trusele de prim ajutor pe mine ...si m-au ajutat sa scot motorul de pe strada .... numai ca eram prea panicat ca sa reactionez intr-un fel diplomat si sa le iau numerele de telefon sa-i scot la o bere fara alcool --mersi mult !

 

:) veneam de la munca ..aveam blugi .un tricou ( a fost cam scurt tricoul se pare ) si protectie... doar casca .. :lol: ..mi-am pus geaca pe mine de dimineata dar am transpirat instant asa ca am dat-o jos gandindu-ma ca vor fi iar 50 grade ( proasta alegere ) daca aveam geaca si manusile ... era cu totul altceva,,,,( sau daca stateam cu ambele roti pe "partea carosabila" :) .... smecherie ieftina ... care costa scump,,, abia ma tin .. nici sa dorm nu pot....nu vorbim de durere.... e 2:57 am........

purtati echipamentul de protectie fratilor ... indiferent cat e de greu de cald ..de ...incomod...

respect ! si aveti grija de voi !

 

Pai bine mai nene de ce te dai pe o roata in tricoi daca esti biban si dabia ai inceput sa vezi care e treaba? ai limbrici? fa si tu baietiile echipat nu te mai luat dupa altii care poate se dau pe o roata ma safe de cat mergi tu pe 2 :)

vrei sa mergi pe o roata? dute si antreneaza-te! nimic nu se face fara munca, asa o sa te dai mereu cu morcovu`n ...... broscute ridicate cu greu cu viteza mare si fara control ..............ce o vrea al da sus

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

asphalt eczema!! niceee e delicioasa. dar stati linistiti ca a fost numai o intamplare. altii nu au cum sa pateasca asa ceva. deci dati-i inainte

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salutare!In primul rand iti doresc insanatosire rapida!!!Acelasi lucru l-am patit si eu(.....tricou,jeans si adidasi....si fireblade)....insa trebuie sa mentionez ca in spate aveam un rucsac cu geaca din dotare in el :) .....Eu am scapat un pic mai ieftin.....doar cu mana stanga belita :) ....

M-am dat de multe ori pe o roata dar mi-am furat-o instant :) ....Nu prea e de joaca pe drumuri publice cu chestiile astea....Bine ca n-am reusit sa ating pe nimeni si mereu zic ca mai rau imi trebuia :) ...Distractie placuta la mare si sa auzim numai de bine!!! :lol:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator moshnegutzu
Pana la urma omul ajunge in avantaj! I se vindeca pielea si o sa aibe echipamentul INTACT :) Lasati gecile in cuier ca ele nu se vindeca singure :lol:

apropo de ce zici tu: stiu pe cineva care a zis la fel dupa ce l-a dat de pamant unu cu masina::::::: "" noroc ca nu aveam echipamentu pe mine ca il juleam si il stricam""" astea au fost vorbele lui

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

:lol:

Pana la urma omul ajunge in avantaj! I se vindeca pielea si o sa aibe echipamentul INTACT :) Lasati gecile in cuier ca ele nu se vindeca singure :)

 

 

:) clar :) la cat costa o geaca parca merita sa suporti o julitura 2 saptamani

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

si gata marea....

a fost.... ok am stat in camera ( atentie .. nu dormit) dureri la greu.... ... ai dreptate xander :laugh: mi-am invatat lectia ... si poate pare stupid dar m-am gandit si eu la geaca .... cam ce grad de zgarieturi ar fi suportat :laugh:) dar oricum mai bine o aveam pe mine ..si manusile la fel... imi tremura picioarele cand trebuie sa iau ceva in mana.... .. ciudata durere in palma acolo ... nu recomand :lol:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...