Sari la conținut

Accident La Gara


puya123123
 Share

Postări Recomandate

cred ca e vorba despre accidentul in care a fost implicat un baiat pe care il stiu...din cate am inteles de la alt prieten,ar fi fost vina matizului care nu i-a vazut...prietenul meu era pasagerul de pe motocicleta,nu stiu cine o conducea,dar oricum prietenul meu e destul de nasol,dubla fractura de tibie si peroneu...va fi operat maine...el nu avea ink carnet dar vroia mult sa isi ia si cred ca pusese pe cineva sa il plimbe...cum mai aflu detalii vi le spun...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

:angryfire: ..baaaaaaahh...detalii ca mi se zbate o pleoapa!!!!

DETALII man! Is ok oamenii?

 

 

fuck! not again! :goodposting:

 

Doamne ajuta sa fie ok!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

kristake in tm nu numai ca se fura...dar sunt si accidente...dar nu sunt destui forumisti care sa relateze....de ex....acum 3 zile un prieten a fost lovit de un idiot care venea de pe Popa Sapca si nu i`a acordat prioritate.....nu a franat nu nimic...l`a luat in plin...asa ca stai linistit ca si la noi sunt accidente....din pacate multe...:goodposting:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Mie mi se lipesc ochii de ochelari (de cross) cand sunt in trafic!!!

Daca eu sunt pe banda 3 si in fatza mea mai e o singura masina care merge cu 40km/h pe banda 1.....ma astept ca in orice moment sa faca stanga brusc pt. a schimba directia de mers!!!

Nu sunt in masura sa dau lectii dar avand in vedere ca zilnic se intampla belele moto....casc ochii cat mai mari....si nu ma gandesc la altceva decat la trafic! ATAT!

Sper sa fie ok baietii........avti grija mare!!! E plin de idioti in trafic!!

:goodposting:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Adevarul ca e catastrofa traficul in Bucuresti. O gramada de femei care habar nu sa conduca, carnete luate pe spagi, etc. Ne mai vorbind de astia din provincie care conduc in Buc de cel mult 6 luni si inca nu-si dau seama ca nu sunt pe tarlaua lui masa de la tara. Scuze pt. provinciali, dar cred ca intr-o buna zi o sa explodez si eu. In fiecare ora ma feresc de cel putin 2 dobitoci sau dobitoace. Sper sa faca in pana mea si politia asta ceva ca pana la urma o sa auzim la stiri, accident masina cu motocicleta, motociclistul in spital si soferul auto mort in bataie. NU SE MAI POATE FRATILOR

 

BAFTA si insanatosire grabnica. Cascati bine ochii si cind sunteti pe verde.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ne mai vorbind de astia din provincie care conduc in Buc de cel mult 6 luni si inca nu-si dau seama ca nu sunt pe tarlaua lui masa de la tara.

BAFTA si insanatosire grabnica. Cascati bine ochii si cind sunteti pe verde.

 

Aha,deci despre tine vorbea senatorul ala de Dolj ieri in ParLaMent (sau PLM... :goodposting:) )

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

"Cauza accidentului vejnicul viraj de dreapta al soferului de pe banda a 2-a cu intentia de a vira pe o straduta la dreapta. Din pacate imi lipsec 2 lucruri esentiale CASCO si MARTORII. Daca a fost cineva martor sa ma contacteze pe mail: daraban_vlad1984@yahoo.com, Tel: 0745094195"...asta a declarat soferul pe un alt forum...spunea cineva pe alt forum ca soferul ar avea ceva la incheietura mainii drepte...dar prietenul meu,pasagerul dupa cum v-am spus,fractura de tibie si peroneu...tija 1 an de zile...va mai tin la curent daca am informatii noi...asfalt uscat si fara CRIMINALI...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

:blbl: poi sa-l contactez pe sofer ca am fost martor?si-i dau io o declaratie de se satura de martori !!!!

:goodposting: Bagal-as in originile umede si intunecoase de pe unde a dezbelit ochii lui !!!!! :angryfire:

 

daraban_vlad1984@yahoo.com, Tel: 0745094195"...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ai grija cum folosesti termenii :angryfire: nu "sofer" ci "motociclist", "pilot", "conducator moto".

 

E oarecum bizar sa zici "sofer" de moto... :goodposting:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

mi-a zis un prieten ca a vazut lume multa pe la gara,si un matiz era facut varza in partea din spate,si un moto infipt in el..stie cineva detalii,sper sa nu fie asa grav precum pare :goodposting:

 

 

din pacate eu relatez multe accidente pt ca toti ma anunta sa nu cumva sa fiu eu..sper ca pe viitor sa se imputineze nr accidentelor,cum de altfel speram toti

 

 

 

Bah frate tu esti piaza rea -l- -l- -l-

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...