Sari la conținut

Accident Agronomie


mirciulik86
 Share

Postări Recomandate

Mergeam spre aeroport si vizavi de agronomie,un citroen cu avariile puse si motociclistul pe jos.Nu am vazut marca motocicletei,doar numarul B-47-HLX(parca). Tocmai ajunsese salvarea. Sper sa fie bine baiatul. Imi pare rau ca nu am putut opri.... :moto: :moto: .

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Sper sa fie bine motociclistul.

 

Nu depasiti 50-60 . La viteza asta aveti timp de reqactie, "timp" de franare si sanse ca impactul sa se petreaca pe la 30-40km/h -> sanse sa traiti.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Bah yo maine vroiam sa ma bag sa imi iau A-ul cred ca o sa imi iau C-ul si o sa ma duc sa ma razbun pe cativa.

mai usor, tinere. zmeule.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

M-am interesat de soarta motociclistului.....deocamdata nimeni nu vrea sa se pronunte...ma rog sa nu fie ceva grav...doamne ajuta...(nici cei de la politie nu vor sa dea amanunte deocamdata)

Daca aflati ceva concret postati,va rog frumos!!!!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Fratilor TREBUIE sa o lasam mai incet cu viteza, altfel ne poa te costa viata!:moto:

 

 

 

Am impresia ca nu stii ce vorbesti.

Te pronunti aiurea.

Ai datele oficiale ale accidentului ca sa poti presupune ca nefericitu' respectiv a avut viteza sau nu?

Io am trecut azi pe langa "aia cu coasa" de era sa ma cac pe mine in pantaloni si aveam vreo 30 km/h si eram si pe drum cu prioritate.

Evident ca si viteza excesiva a unora dintre motoristi ii poate baga in groapa, dar hai sa nu ne dam cu presupusu' pana nu cunoastem toate datele si imprejurarile care ne fac sa citim topicurile astea macabre.

 

Fratilor mergeti cit puteti de incet !

 

 

Sper sa fie bine motociclistul.

 

Nu depasiti 50-60 . La viteza asta aveti timp de reqactie, "timp" de franare si sanse ca impactul sa se petreaca pe la 30-40km/h -> sanse sa traiti.

 

 

Bah voi v-ati vorbit intre voi?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Am impresia ca nu stii ce vorbesti.

Te pronunti aiurea.

Ai datele oficiale ale accidentului ca sa poti presupune ca nefericitu' respectiv a avut viteza sau nu?

Io am trecut azi pe langa "aia cu coasa" de era sa ma cac pe mine in pantaloni si aveam vreo 30 km/h si eram si pe drum cu prioritate.

Evident ca si viteza excesiva a unora dintre motoristi ii poate baga in groapa, dar hai sa nu ne dam cu presupusu' pana nu cunoastem toate datele si imprejurarile care ne fac sa citim topicurile astea macabre.

Bah voi v-ati vorbit intre voi?

 

Crezi ca sfatul lui cu "nu depasiti 50-60" e un sfat prost??

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Alex este numele motociclistului care a fost implicat in accident. Baiatul e bine(daca se poate spune asa), are un deget operat si cateva contuzii, din cate mi-a zis prietena lui.

Motorul este usor avariat.

Date despre accident nu pot da pentru ca nu stiu foarte bine cum s-a intamplat.

Important este ca Alex e bine!

Numai bine si aveti grija la tembelii cu masini!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Crezi ca sfatul lui cu "nu depasiti 50-60" e un sfat prost??

 

Am spus io ca sfatul e prost?Doamne fereste!

Io m-am ofuscat pentru ca au facut imediat legatura intre accident motociclistic si VITEZA, asta fara nici un fel de cunostinte despre cazul in speta.Asta era toata chestia.

Editat de hell biker
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...