Sari la conținut

Heavy Riders Bike Fest 2


Postări Recomandate

  • Răspunsuri 162
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Mah mi-am comandat tobe speciale hand made pentru zx si am 2 cauciuri puse deoparte pentru burnout chiar daca e interzis.Eu am voie.Sunt guest star avand in vedere ajutorul pe care vi l-am dat anul trecut desi nu am vazut o bere de la nimeni si sa nu va aduc aminte ca la 10 noaptea caram mobre cazute pe deneu.In afara de Hendrix,Razvan si naturlich ariman,care mi-au multumit restul rain water.Asa ca daca aud vreun comentariu referitor la burnout va sparg la nanau :rock:

 

 

Dragos tu esti VIP :) facem un loc special pentru tine :P sa te simti bine :wacko: bere,femei si noi :laugh:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

sa faceti si tricoae din alea cu multi de X inainte de L :)

...dar la cat material extra intra in alea eu cred ca o sa coste dublu :blink: ...mai bine iei unul normal si-l faci cadou la prieteni ;)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

supper tare! abea astept ! vazand programul trebuie sa recunosc, fara ditiramb, ca suna excelent! imi place mentalitatea organizatorilor si modul in care au expus ata laturile bune cat si cele mai putin bune! suna f bine si ptr a fi totul asa cum se doreste cu siguranta va fi nevoie si de ajutorul nostu, un minim de bun simt si intelegere!

 

Faza cu locul de camping e supper gandita si sunt convins ca extrem de eficienta! anul trecut am fost surprins de acest aspect si cred ca toti ar trebui sa adopte aceasta tactica dat fiind faptul ca anul trecut la talea, localnicii sau alte pers rau famate au furat cu ne.sim.ti.re!

 

Abea astept! si inca ceva, un pret al biletului... asa cu nota informativa!?? se poate !?

;)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

supper tare! abea astept ! vazand programul trebuie sa recunosc, fara ditiramb, ca suna excelent! imi place mentalitatea organizatorilor si modul in care au expus ata laturile bune cat si cele mai putin bune! suna f bine si ptr a fi totul asa cum se doreste cu siguranta va fi nevoie si de ajutorul nostu, un minim de bun simt si intelegere!

 

Faza cu locul de camping e supper gandita si sunt convins ca extrem de eficienta! anul trecut am fost surprins de acest aspect si cred ca toti ar trebui sa adopte aceasta tactica dat fiind faptul ca anul trecut la talea, localnicii sau alte pers rau famate au furat cu ne.sim.ti.re!

 

Abea astept! si inca ceva, un pret al biletului... asa cu nota informativa!?? se poate !?

;)

 

un bilet costa 20 ron

mai multe detalii gasesti pe http://www.bikefest.heavyriders.ro/

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Avem placerea de a anunta si trupele care vor concerta.

 

 

 

content_bands.jpg

Mesaj completat

;) Bonus act: Sambata seara, in deschiderea concertelor Trooper , Bukovina si Bucium trupa IDOL - o trupa de fete cu o pasiune comuna: muzica rock. ;)

Editat de Heavy Riders M.C.
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Revenim cu cateva poze proaspete de la locatie. personajele si faptele nu sunt imaginare :cheers:

post-5664-1250490912_thumb.jpg

post-5664-1250491091_thumb.jpg

post-5664-1250491127_thumb.jpg

post-5664-1250491238_thumb.jpg

post-5664-1250491340_thumb.jpg

post-5664-1250491394_thumb.jpg

post-5664-1250491437_thumb.jpg

post-5664-1250491503_thumb.jpg

post-5664-1250491595_thumb.jpg

post-5664-1250491635_thumb.jpg

post-5664-1250491820_thumb.jpg

post-5664-1250491867_thumb.jpg

post-5664-1250491918_thumb.jpg

post-5664-1250492014_thumb.jpg

post-5664-1250492051_thumb.jpg

Editat de BrokenWind
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

in vederea oragnizatorilor!!!

dupa cum bine stiti la intrunirea de la talea au fost cateva persoane care au provocat un scandal ce s-a lasat cu puumni primit de insusi oraganizatorul Stephon! am adaugat aici poza celor care au declansat incidentul si masina lor! tipa din fata e cea care a dat tonul la tot tot tot!

sper sa aveti in vedere aceasta masina! saltare

DAti voi singuri Zoom :cheers:

post-50710-1250523035_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Sper ca nu o sa fie ca la Breaza ,mai multe masini decit motorete, caci ne lipsim. :cheers:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

in vederea oragnizatorilor!!!

dupa cum bine stiti la intrunirea de la talea au fost cateva persoane care au provocat un scandal ce s-a lasat cu puumni primit de insusi oraganizatorul Stephon! am adaugat aici poza celor care au declansat incidentul si masina lor! tipa din fata e cea care a dat tonul la tot tot tot!

sper sa aveti in vedere aceasta masina! saltare

DAti voi singuri Zoom :(

 

am retinut, multumim :D

 

Sper ca nu o sa fie ca la Breaza ,mai multe masini decit motorete, caci ne lipsim. :cheers:

 

la noi in camping nu vor avea acces decat autovehicolele care au treaba cu aprovizionarea sau organizarea festivalului, restul vor avea loc de parcare la intrarea locatiei

 

multumim ptr atentionari, numai bine

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Super!!! Tinand cont ca va fi a doua intrunire la care pot ajunge (dupa cea de la Breaza, desi am stat putin), voi ajunge la aceasta si voi sta si mai mult.

Deja cortul, sacul de dormit si izoprenul stau bine asezate in coburi si asteapta sa le intind.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ok , nu as vrea sa se repete incidentul de la breaza... auzi tu TUPEU cum sa dai frate in organizator, cum,,,,, e posibil asa ceva!??

Orice incident sau pers ce nu respecat regulamentul... luati de aripi si dati afara... mai departe au altii grija! :cheers:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Sper ca nu o sa fie ca la Breaza ,mai multe masini decit motorete, caci ne lipsim. :cheers:

 

 

Salut, ca si anul trecut , masinile (cu exceptia celor de aprovizionare marfa, comercianti, toi toi si ale noastre-ca organizatori- pentru pentru transport logistica si apa) nu au voie in incinta. Daca nu stii locatia, (si nu ti-ai facut o idee din pozele de pe site-ul festivalului)..lucrurile stau astfel: in fata incintei "Parcul de distractii" SRL este capatul unui drum cu doua sensuri si in acest capat cat si pe langa incinta pot fi parcate masinile celor care aleg sa ajunga la noi cu acest mijloc de transport. In incinta exita delimitate doua campinguri, unul exclusiv moto in care ai voie cu motocicleta, si unde dupa 2 noaptea nu se va mai face galagie (fara pacanele, burnout, turat etc). In zona scenei si in restul incintei lucrurile au o alta marja de toleranta. Nu stiu cat de clar ma exprim dar sunt convins ca ai sa intelegi mai bine la fata locului. Noi incercam sa va impacam pe toti, dar avem - bineinteles- nevoie de colaborarea voastra. Pentru burnout o sa facem o zona , mai centrala decat cea de anul trecut, si de fapt cam tot aranjamentul in locatie e regandit. Sunt mai multe reguli, zicem noi de bunn simt. O sa postam regulamentul interg, in curand. Pana una alta iti pot spune ca nu e voie sa se faca focul in locatie(e intr-o padure), dar pentru cei care tin sa faca un foc sau ceva la 70 de metri in fata locatiei (in stanga)exista o miriste unde , cata vreme se pastreaza o distanta minima fata de padure, si cata vreme se pregateste putin locul, e cat de cat ok. Cat despre securitate, pe langa clubul frate Seawolves M.C. si noi, mai exista si o firma de paza angajata , si jandarmerie si politie comunitara. Implicarea tuturor acestora ar trebui sa fie minima, atat vreme cat pe durata festului se respecta regula ca: "Actele de violenta sunt interzise". Iti dai seama ca aceasta intrunire e o sarbatoare pentru noi ca si club, e un eveniment unde scopul nostru principal este ca motociclistii (in primul rand) sa se simta cat mai bine, si speram ca prin tot ce facem noi sa ajungem ca impreuna cu voi sa petrecem un weekend memorabil prin distractie nu prin evenimente nedorite. Cat despre vreme, desi in padure la Paulesti ploua nu rar ci foarte rar, noi oricum suntem pregatiti cu un cort foarte mare si incapator pe langa frumoasele foisoare si celelate corturi pavilion.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salut, Cat despre securitate, pe langa clubul frate Seawolves M.C. si noi, mai exista si o firma de paza angajata , si jandarmerie si politie comunitara. Implicarea tuturor acestora ar trebui sa fie minima, atat vreme cat pe durata festului se respecta regula ca: "Actele de violenta sunt interzise". nostru principal este ca motociclistii (in primul rand) sa se simta cat mai bine, si speram ca prin tot ce facem noi sa ajungem ca impreuna cu voi sa petrecem un weekend memorabil prin distractie nu prin evenimente nedorite.

E,,,,, asa da nu ca preoteasa mea :cheers:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Revenim si cu un set de reguli de bun simt credem noi.

 

 

Reguli:

 

Această manifestare are un caracter privat. Heavy Riders M.C. & S.C. Parcul de Distracții S.R.L. îÂşi rezervă dreptul de a-Âşi selecta invitații.

Sunt interzise manifestarile violente. Persoanele care sunt implicate in manifestari violente sau instigă la acestea vor fi date afară din locația în care are loc festivalul si sunt pasibile de amenda.

Este interzisa aprinderea de focuri în pădure.

Este interzisa ruperea de crengi, scoarta sau frunze din copacii aflati in padure.

Accesul cu automobilele in incinta imprejmuita este interzis.(Exceptie facand automobilele folosite pentru aprovizionare cat si cele ale Politiei,Salvarii sau Pompierilor.)

Accesul in campingul moto este permis numai motociclistilor campati pe baza bratarilor corespunzatoare.

Camparea trebuie sa se facă în conformitate cu indicatiile organizatorilor.(Motocicletele vor avea acces langa cort cat si parcarea din fata)

Cei care deranjează liniÂştea după ora stingerii riscă să fie dați afară din incinta în care are loc festivalul si sunt pasibili de amenda.

Burnout se poate face doar in incinta special amenajata (BURNOUT PIT).

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Imi anunt si eu venirea mai ales ca m-a sunat prietenul meu Mendoza sa bem o bere sau mult mai multe impreuna pentru ca la Mamaia nu a prea avut timp fiind implicat in organizare.Abia astept sa il revad si poate ca organizati voi concursul cu ETILOTESTUL deoarece la Mamaia "M-AM PREGATIT" ( :lol: :lol: :( ) degeaba pentru ca nu s-a mai tinut concursul.

Sa ne vedem sanatosi si sa avem vreme frumoasa!

:laugh:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...