Sari la conținut

A Inceput Sezonul


orestte
 Share

Postări Recomandate

insider, stii ca toata lumea tine la tine, da' vor sa te necajeasca.

 

Acum serios, ia-ti motor, da-te cu el, mergi in Fundatie daca-ti place. De desconsiderat, nu stiu cum sa-ti spun, dar "apoi o sa iesi si tu cu plasticata ta cu baetii in fundatie la o punga de seminte nutline si la plimbari de 20km/h prin copou/independentei" numai respect nu demonstreaza. Sa stii ca nu toti din fundatie o dau cu seminte, plimbari la pas pe copou si alte "minunatii" d-astea pseudo-deranjante.

 

Asadar, vrei respect, arata respect. Si cand iti iei motor, astept sa ne povestesti din excursii. Succese.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 549
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Cer scuze motociclistului cu speeder-ul negru ce cobora pe Copou si m-a salutat;eram concentrat pe trafic si am apucat sa dau doua claxoane dar cam tarziu.Inca o data scuze,stiu cum e sa saluti si sa nu ti se raspunda.

 

Hihi... si eu care ma gandeam..mai mai ce e cu baiatul asta?Chiar ma gandeam sa intorc si sa te rastorn de pe moto pt ca nu ai rasp la salut :bigstar:)

Hai mai... relax... tot timpul se intampla sa nu mai saluti pe cineva din diferite motive...no harm done :finger:

Noi sa fim sanatosi si voiosi !

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Hihi... si eu care ma gandeam..mai mai ce e cu baiatul asta?Chiar ma gandeam sa intorc si sa te rastorn de pe moto pt ca nu ai rasp la salut :bigstar:)

Hai mai... relax... tot timpul se intampla sa nu mai saluti pe cineva din diferite motive...no harm done :finger:

Noi sa fim sanatosi si voiosi !

 

Nu erai tu Emy, tu ai fi fost ori pe o roata ori aveai 400km/h, n-avea timp sa te vada :moron:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Hello!!!

Eu sunt Tano... iesean de fel, stabilit in Bucuresti de ceva vreme.

Am un CBR 600rr 2007 (and happy about it) :bigstar: ...

Sezonul asta o sa avem ocazia sa ne vedem prin Iasi destul de des... si daca aveti drum prin Bucuresti sunteti invitati la o bere (apropo...se mai face Berea Zimbru? :finger: )

 

Asfalt uscat!

 

:moron:

post-17775-1208260828_thumb.jpg

post-17775-1208260972_thumb.jpg

post-17775-1208261028_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Frate s-au schimbat multe in Iasi. Din pacate Bere Zimbru nu mai gasesti in schimb gasesti Conserva Zimbru la fiecare coltz de strada iar daca ai ghinion poti sa iei si o gura de capota :bigstar:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salutare Iesi!

Numele meu e Nelu,

sunt foarte incepator,

am 26 ani ,

am o frumusete de Ducati Monster 750, (cui nu-i place sa se abtina va rogg! )

sunt medic rezident psihiatru la Socolica (ofer consultatii gratis la motociclisti :moto: )

nr meu de telefon e 0726746969,id mess ''nelluu''

sunt dornic de iesiri si tot ce tine de socializare intre cei care iubesc motociclismul,

dupa pasti voi veni si eu prin fundatie..... abia astept sa va cunosc ....

 

''Paste Fericit !!! ''

 

see u!

 

P.S. - nu-s manelist! :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Era cit pe ce sa-mi iau si eu Monster 750 ca prim motor. De curiozitate, cum te impaci cu el, fiind incepator?

Ma impac destul de bine cu el, e usor, schimbi vitezele rar, pozitia e super, in schimb ma deranjeaza un pic cuplul cam mare la turatii joase, cam brutal .... da nu-i nimic ma invat eu cu el.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salutare baieti

 

Sunt Andrei Ciobotaru, iesean la origine, student la SV (Silvicultura nu era la Iasi :rusinica: ). Am 23 de ani si cum imi iau licenta la vara plec dupa motor :blbl: Imi plac la nebunie BMW adventure si Suzuki bandit insa nici chopperele nu`s urate deloc :kiss:

 

Fac scoala de soferi si examenul il dau pe la sfarsitul lui mai. Abia astept :rolleyes: Deci sunt noob atat in ale motoarelor cat si in mecanica lor.

 

Credeti ca daca trec si eu pe la fundatie o sa fie timp de stat cu voi la o bere si`o poveste? (n`am motor inca :) )

 

Toate bune si la mai multi km

 

P.S.: Salutare si fetelor..

Editat de letgo
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nu erai tu Emy, tu ai fi fost ori pe o roata ori aveai 400km/h, n-avea timp sa te vada :blbl:

 

:rusinica: :rolleyes: Eu pe o roata? vai doamne...eu cu 400? nu stiu de ce se lanseaza asemenea ipoteze la adresa mea...eu sunt cel mai cuminte, cel mai linistit si sa nu uitam cel mai silentzios participant din trafic...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salut

Eu sunt Alex , am un dnepr dar inca nu e gata de drum...

Sper sa-l pun pe picioare (roti) si sa-l aduc in iasi cat mai curand...

Bafta multa..

Editat de Aleksz
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...